Dying Eye zakończona

ダイイング・アイ / Daiingu Ai

Shinsuke pracuje jako barman. Pewnej nocy atakuje go nieznajomy, na skutek czego mężczyzna traci część wspomnień. Nie pamięta między innymi faktu, że półtora roku temu brał udział w wypadku samochodowym, w skutek którego zmarła kobieta jadąca na rowerze – Minae. Shinsuke odkrywa, że człowiekiem, który próbował pozbawić go życia, jest mąż zmarłej kobiety – Reiji. Po ataku na Shinsuke’a dochodzi do kolejnej tragedii. Reiji popełnia samobójstwo. Kilka dni później, pewnej deszczowej nocy, bar, w którym pracuje Shinsuke, odwiedza kobieta odziana w żałobny strój. Kim jest ta nieznajoma i czego chce od barmana?

Drama oparta na powieści pt. “Dying Eye” autorstwa Keigo Higashino.

[Liczba głosów: 31 Ocena: 4]

Drama dla widzów powyżej 18 roku życia.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: suspense, romans, horror, thriller, adaptacja powieści
Liczba odcinków: 6
Nadawca: WOWOW
Emisja: 16.03.2019 – 20.04.2019
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Linnet
Korekta: mys
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

8
Dodaj komentarz

Please Login to comment
8 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
17 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
6 Ilość autorów komentarzy
labiwiaYukari KawasakiKembutsu Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Użytkownik
joko

o Matko, już zapomniałam jaki Miura jest przystojny ah…

Użytkownik
joko

Po drugim odcinku zaczynam się przyzwyczajać do trochę innego tempa (japońskie są o wiele wolniejsze, pod tym wzgledem od koreańskiech)

Spoiler Pokaż
Yeny
Użytkownik
Yeny

Drama mroczna, ciężka, nie moje klimaty, choć historia wciągająca na tyle, że obejrzałam całość może nie z zapartym tchem, ale jednak. Dla mnie to raczej ciekawostka, nowe doświadczenie po produkcjach koreańskich. Fanom gatunku i głównego bohatera może się podobać.

Użytkownik
joko

Obejrzałam całość. Drama nie w moim klimacie, ale dla Miury 😀 można oglądać.

Spoiler Pokaż

Polecam osobą, które lubią klimat grozy 😀

Kembutsu
Użytkownik
Kembutsu

Bardzo dobra drama. Mroczny, pełen napięcia thriller, powiedziałabym nawet, że z zaskakującym zakończeniem. Widz na przystawkę dostaje dość prostą historię, która ostatecznie okazuje się kompletnie inna. Każdy odcinek to jeden fragment całej układanki. Akcja rozwija się stopniowo, by jeszcze wzmocnić napięcie, ale nie powiedziałabym, iż jakoś wolno. 😀 Szczerze mówiąc brakowało mi japońskich produkcji. W odróżnieniu od koreańskich, japońskie mają to do siebie, że autorzy mają pomysł na zakończenie, niestety w coraz to nowszych dramach koreańskich zakończenia pozbawione są sensu i magii, a do tego robione, jakby na szybkiego, byle zmieścić się w określonym czasie. Na szczęście tu tego nie ma i zakończenie faktycznie jest puentą całej historii. (^_^) Polecam wszystkim, którzy chcą poczuć odrobinę grozy 🙂 Bardzo dziękuję za tłumaczenie, korektę oraz całą pracę przy polskim przekładzie. Mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się na Drama Queen więcej dram i filmów z Japonii, bo są naprawdę dobre 🙂

Yukari Kawasaki
Użytkownik
Yukari Kawasaki

Hm… Mam pewien problem z tą dramą. Dwa pierwsze odcinki mnie nudziły. Może to nie był czas na oglądanie tego, bo gdy wróciłam do dramy dwa miesiąca później, to pozostałe epy wydawały mi się o wiele ciekawsze, chociaż też miewały dłużyzny. W każdym razie ogólnie drama ciekawa, zupełnie nie spodziewałam się takiego rozwiązania sprawy i tego, że historia tak się pokomplikuje. Głównie oglądam produkcje koreańskie, więc fajnie raz na jakiś czas obejrzeć coś mroczniejszego.
Dziękuję za pracę nad tą dramą.

Użytkownik
Aniak

Oryginalna . Japończycy potrafią zrobić coś innego.

labiwia
Użytkownik
labiwia

Lubisz suspense?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.