15 par z dram koreańskich, które stworzyły prawdziwe związki.

Czasem zdarza się tak, że parom w jednych dramach kibicujemy bardziej niż innym. A to wszystko dlatego, że niektóre pary mają o wiele lepszą chemię niż pozostałe. Zazwyczaj wtedy wielu fanów życzy sobie, aby dana para zaczęła się naprawdę umawiać. W większości przypadków to życzenie się nie spełnia, jednak zdarzają się wyjątki. Poniżej przedstawiam wam listę słynnych par, których romans na ekranie przeistoczył się w prawdziwy związek.

Lee Chung Ah i Lee Ki Woo
W 2011 roku para zagrała w dramie „Flower Boy Ramen Shop”. Dwa lata później, w roku 2013, ogłosili, iż się umawiają. Nadal są razem.

Goo Hye Sun i Ahn Jae Hyun
Po roku od emisji dramy „Blood” wyszło na jaw, że para umawia się ze sobą od tamtego czasu. W 2016 roku para wzięła ślub i po dziś dzień tworzą szczęśliwe małżeństwo.


Park Han Byul i Jung Woo
Po raz pierwszy spotkali się w roku 2013, na planie dramy „One Well-Raised Daughter”, po tym, jak Han Byul zerwała z piosenkarzem Se7en. Co prawda drogi Park Han Byul i Jung Woo’a rozeszły się w 2015 roku, jednak wiele osób ekscytowało się ich związkiem.

Ji Hyun Woo i Yoo In Na
Aktorzy zagrali razem w dramie „Queen In-hyun’s Man”. Para zaczęła umawiać się ze sobą, gdy w 2012 roku Hyun Woo wykonał pierwszy krok i zaprosił In Nę na randkę. Oficjalne wieści o ich zerwaniu pojawiły się w maju 2014 roku, gdy Hyun Woo wyszedł z wojska.

Lee Min Ho i Park Min Young
Para zaczęła umawiać się ze sobą w 2011 roku, po tym, jak pracowali razem do późna podczas kręcenia dramy „City Hunters”. Zerwali rok później z powodu zbyt napiętych grafików. W 2015 roku Lee Min Ho zaczął umawiać się z Suzy – aktorką i członkinią zespołu Miss A.

Ji Sung i Lee Bo Young
W 2004 roku aktorzy zagrali razem w dramie „Save The Last Dance For Me”, jednak zaczęli umawiać się dopiero cztery lata po zakończeniu jej emisji. Warto było zaczekać, bo w 2013 roku para wzięła ślub i doczekała się pierwszego dziecka – Kwak Ji Yoo.

Eugene i Ki Tae Young
Wspólne przeznaczenie tej dwójki rozpoczęło się w 2009 roku, gdy zagrali razem w dramie „Creating Destiny”. Para wzięła ślub w lipcu 2011 roku, a cztery lata później urodziło im się pierwsze dziecko.

Lee Chun Hee i Jun Hae Jin
Ta para udowadnia, że w miłości wiek nie ma znaczenia. Mimo iż dzieli ich dziewięć lat różnicy, zaczęli umawiać się w 2009 roku, podczas kręcenia dramy „Smile”. W 2011 roku zawiązali węzeł małżeński i jeszcze w tym samym roku doczekali się córeczki.

Kim Bum i Moon Geun Young
Aktorzy zagrali razem w dramie „Goddess of Fire” i zaczęli umawiać się w 2013 roku. Ich związek nie potrwał długo. Para rozstała się zaledwie po roku od rozpoczęcia związku.

Han Ga In i Yun Jung Hoon
Ta para tworzy najdłuższy związek pośród innych par w tym poście. Aktorzy zaczęli umawiać się w 2003 roku, gdy to spotkali się na planie dramy ”Yellow Handkerchief”. Wzięli ślub w 2005 roku i od tamtej pory są ze sobą nieprzerwanie. Po jedenastu latach małżeństwa, w 2016 roku, na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

On Joo Wan i Jo Bo Ah
Para spotkała się w 2014 roku na planie dramy “Surplus Princess” i wtedy też zaczęła umawiać. Niestety, zerwali ze sobą w styczniu 2017 roku. Powody ich zerwania nie są znane.

Hyun Bin i Song Hye Kyo
Oto para, która rozstała się po dwóch latach. Aktorzy zagrali razem w dramie ‘The World That They Live In” i zaczęli umawiać się w 2009 roku. Jednakże rozstali się dwa lata później. W 2017 roku Hyun Bin rozpoczął związek z inną aktorką – Kang Sorą.

Joo Sang Wook i Cha Ye Ryun
Aktorzy spotkali się w 2015 roku na planie dramy „Glamorous Temptation” i zaczęli umawiać po zakończeniu jej emisji. 29 marca 2017 roku agencje aktorów podały, że para weźmie ślub w maju tego roku, jednakże data nie została jeszcze ustalona.

Lee Sang Woo i Kim So Yeon
W 2016 roku aktorzy zagrali razem w dramie „Happy Home” i zaczęli się sobą interesować w czasie trwania jej emisji. Para oficjalnie zaczęła umawiać się po zakończeniu emisji. 28 marca tego roku ich agencje ogłosiły, że po sześciu miesiącach związku para zamierza się pobrać.

Nam Joo Hyuk i Lee Sung Kyung
Związek tych dwojga wyszedł na jaw niedawno. Podobno ta dwójka zakochała się w sobie podczas kręcenia dramy “Weightlifting Fairy Kim Bok Joo” i kontynuowała swój związek po zakończeniu emisji tej dramy. Aktorzy przyjaźnili się jeszcze, gdy zajmowali się tylko modelingiem, a ostatnio ich uczucia przerodziły się w coś poważniejszego.

Co sądzicie o tych parach? Wiedzieliście o nich, a może wręcz przeciwnie? Macie jakieś swoje ulubione pary z dram, które chcielibyście, aby naprawdę zaczęły się umawiać?

Źródło: www.dramafever.com

14 komentarzy:
 1. KajaOtaku
  KajaOtaku says:

  Z tych par które są ze sobą naprawdę i są tutaj wymienione najbardziej lubię Nam Joo Hyuk i Lee Sung Kyung. Lecz jest para, którą uwielbiam z pewnej dramy i cały czas mam nadzieję, że będą razem, a są to Park Hyung-sik i Park Bo-young <3 Strong Woman Do Bong Soon jest najlepszą dramą z najlepszym paringiem <3

 2. anusia says:

  @EmpressKi Tak, ale to nie jest tematem artykułu. Tutaj chodzi o pary, które grały razem w dramie, a potem miłość z ekranu przeniosły na rzeczywistość. Rain i Kim Tae Hee nie grali razem w dramie, więc nie mogli pojawić się w tym artykule. 😉

 3. Klaudia Głowacka
  Klaudia Głowacka says:

  Nam Joo Hyuk i Lee Sung Kyung <3 kibicowałam im gdy tylko skończyłam oglądać drame Wieghtlifting Fairy Kim Bok Joo <3 Yaay tak się cieszę że się umawiali <3 (albo umawiają nadal bo nie wiem jak to się potoczyło… 🙁 ) Według mnie pasują do siebie <3

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz