10 najpopularniejszych dram tygodnia.

Niezmiernie mi miło, że ten cykl postów przypadł wam do gustu i cieszył się tak dużą popularnością. To drugi post tego cyklu, więc będę dopisywać, spadki, wzrosty, a także stałości danych tytułów. Można powiedzieć, że będzie to taka lista hitów DramaQueen tworzona dzięki oglądalności widzów.
Oto najpopularniejsze dramy od 07.08.2017 do 13.08.2017

1. BRIDE OF THE WATER GOD

Liczba odsłon tygodniowo: 12 805 (Bez zmian, +349 odsłon)
Opis:
Habaek jest młodym, zasiadającym w Niebiosach bogiem wody. Mężczyzna jest narcystyczny i za wszelką cenę pragnie zdobyć niebiański tron dla siebie. Chcąc zdobyć upragnioną moc, Habaek zstępuje na Ziemię i zaczyna szukać magicznego kamienia. Bóg wody wie, że tylko dzięki niemu będzie w stanie posiąść upragnioną moc i ma nadzieję, że w jego poszukiwaniach pomoże mu przeznaczona mu panna młoda i sługa. Jednakże pojawia się problem, jego ziemska panna młoda jest realistką i nie wierzy w istnienie nadprzyrodzonych istot. Jako że So Ah jest psychiatrą posiadającą własną klinikę, uznaje, że  Habaek cierpi na zaburzenia i nie daje wiary jego słowom. Jednakże kobieta nie wie, że jej rodzina jest przeklęta i musi wiecznie służyć bogom. Czy Habaekowi uda się przekonać So Ah i znaleźć kamień? Jak na jego plany wpłynie pojawienie się na Ziemi innych bogów?
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

2. MOON LOVERS: SCARLET HEART RYEO

Liczba odsłon tygodniowo: 5 480 (2 w górę, +342 odsłony)
Opis:
Podczas całkowitego zaćmienia Słońca Hae Soo cofa się w czasie. Trafia na dwór królewski w erze Goryeo. Tam poznaje członków rodziny królewskiej i w jednym z nich się zakochuje.
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

3. INTROVERTED BOSS

Liczba odsłon tygodniowo: 4 493 (1 w dół, -2 644 odsłony)
Opis:
Eun Hwan Ki jest prezesem znanej agencji PR, co jest sprzeczne z jego charakterem, ponieważ jest ekstremalnym introwertykiem. Z powodu jego skrytej osobowości nikt nie zna go zbyt dobrze, dlatego wiele osób uważa go za osobę powściągliwą i arogancką. W swoim otoczeniu jest znany jako “cichy potwór”. Chae Ro Woon rozpoczyna pracę w agencji Eun Hwan Ki’ego. Jako bardzo energiczna osoba jest jego całkowitym przeciwieństwem. Ro Woon szybko zdobywa uznanie za wykonywaną przez siebie pracę, lecz tak naprawdę zależy jej tylko na tym, aby ujawnić prawdziwą tożsamość swojego szefa.
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

4. LOOKOUT

Liczba odsłon tygodniowo: 4 391 (1 w dół, -1 937 odsłon)
Opis:
Ludzie tracą ukochanych przez przestępców, którzy nigdy nie są za to karani. Główni bohaterowie, którzy również stracili bliskich, tworzą grupę, która zajmuje się karaniem złych ludzi.
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

5. RULER: MASTER OF THE MASK

Liczba odsłon tygodniowo: 3 877 (Bez zmian, +48 odsłon)
Opis:
W 1700 roku książę Lee Seon walczy przeciwko Pyunsoo-hwe – organizacji, która zdobyła władzę i bogactwo poprzez prywatyzację dostępu do wody w całym Joseon. Książę staje się jedyną nadzieją dla cierpiących ludzi.
Książę Lee Seon jest zakochany w Ga Eun, która pomaga mu w tej walce. To właśnie dzięki niej książę zaczyna stawać się coraz lepszym władcą.
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

6. HWARANG

Liczba odsłon tygodniowo: 3 632 (2 w górę, +729 odsłon)
Opis:
Historia o wojownikach Hwarang, którzy stanowili specjalny oddział za czasów dynastii Silla.
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

7. STRONG WOMAN DO BONG SOON 

Liczba odsłon tygodniowo: 3 189 (1 w dół, -38 odsłon)
Opis:
Do Bong Soon urodziła się z siłą, której nie powstydziłby się nawet Herkules. Jeśli dotknie czegoś gwałtownie, rzecz rozpadnie się. Jednakże Bong Soon ma jedną słabość, In Gook Du’a – policjanta i jej przyjaciela z dzieciństwa. Dziewczyna jest w nim od dawna zakochana, ale Gook Du woli eleganckie i kobiece dziewczyny. Mimo to Bong Soon nie poddaje się i próbuje zdobyć serce przyjaciela. Właśnie wtedy spotyka na swojej drodze bogatego, przystojnego, ale i rozpieszczonego Ahn Min Hyuka, który to jest prezesem firmy produkującej gry komputerowe. Dzięki swojej sile Bong Soon zostaje jego ochroniarzem. Szybko okazuje się, że tych dwoje ludzi ma zupełnie odmienne spojrzenie na świat. O dziwo, pierwsze lody zostają szybko przełamane, a ich relacja staje się bardziej zażyła. Co wyniknie z tego miłosnego trójkąta?
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

