Cha Seung Won i Park Bo Gum zagrają w nowej dramie sióstr Hong?

Siostry Hong są znanymi scenarzystkami, które napisały już wiele hitów dramowych. Wśród ich najpopularniejszych dzieł można wyróżnić ” You’re Beautiful”, „My Girlfriend is a Gumiho”, „The Greatest Love”, a także „Master’s Sun”. Tym razem siostry zamierzają powrócić do nas z nową dramą, której emisja jest przewidziana na grudzień tego roku.
Drama ma nosić tytuł „Hwayuki” i zostać wyemitowana przez stację tvN Asia. Tym samym siostry Hong po raz pierwszy będą współpracować z tą stacją.

Drama będzie bazować na chińskiej powieści pt. “Journey to the West”, jednakże jej akcja zostanie przeniesiona do obecnych czasów. „Hwayuki” ma być mieszanką fantasy i romansu.
Główną rolę w tej dramie zaproponowano Cha Seung Wonowi, który to powróciłby na mały ekran po dwóch latach przerwy. Aktor zagrał wcześniej w dramach „Hwajung”, „You’re All Surrounded”, „The Greatest Love”.  Ofertę zagrania w tej dramie wysłano także Park Bo Gumowi, który grał  w „Moonlight Drawn by Clouds”, „Reply 1988”, a także w „I Remember You”.
Obaj aktorzy jeszcze nie potwierdzili, iż zagrają w dramie, jednakże podobno rozpatrują tę ofertę pozytywnie.

Co myślicie o tej dramie? Chcielibyście, aby ci aktorzy przyjęli oferty zagrania w niej?

8 komentarzy:
  1. bakayarou says:

    Widziałam już nie jedną produkcję z Park Bo Gum’em i chętnie obejrzę kolejną. Mam nadzieje, że obaj Panowie się zgodzą. Przeczuwam, że z nimi ta produkcja mogłaby stać się jedną z tych „niezapomnianych”.

  2. cymric
    cymric says:

    Czekam niecierpliwie na kolejne odsłony talentu Bo Guma i nie mogę się doczekać. Człowiek wielu talentów, gra na fortepianie, wiolonczeli, 4 języki, śpiewa i świetnie gra. Poza tym ciężko się nie uśmiechać jak się na niego patrzy.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz