100 Days My Prince zakończona

백일의 낭군님 / Baekilui Nanggoonnim / Hundred Days’ Husband

Książę Lee Yool jest perfekcjonistą. Wszystko w jego życiu jest doskonałe i pasuje do standardów rodu królewskiego. Nieoczekiwanie pewnego dnia księcia próbuje ktoś zamordować. Lee Yoolowi co prawda udaje się ujść z życiem, jednakże doświadcza tymczasowej amnezji i nie pamięta swojej tożsamości. Przez sto dni Lee Yool żyje jako zwykły człowiek i przyjmuje imię Won Duk. Pewnego dnia spotyka Hong Sim, która jest w swojej wiosce starą panną. Kobieta nie posiada wiele, ale wie, jak dobrze wykorzystać to, co ma. Dzięki swojej inteligencji otworzyła pierwszą w Joseon agencję detektywistyczną. Wkrótce oboje zdają sobie sprawę z tego, że potrzebują się nawzajem. Ona potrzebuje męża, a on kogoś, kto pomoże mu przetrwać do czasu odzyskania pamięci. Jak potoczą się ich losy?

[Głosów:77    Średnia:4.5/5]

Aktorzy idole: W dramie gra D.O., członek zespołu EXO.

   Odcinek 1         

   Odcinek 2         

   Odcinek 3         

   Odcinek 4         

Toggle Content goes here

Informacje

Gatunki: historyczny, romans, komedia
Liczba odcinków: 16
Nadawca: tvN Asia
Emisja: 10.09.2018 – 30.10.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: BlueHeart
Korekta: Ańko
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

57
Dodaj komentarz

Please Login to comment
49 Liczba wątków
8 Liczba odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
48 Ilość autorów komentarzy
FRANIA00 Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Misaki20
Gość
Misaki20

W okolicach stycznia drama miała być tłumaczona, czy coś się stało? Będzie w końcu tłumaczona?

Przecież widzisz, że w 2 odcinku jest plakietka “w trakcie korekty”.

Misaki20
Gość
Misaki20

W trakcie korekty jest od 2 miesięcy ;’)

Admin

Widzę, że u Ciebie czas płynie szybciej. 😉 Tak się pechowo składa, że to ja zmieniałam plakietkę za tłumaczkę i zrobiłam to dokładnie 1 lutego.

Misaki20
Gość
Misaki20

Od 2 miesięcy czekamy na tłumaczenie, po co tłumaczyliście pierwszy odcinek jak i tak porzuciliście tłumaczenie?! Nie dziwcie się potem, że ludzie pytają kiedy drama będzie kontynuowana skoro, komuś już się spodobała po pierwszym odcinku. Wystarczy napisać konkretnie kiedy będzie kontynuowana, bo w pod koniec stycznia dużo nie mówi, biorąc pod uwagę że już mamy połowę lutego. Rozumiem, że macie swoje obowiązki, ale w takim razie po prostu się określcie, a nie cały czas tylko to przekładacie.

Użytkownik
Dilanye

Rozumiesz, że tłumaczki mają swoje obowiązki, ale jednak każesz im się określać? Że tak zapytam, Z CZYM DO CZEGO? Nawet wyznaczając sobie jakiś konkretny termin, w życiu zawsze może coś wypaść. Zwłaszcza, że ta strona nie jest żadnym źródłem utrzymania dla osób, które się nią zajmują, więc wszystkie prace, które dostajemy od nich, są po prostu z dobroci serca. To smutne, że nawet w takiej sytuacji ktoś się przyczepi. Daj palec, a wezmą całą rękę…