8. GOBLIN

Liczba odsłon tygodniowo: 3 075 (Nowa pozycja)
Opis:
Kim Shin jest goblinem, a także Opiekunem Dusz. Mężczyzna mieszka razem z Aniołem Śmierci, który zabiera ludzkie dusze niczym Ponury Żniwiarz. Jednakże obaj mężczyźni zmagają się z pewnymi problemami. Ponury Żniwiarz ma amnezję, natomiast Kim Shin chce zakończyć swoje nieśmiertelne życie. Niestety, gobliny mogą zakończyć swoje życie wieczne tylko w jeden sposób – odnajdując ludzką pannę młodą. W tym celu, Kim Shin znajduje optymistyczną licealistkę, Ji Eun Tak. Goblin zaczyna powoli wierzyć, że dziewczyna stanie się kapłanką, która zakończy jego przeklęte istnienie. Jednakże z czasem ta skomplikowana metoda samobójstwa zaczyna zamieniać się w miłość. Czy nieśmiertelny goblin zacznie żałować swojej decyzji? A może ta miłość stanie się nieuchronnym końcem jego życia?
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

9. THE KING LOVES

Liczba odsłon tygodniowo:
 1 960 (Nowa pozycja)
Opis:
Won jest księciem koronnym Goryeo. Mimo tego, że wygląda na bardzo delikatnego, jest człowiekiem z silną żądzą posiadania. Jego najlepszym przyjacielem, a zarówno strażnikiem, jest Wang Rin. Ta dwójka zaprzyjaźnia się z Eun San, która pochodzi z najbogatszej rodziny w królestwie, z czasem jednak mężczyźni zaczynają czuć do pięknej dziewczyny coś więcej.
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

10. W – TWO WORLDS

Liczba odsłon tygodniowo: 
1 860 (Nowa pozycja)
Opis:
Czy to możliwe, aby żyć w tym samym miejscu i czasie, a w innym wymiarze?
Oh Yeon Joo jest lekarzem na oddziale kardiochirurgii. Jej ojciec jest słynnym twórcą komiksów. Mężczyzna pewnego dnia znika. Yeon Joo idzie do pracowni swojego ojca, a tam nieoczekiwanie zostaje porwana i zabrana do innego wymiaru. Znajduje tam leżącego na ziemi mężczyznę, który ocieka krwią. Owym mężczyzną jest Kang Chul – złoty medalista Olimpijski w strzelaniu, który dorobił się ogromnej fortuny. Czy Kang Chul jest jedyną osobą, która pomoże Yeon Joo wydostać się z równoległego świata? I co z tym wszystkim ma wspólnego ojciec kobiety?
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ

Z zestawienia wypadły Suspicious Partner, Seven Day Queen, a także Operation Proposal.

4 komentarzy:
 1. Nighty says:

  Nie mogę się doczekać, jak „The King Loves” wyjdzie w całości. Mam duże oczekiwania względem tej dramy.
  Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to bardzo polecam „W – Two Worlds”, „Lookout” i „Strong Woman” 🙂 Wszystkie trochę inne. „W” ma genialną fabułę – dodatkowo jej potencjał został w pełni wykorzystany. Takie fantasy z romansem. „Lookout” to kryminał – dużo się dzieje i nie ma czasu, by się nudzić. A „Strong Woman” to świetna komedia z super mocami oraz odrobiną wątku kryminalnego. Wszystkie trzy dramy należą do moich ulubionych, więc bardzo polecam! 🙂

  „Bride of the Water God” mam w planach. Najpierw chcę skończyć „Secret Forest” 😀

 2. wera2407 says:

  Jestem ogromnie szczęśliwa że trzy moje ulubione dramy :Goblin,Moon Lovers i Strong Women Do Bong Soon są nadal tak chętnie oglądane 🙂 🙂 :0.Z nowości na stronie zaciekawiła mnie drama 😉 The King Love chciałabym już wiedzieć jak dalej potoczą się losy tych bohaterów.Może w międzyczasie uda mi się również obejrzeć dramy: Ruler: Master Of The Mask ,W – Two Worlds i Hwarang. Póki co osobom któe nie wiedzą co obejrzeć polecam te cztery pierwsze opisane przeze mnie dramy 😉

 3. fankadramy says:

  Kolejny post z mojej nowej ukochanej serii :3 No więc:
  1. Bride of the… Nie oglądam jeszcze, ale mam zamiar. Ciekawe czy zasługuje na takie oblężenia…
  2.Moon Lovers Jeszcze długo będzie hitem. Sama mam zamiar obejrzeć ją drugi raz.
  3.Introverted… Główna bohaterka w pierwszym odcinku tak mnie zniechęciła, że nie mogę się przełamać, chociaż patrząc na ranking, to jest wysoko.
  4.Lookout Zaczęłam oglądać i nie dziwie się oglądalności.
  5 Ruler Nudaaa… Niech spada z tego rankingu jak najszybciej.
  6.Hwarang Już pisałam w poprzednim poście, że dziwi mnie jest ciągły ,,fejm”
  7.Strong… Jestem na 12 odcinku i zmuszam się, żeby dokończyć. Dziwie się czemu pokonała Seven Day Queen.
  8. Goblin Niby mnie nie zachwyciła, ale mam zamiar ją dokończyć.
  9. The King Loves Moja perełka *.* Niech się pnie jak najwyżej!
  10. W-Two Szkoda gadać (3 odcinki mi zostały i nie mg jej dokończyć od 7 miesięcy).
  Czekam na kolejne podsumowanie 😉

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz