Broject

브로젝트 / Beurojekteu

Lee Ka Ram i Han Do Yun są młodymi detektywami. Pewnego dnia zostają wynajęci przez licealistkę, która chce, by dowiedzieli się, kto stoi za śmiercią jej przyjaciela. Ka Ram i Do Yun zapisują się więc do prywatnej szkoły, w której miał miejsce śmiertelny wypadek. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że dyrektor placówki skrywa pewną tajemnicę, która związana jest z tym nieszczęsnym wypadkiem.

[Liczba głosów: 59 Ocena: 4.2]

Informacje

Gatunki: dramat, tajemnice, komedia, kryminał, detektywistyczny, web drama
Liczba odcinków: 2
Nadawca: Naver TV Cast 
Emisja: 29.12.2018 – 30.12.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Munwitch
Korekta: NiebieskaStokrotka
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

11 komentarzy:
 1. xmilkax
  xmilkax says:

  maraton urodzinowych dram zaczęłam chyba od najsłabszej (a przynajmniej mam taką nadzieję). To zabrzmi twardo, ale nie wiem, czy oprócz ładnych aktorów i filtra jestem w stanie znaleźć jakieś plusy. Szkoda, bo tytuł i opis mnie zaciekawiły, a ja mam słabość do dram kilkuodcinkowych. niestety muszę chyba przejść do długiej listy minusów.

  po pierwsze: forma. mówię tutaj o ty, że całość nie trwa nawet 30 minut, a w takim czasie naprawdę trudno zmieścić coś ciekawego i angażującego (dokładnym przeciwieństwem jest tutaj „Persona”), a zwłaszcza gdy jest to gatunek detektywistyczny, w którym powinno wzrastać napięcie i tajemnica. przykro mi to mówić, ale chyba cieszę się, że to trwało tyle i nie zmarnowałam więcej czasu. pod tym względem, jestem zadowolona z timingu

  po drugie: obsada. co tu dużo mówić, aktorzy byli naprawdę kiepscy. może to wina scenariusza, o którym jeszcze się wypowiem, ale nie byłam w stanie uwierzyć w ani jedną rolę, może z wyjątkiem Jun Wu, który całkiem wiarygodnie wymiotował i udawał trupa. poza tym w ogóle mnie to nie kupiło

  po trzecie: scenariusz i fabuła – banał. ale nawet z banału da się zrobić coś dobrego (tak było w moim ukochanym „Somehow 18”). tutaj tak się nie dzieje, a krótki czas jeszcze bardziej wszystko dobija, bo tak jak w normalniej, szesnastoodcinkowej dramie dowiedzieć się o prawdzie powinniśmy pewnie około 14 odcinka, tak tu wiemy o tym w piątej minucie. wszystko proste, przewidywalne, bez polotu i bez zaangażowania. dosłownie nie ma tam ani sekundy na napięcie, a podany nam plot twist jest bardzo przewidywalny i w ogóle nie zaskakujący, w dużej mierze dlatego, że nie znamy postaci. gdyby ktoś wskazał wam obcą kobietę na ulicy i powiedział, że zdradza ona męża, to nie byłoby dla was prawdopodobnie zaskoczenie, bo nawet nie wiecie kim ona jest, więc jak mogłoby to w ogóle dziwić. zawiodłam się niestety i to bardzo.

  po czwarte: strona techniczna. całość wygląda jak stuprocentowa amatorka, będę zdziwiona, jeśli nie mam racji. widać to choćby po jakości dźwięku, pracy kamery i (o czym wspominałam) złym aktorstwie. jest tu natomiast jeden plus, czyli kolory na ekranie, które według mnie były naprawdę ładne.

  po piąte: związek przyczynowo skutkowy.

  Spoiler Pokaż

  dziękuję bardzo, jeśli ktokolwiek doczytał do końca, oraz całej ekipie odpowiadającej za upload, korektę i tłumaczenie

 2. OolusiaA-19 says:

  Kiedyś nigdy bym nie powiedziała, że będę lubiła gatunki typu web dramy, ale teraz jak mam być szczera to świetnie się je ogląda. Są krótkie, nawet jeśli mają, jak ta drama, tylko 2 odcinki to da się w to wciągnąć. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem, bo to już któraś z kolei web drama, a wszystkie do tej pory były cudowne!
  Dziękuję za przetłumaczenie!♥

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz tajemnice?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.