Are You Human Too? zakończona

너도 인간이니 / Neodo Inganini / Are You Human?

Nam Shin jest synem bogatej i wpływowej rodziny. Pewnego dnia, jako dziecko, zostaje odebrany matce, która to jest geniuszem w dziedzinie technologii mózgu i sztucznej inteligencji. Po odciągnięciu od niej syna, tworzy androida, który wygląda dokładnie jak on. Po dwudziestu latach rozłąki, dorosły już Nam Shin, ulega wypadkowi, przez który zapada w śpiączkę. Przez ten incydent robot zajmuje jego miejsce. Wydawać by się mogło, że idealnie zaprogramowany android poradzi sobie z tym zadaniem, jednakże ludzie z otoczenia Nam Shina zaczynają zauważać różnice w jego zachowaniu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy android zakochuje się w swojej wynajętej ochroniarz – Kang So Bong.

[Głosów:82    Średnia:4.6/5]
Tłumaczenie odc. 10
0%

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 5         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 6         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 7         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 8         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 9         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 10         

Informacje

Gatunki: science-fiction, tajemnice, romans, polityczna
Liczba odcinków: 18
Nadawca: KBS2
Emisja: 04.06.2018 – 31.07.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Specific-person & Oridna
Korekta: Nighty
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

98 Komentarze
« Older Comments
  1. saoriana
    saoriana says:

    Ta drama jest ekstra! Nigdy nie wiadomo co nagle się wydarzy xD Wczoraj wieczorem zaczęłam oglądać, a już dziś 8 odc na mnie czeka 😀 Nie mogę się doczekać dalszych wydarzeń czekam na więcej 😀 I ta gra Seo Kang Joona <3 podoba mi się 😀 Pamiętam jak zobaczyłam go grającego w dramie : Cheese In The Trap 😀 I tylko jego postać i jego gra pomagały mi skończyć tą dramę xD No, ale cieszę się, że znów go mogę zobaczyć i to w dwóch nowych dramach 😀 Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę więcej 😀 Bo lubię klimat tego rodzaju dram 😀 A więc Powodzenia w tłumaczeniu i reszcie 😀

  2. Anita1970
    Anita1970 says:

    “Drama Queen ” jesteście najlepszą stroną z dramami !!!!Ta drama jest rewelacyjna,tak wciągneła że zachwytów niebyło końca.Świetna gra aktorska ,Seo kang joon ze swoimi oczami jak nie z tego świata ,tak jakby został stworzony do pdwójnej roli, spisał się na medal .Jako Sin “ludzki”arogancki złośliwy z szelmoskim spojrzeniem i Sin “maszyna “dobry z wesołym i dobrotliwym spojrzeniem .Musowo dodaće że twurcy nie mogli lepiej wybrać.Również Gong seun yeon którą pamiętam z “cirkle:two world” też drama fantasty zagrała świetnie.Yu oh seong taki fajny aktor !jako wredota!Trzeba dodać że odcinki są przepełnione takimi emocjami że Uffff,i muzyka romantyczna i trzymająca w naięciu czekam na dlsze odcinki.POLECAM !!!! I trzymam kciuki za tłumaczenie dziękuję za waszą ciężką pracę i pozdrawiam.

« Older Comments

Dodaj komentarz

Lubisz sci-fi?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.