Broject

브로젝트 / Beurojekteu

Lee Ka Ram i Han Do Yun są młodymi detektywami. Pewnego dnia zostają wynajęci przez licealistkę, która chce, by dowiedzieli się, kto stoi za śmiercią jej przyjaciela. Ka Ram i Do Yun zapisują się więc do prywatnej szkoły, w której miał miejsce śmiertelny wypadek. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że dyrektor placówki skrywa pewną tajemnicę, która związana jest z tym nieszczęsnym wypadkiem.

[Liczba głosów: 45 Ocena: 4.3]

Informacje

Gatunki: dramat, tajemnice, komedia, kryminał, detektywistyczny, web drama
Liczba odcinków: 2
Nadawca: Naver TV Cast 
Emisja: 29.12.2018 – 30.12.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Munwitch
Korekta: NiebieskaStokrotka
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wankat
wankat
3 miesięcy temu

Fajny prezencik. Choć szkoda, że taki krótki. Wszystkiego najlepszego dla zespołu DramaQueen w dniu Waszego święta!

joko
3 miesięcy temu

Pierwszy prezencik odpakowany 😀

Sheymuska
3 miesięcy temu

Krótka, przyjemna web drama dobra do obejrzenia przy każdej okazji 😉 Dziękuję

xmilkax
xmilkax
3 miesięcy temu

maraton urodzinowych dram zaczęłam chyba od najsłabszej (a przynajmniej mam taką nadzieję). To zabrzmi twardo, ale nie wiem, czy oprócz ładnych aktorów i filtra jestem w stanie znaleźć jakieś plusy. Szkoda, bo tytuł i opis mnie zaciekawiły, a ja mam słabość do dram kilkuodcinkowych. niestety muszę chyba przejść do długiej listy minusów.

po pierwsze: forma. mówię tutaj o ty, że całość nie trwa nawet 30 minut, a w takim czasie naprawdę trudno zmieścić coś ciekawego i angażującego (dokładnym przeciwieństwem jest tutaj “Persona”), a zwłaszcza gdy jest to gatunek detektywistyczny, w którym powinno wzrastać napięcie i tajemnica. przykro mi to mówić, ale chyba cieszę się, że to trwało tyle i nie zmarnowałam więcej czasu. pod tym względem, jestem zadowolona z timingu

po drugie: obsada. co tu dużo mówić, aktorzy byli naprawdę kiepscy. może to wina scenariusza, o którym jeszcze się wypowiem, ale nie byłam w stanie uwierzyć w ani jedną rolę, może z wyjątkiem Jun Wu, który całkiem wiarygodnie wymiotował i udawał trupa. poza tym w ogóle mnie to nie kupiło

po trzecie: scenariusz i fabuła – banał. ale nawet z banału da się zrobić coś dobrego (tak było w moim ukochanym “Somehow 18”). tutaj tak się nie dzieje, a krótki czas jeszcze bardziej wszystko dobija, bo tak jak w normalniej, szesnastoodcinkowej dramie dowiedzieć się o prawdzie powinniśmy pewnie około 14 odcinka, tak tu wiemy o tym w piątej minucie. wszystko proste, przewidywalne, bez polotu i bez zaangażowania. dosłownie nie ma tam ani sekundy na napięcie, a podany nam plot twist jest bardzo przewidywalny i w ogóle nie zaskakujący, w dużej mierze dlatego, że nie znamy postaci. gdyby ktoś wskazał wam obcą kobietę na ulicy i powiedział, że zdradza ona męża, to nie byłoby dla was prawdopodobnie zaskoczenie, bo nawet nie wiecie kim ona jest, więc jak mogłoby to w ogóle dziwić. zawiodłam się niestety i to bardzo.

po czwarte: strona techniczna. całość wygląda jak stuprocentowa amatorka, będę zdziwiona, jeśli nie mam racji. widać to choćby po jakości dźwięku, pracy kamery i (o czym wspominałam) złym aktorstwie. jest tu natomiast jeden plus, czyli kolory na ekranie, które według mnie były naprawdę ładne.

po piąte: związek przyczynowo skutkowy.

Spoiler Pokaż

dziękuję bardzo, jeśli ktokolwiek doczytał do końca, oraz całej ekipie odpowiadającej za upload, korektę i tłumaczenie

Azja_M
Azja_M
3 miesięcy temu

Niezła historyjka, do obejrzenia przy kawie :). Dziękuję za seans.

Anita19701970
Anita19701970
3 miesięcy temu

Tuż przed północą obejrzana , świetna króciutka dramka.
Super , takie dochodzenie, a potem łomot.
Polecam.

Nikiko
Nikiko
1 miesiąc temu

To była najlepsza drama jaką zarazie obejrzałam, ale mnie boli, że taka krótka. Całe opowiadanie od początku do końca czy mało swój klimat.

Zuza_wonyoung
Zuza_wonyoung
27 dni temu

to jest bl?

NiebieskaStokrotka
NiebieskaStokrotka
27 dni temu
Reply to  Zuza_wonyoung

Nie, to krótki kryminał.

Zer0
Zer0
18 dni temu

Jest jakaś kolejna część, albo będzie? Mega fajna króciutka dramcia. Fajnie się oglądało 😀 dziękuję za pracę nad nią

Lubisz tajemnice?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

0 0 vote
Article Rating