Bae Yong Joon i Park Soo Jin będą mieli drugie dziecko!

Drugie dziecko Bae Yong Joona i Park Soo Jin jest w drodze. Zaledwie miesiąc po obchodzeniu drugiej rocznicy ślubu, 23 sierpnia, para ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Dziesięć miesięcy wcześniej na świat przyszedł  pierwszy brzdąc małżeństwa, a teraz doczekali się szczęśliwej nowiny o kolejnej pociesze.

Przedstawiciel agencji, KeyEast, powiedział: “Aktorka, grająca m.in. w Flower Boy Next Door, jest we wczesnej fazie ciąży i koncentruje się na tym, by prowadzić zdrowy tryb życia”.

Wychodzi na to, że w najbliższym czasie nie mają zamiaru zagościć na ekranach w nowych dramach czy filmach. Dwa tygodnie temu aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcia z rodzinnego pikniku. Na poniższym zdjęciu, najprawdopodobniej zrobionym przez Bae Yong Joona, kobieta popycha wózek, w którym jest jej syn.

Park Soo Jin uwielbia piec słodkości dla męża i gotować dla 10-miesięcznego dziecka.

Bae Yong Joon i Park Soo Jin pobrali się w lipcu 2015 roku. Po kameralnej ceremonii ślubnej, zostali zauważeni na wakacjach na Hawajach i na południowej koreańskiej plaży. 24 października 2016 roku powitali swoje pierwsze dziecko – syna.

Serdecznie gratulujemy Bae Yong Joonowi i Park Soo Jin przyszłego drugiego dziecka!

Źródło: https://www.dramafever.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments