Info

 • Tytuł oryginalny: 花ざかりの君たちへ
 • Tytuł (latynizacja): Hanazakari no Kimitachi e
 • Gatunek: szkolna, komedia romantyczna
 • Liczba odcinków: 11
 • Nadawca: Fuji TV
 • Emisja: 09.10.2011 – 12.12.2011
 • Projekt grupy: Lizards@DEEP
 • Tłumaczenie: Otai
 • Korekta: Yae (1-9), Leesh (10), Lestat (11)
 • Upload: Nocny Motyl

Opis

Sano Izumi zrezygnował ze skoków wzwyż, więc jego wierna fanka przyjeżdża z Ameryki, żeby przekonać go, aby skakał ponownie. Podstępnie przebiera się za chłopaka i zapisuje się do szkoły dla chłopców, tej samej, co Sano. Przez przypadek trafiają do tego samego pokoju.

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:126    Średnia:4.3/5]

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Odcinek 5         

Odcinek 6         

Odcinek 7         

Odcinek 8         

Odcinek 9         

Odcinek 10         

Odcinek 11 - Finał         

18 Komentarze
 1. Annalynne
  Annalynne says:

  Świetna, zabawna, z jednej strony lekka, z drugiej poruszająca poważniejsze tematy drama, obok której nie można przejść obojętnie. Jestem zachwycona doborem aktorów, ich wkładem w tę historię. Po prostu idealnie się wpasowali! Od samego początku zastanawiałam się, kiedy się zorientują, że Mizuki to kobieta.
  Brakowało mi tylko na końcu jakiegoś mocniejszego akcentu z Mizuki i Izumim, ale mimo wszystko zakończenie (i ostatnie sekundy) satysfakcjonujące. Teraz będę szukać poprzedniej wersji, bo trafiłam na YT na filmiki z innymi scenami, a chcę zobaczyć więcej 😀

 2. pteridium
  pteridium says:

  nie działają linki trzeba się zalogować dlaczego??

  ,,Filmy i dramy od 4 odcinka (wyjątkiem są krótkie dramy np. 2-odcinkowe) są zablokowane. Należy się zalogować, aby móc obejrzeć odcinki na naszej stronie.”

 3. Requiem99
  Requiem99 says:

  Genialna drama ^^
  Po opisie nie spodziewałam się czegoś wyjątkowego, a jednak mile się zaskoczyłam. Mimo oklepanego motywu, całość oklepana nie jest. Pozytywnie zaskoczył mnie brak, częstych dla japońskich ekranizacji, zastojów, które tylko bezsensownie wydłużałyby dramę. Do tego dochodzą świetnie zarysowane postacie. Absolutnie nie przeszkadzał mi brak informacji o ich życiu poza szkołą (oczywiście nie mówię tu o Sano xD), ponieważ ich charaktery były na tyle świetnie zarysowane i odegrane, że bez tych wiadomości, zdołałam zżyć się i przeżywać wszystkie chwile razem z bohaterami. Każdy z bliżej przedstawionych był interesujący i na pewno zapadną mi w pamięci, a co najważniejsze (i zaskakujące xD), nie byli denerwujący. Żaden, ale to ŻAAADEN z nich, ani razu mnie nie zirytował swoim zachowaniem.
  Szczerze polecam tę dramę każdemu bez wyjątku <3 Na pewno nie zmarnujecie swojego czasu xD

 4. pomylona says:

  Moja pierwsza japońska drama. Tyle łez ze śmiechu ile przy niej wylałam… Ach! Walki pomiędzy chłopakami, ich pomysły, domysły, zaskoczenia, a wśród nich niewiasta, która pragnęła miłości. Seria miała już chyba i wersję koreańską i nie wiem czy jeszcze nie tajlandzką czy chińską, a mimo to dalej ma swoich fanów. Ta oryginalność i odmienność, jak ktoś już zauważył, od typowych dram japońskich zadziałała tu na plus. 🙂

  Warto tu zaznaczyć, że seria powstała na podstawie mangi o tym samym tytule. 😉

Dodaj komentarz