Czerwcowe zapowiedzi dram koreańskich.

Czerwiec to miesiąc, w którym zaczynają się wakacje, więc większość z nas będzie mieć sporo wolnego czasu. Dla dramomaniaków to idealna pora, aby zacząć dramowe seanse. Jak to co miesiąc bywa, tak i w czerwcu mamy sporo dramowych nowości.
Prezentuję listę dram, których emisja rozpocznie się właśnie w czerwcu.

 

BECKY’S BACK
becky
Początek emisji:
06.06.2016 r.
Gatunek:
komedia, rodzinny
Liczba odcinków:
4
Nadawca:
KBS2

Opis:
Yang Baek Hee po osiemnastu latach wraca na cichą wyspę Sumwol. Okazuje się, że kobieta z jakiegoś powodu zmieniła swoją tożsamość.

YOU ARE A GIFT
gift
Początek emisji:
13.06.2016 r.
Gatunek:
melodramat, romans
Liczba odcinków:
120
Nadawca:
SBS

Opis:
Hyun-Soo jest studentką. Dziewczyna jest mądra i radosna, jednak w przeszłości przeżyła bardzo wiele trudności. Jej ociec zmarł w wypadku motocyklowym, a matka w wyniku wypadku uszkodziła sobie mózg. Hyun-Soo umawia się z Yoon-Ho’em, para wkrótce zamierza się pobrać. Matka chłopaka wpierw jest przeciwna ich małżeństwu, ale w końcu się na nie zgadza. Jednak po ślubie Yoon-Ho i jego ojciec ulegają wypadkowi. Ojciec umiera, a chłopak znika bez śladu. Teściowa Hyun-Soo bez powiadomienia swojej synowej wyjeżdża za granicę. Kobieta nie wie, że Hyun-Soo jest w ciąży.
Po wielu latach obie kobiety spotykają się ponownie.

38 TASK FORCE
38
Początek emisji:
17.06.2016 r.
Gatunek:
komedia, kryminał, policyjny
Liczba odcinków:
16
Nadawca:
OCN

Opis:
Zespół do zadań specjalnych łączy swoje siły z oszustami po to, aby dorwać złych gości. Cały zespół chce złapać szajkę oszustów podatkowych.

BEAUTIFUL MIND
mind
Początek emisji:
20.06.2016 r.
Gatunek:
dramat, medyczny, romans
Liczba odcinków:
16
Nadawca:
KBS2

Opis:
Lee Yeong Oh jest genialnym neurochirurgiem, który nie odczuwa sympatii wobec innych ludzi. Mężczyzna zostaje asystentem profesora. Gye Jin Sung jest policjantką w wydziale przestępstw. Pewnego dnia Lee Yeong Oh zostaje wmieszany w serię tajemniczych morderstw w szpitalu. Drama opowiada historię zabójcy, wybawcy kogoś, kto jest goniony i kogoś, kto goni. Czy jednak w tej sytuacji Lee Yeong Oh znajdzie szansę na miłość i odzyska swoje człowieczeństwo?

DOCTORS
doctors
Początek emisji:
20.06.2016 r.
Gatunek:
dramat, medyczny, romans
Liczba odcinków:
20
Nadawca:
SBS

Opis:
Yoo Hye Jung miała ciężkie dzieciństwo, gdyż była nękana. Instynkt samozachowawczy sprawia, że dziewczyna zamyka swoje serce na innych ludzi. Będąc już dorosłą kobietą, zostaje lekarzem. Wtedy też spotyka swojego mentora Hong Ji Honga, który to odgrywa kluczową rolę w przemianie wewnętrznej kobiety. Yoo Hye Jung, z zamkniętej w sobie i stroniącej od otoczenia, zmienia się w współczującą lekarkę.

WANTED
wanted
Początek emisji:
22.06.2016 r.
Gatunek:
dramat
Liczba odcinków:
16
Nadawca:
SBS

Opis:
Porwany zostaje syn jednej z najlepszych aktorek w Korei. Kobieta stara się prowadzić program na żywo i spełniać żądania porywaczy.

Na którą z tych dram najbardziej czekacie? Jesteśmy ciekawi, który z tytułów jest najbardziej oczekiwaną dramą przez polskich widzów. Czekamy na wasze opinie, możecie pisać w komentarzach albo oddać głos w sondzie, którą przygotowaliśmy.

Kliknij tutaj, aby zagłosować. Każdy może oddać tylko jeden głos, więc pamiętajcie, aby wybrać dramę, która najbardziej was interesuje. 

Źródło: asianwiki. com

26
Dodaj komentarz

Please Login to comment
26 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
25 Ilość autorów komentarzy
PleUfniarzMilka9876Ewa Fila Pyttel Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Użytkownik
2kaczuszka2

Oglądam 38 Task Force i mówiąc szczerze po 2 odcinku jest Super ….

Użytkownik
Modelkaszczecin

Beautiful Mind widziałam 2 odcinki w wersji rosyjskiej – jak dla mnie najbardziej interesująca drama w tym miesiącu .Mam nadzieje że będzie też wersja polska 🙂

Użytkownik
2kaczuszka2

Właśnie skończyłam oglądać Beautiful Ming i Szerze jest Super .!
opis nie daje tego co obejrzenie dramy Korupcja , powiązania , afery , itp akcja z płucem
Warta obejrzenia .

Milka9876
Użytkownik
Milka9876

Popieram. Beautiful mind jest świetne choć opis mnie nie zachęcił to drama jest jedną z ciekawszych. Główny bohater wymiata.

Ufniarz
Użytkownik
Ufniarz

Ja właśnie skończyłam oglądać Beautyful mind jest naprawde świetną damą bardzo wciąga bardzo polecam WARTO !!!!!!!!!!!!!!

Ple
Użytkownik
Ple

Czekam cały czas na Beautiful Mind, mam nadzieję że się tutaj pojawi, oczywiście w polskiej wersji <3!