Another Miss Oh

또! 오해영 / Ddo Ohhaeyoung / Oh Hae Young Again / Another Oh Hae Young

Park Do Kyeong tworzy dźwięk do filmów i jest oddany swojej pracy. Jednak okazuje się, że mężczyzna widzi przyszłość. W jego wizjach ciągle pojawia się pewna kobieta, której nigdy wcześniej nie spotkał. Jak się okazuje owa kobieta pracuje w firmie kateringowej i nazywa się tak samo jak kobieta, którą w przeszłości znał Park Do Kyeong. Mężczyzna nie jest w stanie uniknąć przyszłości, którą widzi, dlatego losy Park Do Kyeonga i kobiety z jego wizji splatają się ze sobą. Nieoczekiwanie okazuje się, że kobiety o imieniu Oh Hae Young, chodziły kiedyś do tej samej szkoły. Jak potoczą się losy Park Do Kyeonga i tych dwóch kobiet?

[Liczba głosów: 257 Ocena: 4.6]

Aktorzy idole: W dramie gra piosenkarz Eric oraz Heo Young Ji, była członkini Kara.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Toggle Content goes here

Toggle Content goes here

Toggle Content goes here

Toggle Content goes here

Informacje

Gatunki: fantasy, romans, komedia
Liczba odcinków: 18
Nadawca: tvN Asia
Emisja:  02.05.2016 – 21.06.2016
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Anusia & Chou
Korekta: Chou
Upload: Rimoshia, Chou, Marcin
Reupload: Byeola08

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

119 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. AnnabelleMorgan
  AnnabelleMorgan says:

  Wrażenia po pierwszym odcinku:
  Another Miss Oh robi świetne pierwsze wrażenie, dostarczając nam kpiącego humoru i zadziornych postaci. Przy okazji należy również pochwalić soundtrack dramy, który stanowią ciekawe, wpadające do ucha piosenki. Pierwsza godzina to oczywiście na razie wprowadzenie do świata, wykreowanego przez twórców. Zdążyła mnie ona jednak zauroczyć. Na pewno chcę więcej. Serial od pierwszych minut przykuwa do ekranu. Rzadko się zdarza, by komedia romantyczna dostarczyła nam takch świetnych wrażeń wizualnych. Naprawdę lubię, kiedy drama pięknie wygląda, więc twórcy mają ode mnie wielkiego plusa. Produkcja wyróżnia się na tle innych podobnych sobie, tym że wprowadza coś intrygującego i naprawdę oryginalnego do fabuły. Mam tu na
  myśli

  Spoiler Pokaż

  Drama świetnie balansuje pomiędzy zdrową dawką humoru, a poważniejszymi tematami.
  Myślę, że największym atutem serialu są jednak postacie, które można polubić od pierwszych chwil, kiedy pojawią się na ekranie. Weźmy np. Oh Hae Young – ma ona to coś, co sprawia, że od razu chce się jej kibicować. Uwielbiam to, że zagrała ją jedna z moich ulubionych aktorek Seo Hyun Jin. Kobiety, które ona gra są jednocześnie wrażliwe i kobiece, niesamowicie zabawne.
  Oh Hae Young też taka jest. Nie boi się mówić, co ma na myśli. Ma w sobie też dużo niepewności. Ciekawe, jak to wszystko się rozwinie w późniejszych odcinkach. Na razie Park Do Kyung wydaje się kompletnym przeciwieństwem dziewczyny. Jest zamkniętym w sobie perfekcjonistą, który dodatkowo ma skłonność do gniewu. Interesujące wydają się jego relacje z członkami jego rodziny. Jego przyjaźń z Jin Sangiem udowadnia, że może być skłonny do jakichś głębszych uczuć. Umieram z ciekawości, by dowiedzieć się dlaczego ukazuje mu się kobieta, której nigdy nie spotkał. Zainteresowanie moje budzi również druga Oh Hae Young. Moje oczekiwania wzrosły po seansie pierwszego odcinka. Zobaczymy jak będzie dalej. Spodziewam się jednak naprawdę dobrej dramy. Cieszę się, że na nią natrafiłam. Dziękuję całej ekipie DramaQueen za pracę włożoną w produkcję. Jesteście niesamowici, że robicie to wszystko bezinteresownie.

 2. AnnabelleMorgan
  AnnabelleMorgan says:

  Wrażenia po drugim odcinku:
  Bardzo podoba mi się kierunek w jakim ten serial się rozwija.

