Azjatycki miszmasz – Zapowiedź.

Witajcie! Dzisiaj przychodzę do was z zapowiedzią nowego cyklu, który będę publikować na DramaQueen. Seria postów będzie nazywała się “Azjatycki miszmasz”. Dlaczego tak? Ze względu na treści, które będzie zawierać.

Wcześniej pisałam “Zapowiedzi dram koreańskich”, jednakże wiele osób źle zrozumiało ideę tego cyklu, przez co borykałam się z różnymi problemami. Zawieszenie tego cyklu postów nie miało nic wspólnego z zastosowaniem jakiejś zbiorowej kary czy moją kiepską odpornością na takie rzeczy, czy słabą wolą. Prowadziłam tę serię przez ponad rok, więc te wnioski mijają się z prawdą. Prawda jest taka, że to, co z zewnątrz wydaje się każdemu łatwe, tak naprawdę jest zupełnie inne, gdy bierze się udział w tym procesie i zmaga z tym “od środka”. Dlatego chciałabym prosić, abyście mieli to na uwadze. Na tym chciałabym zamknąć temat “Zapowiedzi dram koreańskich”.

Przejdźmy do meritum sprawy. Mój wcześniejszy cykl postów skupiał się tylko i wyłącznie na dramach koreańskich, a przecież Korea nie jest jedynym krajem azjatyckim, który produkuje dramy i filmy. Na DramaQueen na pewno jest wielu fanów produkcji z innych krajów, a jeśli nie, to może dzięki takiemu cyklowi postów uda mi się kogoś zachęcić do sięgnięcia po inne produkcje poza Koreą.
Tak naprawdę “Azjatycki miszmasz” to będzie taki tytułowy miszmasz nie tylko pod względem krajów, ale i treści. Chciałabym publikować rankingi, może i konkursy, ale takie o pietruszkę, opisy dram wg przyjętego klucza, dołożyć do tego filmy, a także może i moje subiektywne opinie.
Większość osób pewnie nie ma obok siebie drugiego dramomaniaka, więc chciałabym, aby dzięki temu cyklowi postów dramomaniacy mogli powymieniać się opiniami, podyskutować.

Jeśli chodzi o częstotliwość postów, to będę je pisać na tyle, na ile mi czas pozwoli. Mam studia, życie prywatne, poza tym na DramaQueen mam wiele fachów, więc różnie bywa u mnie z tym czasem. Gdy zaczną się wakacje, być może ustalę jakiś termin, a póki co musicie zaglądać co jakiś czas na DQ.
Wiele też zależy od waszej aktywności. Jeżeli wy postaracie się w tej kwestii, to i ja postaram się was nie zaniedbać.

12
Dodaj komentarz

Please Login to comment
12 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
12 Ilość autorów komentarzy
guciaAniaknalbikateAntoni Pikachu Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Werhaa
Użytkownik
Werhaa

Ciekawy pomysł. Czekam z niecierpliwością na pierwszego posta.

justynka378
Użytkownik
justynka378

Fajnie. Nie mogę się już doczekać. Ciekawy pomysł.😄

Marti098
Użytkownik
Marti098

Genialny pomysł!!! Nie mogę się doczekać kolejnych postów 😊

agaleks
Użytkownik
agaleks

Tak!Z moją chorobą- dramomanią, jestem sama i nikt mnie nie rozumie :(Super pomysł 🙂

Karolina1qw
Użytkownik
Karolina1qw

Cały internet w jednym 😀

arin
Użytkownik
arin

Mnie się podoba pomysł ☺

beata69111
Użytkownik
beata69111

Cieszę się , że ktoś pomyślał o nas dramomaniakach , czekam na następnego posta. Powodzenia

Antoni Pikachu
Użytkownik
Antoni Pikachu

super sprawa miło będzie wymieniać opinie na temat dram .ja w swoim otoczeniu nie mam żadnego dramomaniaka wszyscy tylko potrafią krytykować moją pasję do dram.KOCHAM DQ INIC TEGO NIE ZMIENI. ANUSIA JESTEŚ NAJLEPSZA DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ PRACĘ.

nalbikate
Użytkownik
nalbikate

Oczywiście, jak najbardziej, TAK. 🙂

Użytkownik
Aniak

Bardzo fajny pomysł bo rzeczywiście na Koreii Azja sie nie kończy. Z dram i filmów można sporo sie dowidzieć o kulturze danego kraju więc im wiecej informacji różnych i różnistych w azjatyckich klimatych tym lepiej. Może dzięki temu nie będą nas (Europejczyków) bulwerosować róże sprawy np. aranzowane małżeństwa, sprzedawnie córek za długi hazardowe itd, itp.

Użytkownik
IK10

Świetny pomysł:D. Również, tak jak i Wy, nie mam w swoim otoczeniu kogoś, kto również ogląda dramy 🙁 Na całe szczęście nikt mnie za to nie wyśmiewa, ale nie mam też z kim pogadać o dramach, dlatego ten pomysł bardzo mi się podoba 🙂 Czekam na nowe posty:D

gucia
Użytkownik
gucia

popieram😊 i życzę dużo zapału, bo wiele osób czeka na różne informacje o dramach nie tylko z Korei, a jak słusznie zauważyłaś nie wszyscy mają koło siebie innych dramomaniaków i czekają na info na Dramaqueen