Badanie opinii widzów DramaQueen.

Chcielibyśmy poznać waszą opinię, dlatego przygotowaliśmy ankietę. Dotyczy ona dram, filmów, artykułów. Ankieta ma na celu zbadanie opinii widzów DramaQueen, abyśmy mogli ciągle rozwijać naszą stronę. Zapoznamy się z wynikami tej ankiety i weźmiemy do serca wasze zdanie i wskazówki. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą wypowiedź. Dziękujemy!

Aby przejść do ankiety, należy kliknąć na czerwony prostokąt z napisem „Let’s go!”.

Kliknij tutaj, aby przejść do ankiety.

3 komentarzy:
  1. anusia says:

    @Marti098 Tak jak jest napisane w notatce wyżej, zapoznaliśmy się z wynikami i wzięliśmy je sobie do serca. Nigdy nie obiecywałam, że będziemy cokolwiek ujawniać z tej ankiety. Była ona potrzeba nam, abyśmy mogli poznać opinie i rozwijać stronę.
    Jeśli chcesz wiedzieć, jakie dramy planujemy tłumaczyć, śledź naszego facebooka, bo tam z wyprzedzeniem powiadamiamy co planujemy tłumaczyć, bądź załóż konto na naszym forum i przejrzyj działy „planowane”.
    Nikt nie obiecywał, że spośród podanych w ankiecie tytułów będziemy jakiekolwiek realizować. Jeśli jakiś tłumacz zechce, to oczywiście może, ale nie ma takiego warunku, że musi. Poza facebookiem i forum nie pojawi się żadna inna informacja i to jeszcze z tak dużym wyprzedzeniem, bo w razie czego zostaniemy oskarżeni o niesłowność i łamanie obietnic. Tak już bywało, więc nie będziemy ryzykować i słuchać potem pretensji.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz