Age of Youth zakończona

청춘시대 / Chungchoonshidae / Hello, My Twenties!

Yoon Jin Myung, Jung Ye Eun, Song Ji Won, Kang Yi Na i Yoo Eun Jae są mieszkającymi razem studentkami. Każda z nich ma inną osobowość, przez co muszą się sporo natrudzić, aby przywyknąć do wspólnego mieszkania. Jin Myung musi sama się utrzymywać, a do tego studiować, przez co cierpi na bezsenność. Ye Eun z kolei jest bezgranicznie oddana swojemu chłopakowi. Ji Won wszędzie jest pełno i uwielbia zabawę, a także alkohol. Eun Jae jest bardzo nieśmiała i mimo iż bardzo by chciała, to boi się wyrazić swoje zdanie. Natomiast Yi Na, za sprawą swojej urody i świetnej figury, jest niezwykle popularna wśród mężczyzn.
Czy dziewczyny będą w stanie dzielić mieszkanie i zaprzyjaźnić się? Jak sobie poradzą, gdy życie ich zaskoczy?

[Głosów:182    Średnia:4.5/5]

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 5         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 6         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 7         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 8         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 9         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 10         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 11         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 12 - Finał         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: komedia romantycznamłodzieżowy
Liczba odcinków: 12
Nadawca: jTBC
Emisja: 22.07.2016 – 27.08.2016
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Laura (1-4 odc.), Nanao
Korekta: Arvene (1-3, 5-7 odc.), misaaki (4 odc.), mys
Upload: Chou (1-4 odc.), aniakasia4

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

97 Komentarze
« Older Comments
 1. Madness
  Madness says:

  Drama jest absolutnie genialna! Czuć w niej taką lekkość i naturalność ,której do tej pory w tak dużym stopniu w żadnej dramie nie spotkałam ❤ . Dziewczyny są cudowne,każda jest inna ,a razem tworzą team nie do pobicia 😍 . Pomimo wspomnianej przeze mnie lekkości drama dotykała niekiedy bardzo poważnych tematów i bywało ,że bardzo mnie zaskakiwała 😉. Moją ulubioną bohaterką jest zdecydowanie rąbnięta Song Ji Won 😂. Zobaczymy co tam przyniesie drugi sezon,nie mogę się go doczekać 😍. Masa całusów dla tłumaczy,korektorów i uploaderów ❤.

 2. tomasia
  tomasia says:

  Spędziłam bardzo miło czas.

  Spoiler Pokaż

  Dziękuję za pracę włożoną w przygotowanie napisów i udostępnienie tej dramy.

  Proszę zgodnie z regulaminem zakrywać spoilery.

 3. Joanna50
  Joanna50 says:

  Bardzo podobała mi się ta drama. Ciekawie przedstawione zwyczajne życie dziewczyn. Oglądając łatwo można utożsamić się z bohaterkami. Serial szybko wciąga i z niecierpliwością czekam na przetłumaczenie drugiego sezonu.

 4. Kotekso
  Kotekso says:

  Aktualnie jestem na 4 odcinku i tak bardzo chcę się dowiedzieć więcej o tych dziewczynach. Oglądanie tej dramy wolno mi idzie, bo (nie czytając komentarzy) spodziewałam się w dużej mierze humoru (to jest takie typowe dla mnie, że wyrabiam sobie mylne wrażenie o czym będzie drama) a nie życiowego podejścia czytaj: słodko-gorzkich momentów. Lecz naprawdę, naprawdę drama jest warta uwagi (druga notatka na uboczu: nie znam wiele wytworów popkultury, gdzie młodość i przyjaźń byłyby tak pokazane). Do tego można wynieść wiele lekcji: nie oceniać ludzi po pozorach, nie myśleć, że rzeczy są tylko czarno-białe, nie być w relacji z kimś kto na nas nie zasługuje.
  Bardzo dobry odcinek (po którym mam ochotę przesłać bohaterkom pudło serduszek i wsparcia) i bardzo ciekawa (jak na razie) drama, która sprawia, że nie mogę dać się myśleniu jednowymiarowemu (dotyczy to w szczególności seniorki Kang).
  A tymczasem pudło serduszek dla tych, którzy przyczynili się do wstawienia wszystkich odcinków i możliwości ich oglądnięcia.

 5. Joanna50
  Joanna50 says:

  Cóż mogę o niej powiedzieć ? Jedna z najlepszych dram jakie oglądnęłam w życiu napisana przez świetną scenarzystkę Park Yeon Sun, (która też jest odpowiedzialna za Drama Special Series Season 1: White Christmas, za co powinna dostać wszelkie nagrody w koreańskim przemyśle rozrywkowym). Przeplatana słodko-gorzkimi momentami, humorem i wzruszającymi scenami, stanowi przykład dramy idealnej. Myślę, że każdy w tym serialu odnajdzie bohaterkę, która stanie się bliższa jego problemom, łatwej się z nią zidentyfikuje. Bardzo się cieszę, że powstał drugi sezon i jest przez was tłumaczony. Dziękuję tłumaczom za ciężką pracę. Dzięki wam miałam możliwość oglądnięcia tej dramy.

« Older Comments

Dodaj komentarz

Lubisz młodzieżowe?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.