Death Song zakończona

사의 찬미 / Saui Chanmi / Hymn of Death / Praise of Death

W czasach, kiedy to Korea znajduje się pod japońską okupacją, Kim Woo Jin jest dwudziestopięcioletnim studentem literatury angielskiej a także dramaturgiem. Mimo iż jest z dala od ojczyzny, w swoich spektaklach stara się pobudzić ducha walki Koreańczyków. Pewnego dnia akceptuje on prośbę stowarzyszenia i reżyseruje sztukę, która ma zostać wystawiona w Joseon. Jeden z członków jego trupy proponuje, aby w ich spektaklu zagrała dwudziestopięcioletnia Yun Shim Deok, która studiuje muzykę wokalną i chce zostać sopranistką. Kobieta wie, że ta propozycja niesie za sobą niebezpieczeństwo, ale ostatecznie zgadza się. Tak oto rozpoczyna się historia miłości Kim Woo Jina i Yun Shim Deok. Jak poradzą sobie w tych niesprzyjających czasach? Czy Woo Jin będzie w stanie sprzeciwić się planom, które snuje na temat jego życia jego ojciec? 

Drama bazuje na prawdziwej historii Kim Woo Jina i Yun Shim Deok.

[Głosów:44    Średnia:4.8/5]
Tłumaczenie odc. 3
0%

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 3 - Finał          

Informacje

Gatunki: romans, muzyczny, dramat, historyczny, drama special
Liczba odcinków: 3
Nadawca: SBS
Emisja: 27.11.2018 – 04.12.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Anusia
Korekta: Chou
Upload: Chou

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

23 Komentarze
  • anusia says:

   No to w sprawie grafik mamy podobne odczucia. Kiedy je zobaczyłam, byłam naprawdę zachwycona. Namawiam, abyś się skusiła, bo oprócz grafik, zwiastuny są naprawdę zachęcające. To tylko 3 odcinki, więc nawet jeśli zszargają nerwy, da się przeżyć. 😀
   Dziękujemy <3

 1. anusia says:

  Ja jestem ciekawa, czy niektóre osoby posiadają dar jasnowidzenia, że oceniają dramę przed jej emisją w Korei. Na jakiej podstawie oceniacie dramę, której nie widzieliście? Bo ja nie mogę tego zrozumieć. Oceny zostały stworzone po to, aby oceniać dramy po zakończeniu oglądania i wówczas oceny są rzetelne. A tak to nie rozumiem. Co? Nie lubicie aktora to jeden? Może mi ktoś wyjaśni, bo naprawdę nie rozumiem, jak ktoś może oceniać dramę, której nie mógł widzieć. To jest nielogiczne.

   • anusia says:

    Tak, ale to nie tylko to. Niektórym widzom wydaje się, że są tacy do bólu anonimowi i zrobią z nas głupków. Dlaczego tak mówię? Jako admin chcąc nie chcąc mam podgląd ocen. Wiem, kto na jaką dramę głosuje, mam też wgląd do IP danego widza. To nieuniknione, skoro czasem trzeba rozwiązać jakieś problemy.
    Wyobraź sobie, że są osoby, które celowo tworzą klika kont, aby głosować kilkakrotnie na jedną dramę, aby celowo obniżyć bądź zwiększyć ocenę. Logują się na jedno konto i oceniają, a za chwilę przelogowują się na kolejne i robią to samo. Ale na tym nie koniec. Osoby, które tak bardzo nas nienawidzą w komentarzach mają założone po kilka kont na DQ i z jednego nas chwalą, a z kolejnego hejtują. Chyba mają rozdwojenie jaźni. I to nie jest tak, że ktoś zapomniał o starym koncie i założył nowe, tylko regularnie się przelogowuje. Nie wiem, co niektórym dają takie żałosne działania, bo inaczej tego nie nazwę.
    A to, o czym piszesz to fakt. Część osób ciągle daje 1, mimo iż drama np. nie była emitowana w Korei. Wróżki są wśród nas.

 2. Brylant
  Brylant says:

  Ekipo DQ… Znowu pozytywnie mnie zaskoczyliście.. Nie spodziewałam się tej pozycji. Fabuła zapowiada się ciekawie.
  Podobnie jak Poprzednicy:) Tam gdzie LJS, tam ja:) Absolutnie łykam wszystko, w czym występuje.
  Uwielbiam, a jeszcze na faktach… Tym bardziej czekam na Fantastyczne tłumaczenie Ekipy DQ:)
  Ciekawe, że taki temat zawarty w kilku odcinkach…?
  Czekam z wielkim zaintrygowaniem.
  Dziękuję Ekip, że zajęliście się tym projektem:)
  Wierna Fanka:)

 3. Hari says:

  Jestem po pierwszym odcinku. Drama nie była na mojej liście dram do obejrzenia, ale skusiłam się. I nie żałuję.
  Genialny i piękny początek. Chemia pomiędzy głównymi bohaterami jest cudna i wydaje się taka prawdziwa. Jak dla mnie idealnie do siebie pasują.
  Wspominałam, że kinematografia jest boska? Odcinek pierwszy już się skończył i chciałabym, aby głównej parze udało się być razem.

  Spoiler Pokaż

  Anusiu, Chou, dziękuję za pracę nad tą dramą. <3

 4. rika_chan
  rika_chan says:

  Właśnie skończyłam oglądać pierwszy epizod i muszę powiedzieć, zapowiada się świetnie. Ciekawa fabuła, kostiumy, piękna muzyka, bardzo dobra obsada. Do plusów dodaję fakt, że jest oparta na faktach. Tylko ilość epizodów, cóż… Koreańczycy nie raz mnie zaskoczyli, ale skoro wzruszyłam się na pierwszym… Czekam z niecierpliwością i oczywiście OGROMNE DZIĘKUJĘ ZA TŁUMACZENIE.

 5. eun byul says:

  Wyczekiwałam tej dramy ze względu na Jongsuka jak i ciekawą fabułę i muszę przyznać, po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem szczerze zachwycona. Sama historia bardzo ciekawa, a do tego piękna muzyka w tle. Jestem ciekawa pozostałych odcinków. Dziękuję za wkład ekipy włożony w pracę nad tą dramą, jesteście świetni i cieszę się, że drama się u was pojawiła. Wasze tłumaczenia zawsze są niezawodne!

 6. katarzyna13 says:

  Cóż można napisać, jak zawsze duet Anusia i Chou nie zawiódł. Cudowna drama. Po dwóch odcinkach jestem zauroczona. Niesamowity klimat w jakim twórcy opowiadają historię tej nieszczęśliwej miłości zachwycił mnie. Fantastyczna gra aktorów odtwarzających główne role i piękna muzyka, która jak zawsze zachwyca. Czego można chcieć więcej. Niecierpliwie czekam na ostatni odcinek. Bardzo dziękuję za waszą ciężką pracę. Jesteście najlepsze.

Dodaj komentarz

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.