Admin

Posłuchaj, tłumaczka wyraźnie napisała, że wznowi tłumaczenie w okolicach stycznia i tak też zrobiła, czego skutkiem jest drugi odcinek w korekcie. Dokładnie 1 lutego przesłała odcinek do korekty, a to oznacza, że spełniła swoją obietnicę. Nie wiem, co według Ciebie zostało w takim wypadku przełożone. Tłumaczka to tłumaczka, a korektorka to korektorka. Tutaj obietnicę złożyła tłumaczka, która dotyczyła tłumaczenia i jej dotrzymała, a korektorka zrobi korektę, kiedy będzie mieć czas. I to nie jest tak, że ludzie pytają, bo od momentu wyjaśnienia sprawy przez tłumaczkę, tylko Ty masz tego typu pretensje.
My nie musimy niczego określać, bo cokolwiek byśmy nie zrobiły, znajdzie się taka osoba jak Ty, która będzie sobie dopisywać własne wersje, raz twierdzić, że odcinek jest w korekcie dwa miesiące, a jak się okaże, że to nieprawda, napisze, że to tłumaczenie i doczepi się czegoś innego. Mam dość postawy roszczeniowej osób, które w żaden sposób, nawet głupim komentarzem nigdy nie wsparły ekipy, a kiedy trzeba się czegoś przyczepić, to są pierwsze. Jeśli chcesz od kogoś czegoś wymagać, najpierw sama coś od siebie daj. Jakże to proste, oglądać za darmo, nigdy nie komentować, ale kiedy trzeba kogoś opierdzielić i czegoś się domagać, to wówczas każdy wie, jak napisać komentarz.
Jeśli nasza strona wam nie odpowiada, możecie śmiało usunąć konto, każdy z was ma taką możliwość i przenieść się na strony płatne, gdzie płacąc, możecie sobie wymagać nawet gruszek na wierzbie. To jest fansub i każdy z nas będzie pracował na tyle, na ile da radę w swoim czasie wolnym.
Kiedy rejestrujecie się, akceptujecie regulamin. To, że akceptujecie go w ciemno, nie oznacza, że jesteście zwolnieni z jego przestrzegania. Tam jest coś napisane na temat takich komentarzy jak Twój i wszem i wobec daję Ci pierwsze ostrzeżenie, następnego nie będzie, tylko dam od razu bana. I nie obchodzi mnie, co w tym momencie o mnie myślisz. Przywykłam do tego, że jestem najgorszym złem tej strony, a także do tego, że większość widzów i tak nie rozumie, z czym musi borykać się ekipa. Zapowiadałam to wcześniej i teraz będę to stosować.
Temat uważam za zakończony i jeśli nadal będziesz robić, to co robisz, uwolnię Cię od tego złego DQ banem.

Użytkownik
MopJimina2

1 odcinek i już jestem zakochana! D.O. w swojej roli zdecydowanie wygrywa wszystko i wszystkich, a bohaterka, którą gra Ji Hyun na razie mnie nie denerwuje (a to jakiś przełom, zawsze byłam rozczarowana żeńskimi bohaterkami w dramach). Czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością <333

Użytkownik
Dragonia

Pierwszy odcinek naprawdę trzyma w napięciu. D.O całkiem nieźle się spisuje i fajnie ogląda się wreszcie jakąś inną, samodzielną postać kobiecą, czasem mi tego jednak trochę w dramach brakuje, zwłaszcza po Moon Lovers. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki ♥

hannapytel@wp.pl
Użytkownik
hannapytel@wp.pl

Drama mi się podoba. Dziękuję za wstawienie na DQ.

sylwia973
Użytkownik
sylwia973

Odcinek drugi obejrzany ,Drama podoba mi się ,no i ,Książe Koronny ciekawa postać ,bardzo samotna D.O. daje rade ,zobaczymy dalej co z kobiecą główną rolą ,bo jak dotychczas doś często bohaterki były raczej miałkie więc tutaj może będzie lepiej .Dobra robota ,zespole DQ

Gertz
Użytkownik
Gertz

wielkie dzięki

Użytkownik
KuraiTenshi

Dziękuję bardzo całej ekipie za tłumaczenie ❤

FRANIA00
Użytkownik
FRANIA00

nie wiem dlaczego ale uwielbiam Nam Ji Hyun 🙂 i podoba mi się D.O. w tej roli 🙂 lubie historyki , zwłaszcza te w których i troszkę tajemnicy i chwile gdy się śmieje do komputera:) po 3 odcinku nadal będę cierpiliwe wypatrywać kolejnych odcinków 🙂 jak to się rozwinie zobaczymy . dziekuje i powodzenia !!!

Użytkownik
kinqa

Sama drama mi się strasznie spodobała, dziękuje ekipie za tłumaczenie! Tylko mam pytanie: ile zazwyczaj zajmuje tłumaczenie odcinka wraz z korektą?

Lubisz historyki?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.