9 Seconds – Eternal Time

9초-영원의 시간 / 9 Choyeong Woneui Sigan / 9 Seconds – Eternal Love

Czy są chwile, które chcielibyśmy zatrzymać? Choćby na dziewięć sekund? Przed taką szansą staje młody fotograf amator – Kang Yoo Chan. Pewnego dnia w pobliskim studiu fotograficznym poznaje on dziewczynę o imieniu Yoo So Ra. Ich przypadkowe spotkanie sprawia, że oboje chcą uchwycić na zdjęciu idealny romans. Nieoczekiwanie odkrywają, że aparat, który trzymają w rękach, posiada magiczną moc – potrafi zatrzymywać czas. Jakie wydarzenia dla tej pary okażą się ważne, aby móc uwiecznić je za pomocą magicznego sprzętu?

[Liczba głosów: 182 Ocena: 4.1]

Aktorzy idole: W dramie gra Haeryung z BESTie.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: szkolny, romans, fantasy, web drama
Liczba odcinków: 7
Nadawca:  Naver TV Cast
Emisja: 30.09.2015 – 03.10.2015
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Lika, Daruha1
Korekta: aalistair67
Upload: nerenka
Reupload: Byeola05

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

56 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. AnnabelleMorgan says:

  Wrażenia po pierwszym odcinku:
  Ostatnio mam jakiś kryzys dotyczący oglądania. Nie mogę się na niczym skupić. W celu przezwyciężenia problemu postanowiłam włączyć sobie jakąś krótką dramę, która wystarczająco mnie zaintryguje, by sięgnąć po kolejny odcinek. Mój wybór padł na 9 seconds, ponieważ zainteresował mnie opis, który w zasadzie nie zdradził za wiele. W każdym razie po pierwszym epizodzie mogę stwierdzić, iż ta krótka drama naprawdę mi się spodobała.
  Co mogę napisać o fabule tej produkcji? Właściwie niewiele, bo na razie było to tylko wprowadzenie. O głównych bohaterach mamy mało informacji. Po nazwie odcinka mogłam już wywnioskować, iż nastąpi w nim pierwsze spotkanie protagonistów.
  Spodobał mi się charakter Yoo So Ra.

  Spoiler Pokaż

  Jak wspominałam wcześniej nie mamy specjalnie dużo informacji o bohaterach. Wydaje mi się, że oboje są typem samotników. Interesuje mnie sprawa okularów chłopaka. Czy jest on niewidomy? Raczej nie, ponieważ pewnie wtedy nie wiedziałby o tym, iż dziewczyna ma problemy. Ich pierwsze spotkanie i początek znajomości wypadł bardzo dobrze. W końcu każdy uwielbia takie historie w której jedno ratuje drugiego i vice versa.
  To krótka drama, więc nie muszę pisać szczegółowej analizy. Wiele spraw mnie zastanawia, ale odpowiedzi pewnie pojawią się później. W każdym razie mam nadzieję, iż będzie to satysfakcjonujący seans.

 2. AnnabelleMorgan says:

  Wrażenia po drugim odcinku:
  Krótkie dramy nadają się idealnie, by poprawić mi humor. Trochę żałuję, że jest tylko siedem odcinków, bo po tym epizodzie czuję się zaintrygowana.
  Trochę więcej mogłabym napisać o bohaterach, a zwłaszcza o Kang Yoo Chanie, który wydał mi się bardziej gadatliwy niż poprzednio. Jego żarty, trochę niezręczne, były jednak urocze.

  Spoiler Pokaż
 3. Valentina67 says:

  Głupio się przyznać, że zaczęłam to ponad rok temu, obejrzałam dwa odcinki i kompletnie o niej zapomniałam, przypominając sobie dopiero dzisiaj, podczas przeglądania ogólnej listy zaczętych przeze mnie dram.

  „9 Seconds – Eternal Time”, jest krótką dramą, ale jak dla mnie idealną na chwilową odskocznię/oczekiwanie na odcinek innej. Dostajemy siedem odcinków, które trwają mniej więcej piętnaście minut, co daje nam króciutki seansik.

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.