  Spoiler Pokaż

  Fabuła nie jest skomplikowana. Nie musi, bowiem drama ma niezaprzeczalny atut w postaci świetnie napisanych i zagranych bohaterów.

  Spoiler Pokaż

  Drama ma błyskotliwe, zabawne postacie drugoplanowe. Nikt nie jest tam nudny, albo bez wyrazu. Rodzina Do Kyunga jest cudownie absurdalna. Coraz bardziej podoba mi się też główna bohaterka. Ma ona cudowne cechy charakteru. Nie zgadza się na to, by świat ją pobił. Zamiast tego trzyma się prosto i żąda szacunku. Jest niesamowitą, silną, zadziorną i zabawną kobietą. Sama Oh Hae Young doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zdecydowanie dąży do tego, by nigdy nie czuć się już tą „brzydką”. Jestem ciekawa relacji pomiędzy nią, a tą „ładną” Oh Hae Young.
  Uwielbiam obie rodziny głównych bohaterów. Ich sceny są zawsze świetne. Najbliżsi Do Kyunga to takie wolne duchy, bardzo ekscentryczni. Do jego rodziny w zasadzie należy też jego przyjaciel – Jin Sang. Soo Kyung jest niesamowicie interesującą postacią. Potrafi trzymać urazę przez kilka miesięcy i z pewnością kogoś pobić. Jest niemiła i dziwna, ale co dziwne strasznie mi się podoba jej charakter. Nie pytajcie dlaczego. Tak po prostu już mam. Lubię wyraziste osoby. Park Hoon jest raczej niedojrzały i niespecjalnie przejmuje się tym, co ktoś mówi. Jin Sang świetnie wpasowuje się do tej rodziny – jest beztroskim, trochę głupkowatym prawnikiem.
  Rodzice Oh Hae Young są zupełnie inni. Uroczy na swój sposób. Jej mama wstydzi się z powodu córki, a ojciec raczej nie miesza się w ich sprawy, chyba rozumiejąc, że już wystarczająco trudno jest mieszkać z nimi obiema pod jednym dachem.
  Serial jest świetny. Poleciłabym go każdemu. Trochę się boję, co się stanie, gdy była narzeczona Do Kyunga się zjawi. W zasadzie nie chcę by popsuła ich nowo rodzącej się przyjaźni. Wiem, że jej powrót będzie bolesny dla ich obojga.

 3. Tamicka
  Tamicka says:

  Jedna z moich ulubionych dram. I jedna z pierwszych, jakie w ogóle widziałam. Główna aktorka to też moja ulubienica. Lubię każdą dramę z nią, jaką widziałam. A pocałunki w tej dramie to jakieś szaleństwo. W sensie pozytywnym rzecz jasna:)

 4. Orinoco
  Orinoco says:

  Drama bardzo miła i pozytywna. jest w niej wszystko: dramat, szaleństwo, pożądanie, miłość. Nie jakies tam grzeczne pitupitu dla dzieci tylko normalne relacje dwojga zakochanych ludzi. Trzymam kciuki za ekipę zajmująca się tą dramą – wasze tłumaczenie jest naprawdę na najwyższym poziomie! Hwaiting! 🙂

 5. Pysia141192
  Pysia141192 says:

  Zaczęłam oglądać. Ale niestety trafiłam nie na wasze napisy. I musiałam przerwać oglądanie, bo napisy były tak koszmarne, tak rozjechane czasowo, że oglądanie to była męka. Zauważyłam, że tłumaczycie, więc czekam na wasze. Fighting!

 6. bogunka
  bogunka says:

  Hallo , mam pytanie ,czy jest sens oczekiwac na tłumaczenie tego filmu?oglądałam go tak dawno że nie wiem czy warto mieć nadzieję😒Wiem że macie dużo pracy , podziwiam szbkość tłumaczenia filmów , które są emitowane, a tu dwa dni i już mozna oglądać.Pozdrawiam wszystkich tłmaczących👍

 7. KASIA M
  KASIA M says:

  Dziś obejrzałam 11 odcinków drama wciągnęła mnie niesamowici Gra aktorska jak dla mnie na wysokim poziomie watek dramy bardzo ciekawy z niezłym pomieszaniem miłosno-dramatycznym co dodaje pikanterii. Super drama polecam i dziękuje za tłumaczenie. Czekam na dalszy ciąg.

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz fantasy?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.