Cha Seung Won i Park Bo Gum zagrają w nowej dramie sióstr Hong?

Siostry Hong są znanymi scenarzystkami, które napisały już wiele hitów dramowych. Wśród ich najpopularniejszych dzieł można wyróżnić ” You’re Beautiful”, “My Girlfriend is a Gumiho”, “The Greatest Love”, a także “Master’s Sun”. Tym razem siostry zamierzają powrócić do nas z nową dramą, której emisja jest przewidziana na grudzień tego roku.
Drama ma nosić tytuł “Hwayuki” i zostać wyemitowana przez stację tvN Asia. Tym samym siostry Hong po raz pierwszy będą współpracować z tą stacją.

Drama będzie bazować na chińskiej powieści pt. “Journey to the West”, jednakże jej akcja zostanie przeniesiona do obecnych czasów. “Hwayuki” ma być mieszanką fantasy i romansu.
Główną rolę w tej dramie zaproponowano Cha Seung Wonowi, który to powróciłby na mały ekran po dwóch latach przerwy. Aktor zagrał wcześniej w dramach “Hwajung”, “You’re All Surrounded”, “The Greatest Love”.  Ofertę zagrania w tej dramie wysłano także Park Bo Gumowi, który grał  w “Moonlight Drawn by Clouds”, “Reply 1988”, a także w “I Remember You”.
Obaj aktorzy jeszcze nie potwierdzili, iż zagrają w dramie, jednakże podobno rozpatrują tę ofertę pozytywnie.

Co myślicie o tej dramie? Chcielibyście, aby ci aktorzy przyjęli oferty zagrania w niej?

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
SaNa
SaNa
4 lat temu

Super 🙂 nie mogę się doczekać. Uwielbiam dramy sióstr Hong, a tych dwóch panów darzę szczególną sympatią, zwłaszcza Park Bo Guma, no bo, jak można go nie kochać? 🙂

bakayarou
4 lat temu

Widziałam już nie jedną produkcję z Park Bo Gum’em i chętnie obejrzę kolejną. Mam nadzieje, że obaj Panowie się zgodzą. Przeczuwam, że z nimi ta produkcja mogłaby stać się jedną z tych “niezapomnianych”.

cymric
cymric
4 lat temu

Czekam niecierpliwie na kolejne odsłony talentu Bo Guma i nie mogę się doczekać. Człowiek wielu talentów, gra na fortepianie, wiolonczeli, 4 języki, śpiewa i świetnie gra. Poza tym ciężko się nie uśmiechać jak się na niego patrzy.

NaWii
4 lat temu

Nie mogę się doczekać 🙂

Rosałke
Rosałke
4 lat temu

Oo uwielbiam fantasy tak samo jak Bo Guma, z przyjemnością bym oglądała ^^

cymric
cymric
4 lat temu

anusia szkoda. Czy coś wiadomo o jego planach zawodowych na ten rok?

gosik115
gosik115
3 lat temu

Oczywiście że miło by było zobaczyć ta drame. Nie mogę się doczekać.Pozdrawiam.