Forgotten Season (SP)

드라마 스페셜 – 잊혀진 계절

Eunjae przez ostatnie 5 lat studiowała, aby zostać policjantką. Niestety za każdym razem, gdy nadchodzi dzień egzaminu, ma trudności, aby go zdać. Joonki od 8 lat uczy się na urzędnika państwowego. Jest dumny ze swojego młodszego brata Yoonkiego, który pracuje jako reporter. Pewnego dnia Eun Jae słyszy kobiecy krzyk, który zmienia bieg wydarzeń i przemienia rzeczywistość w kłamstwo. Czy uda się odkryć, co tak naprawdę się stało?

[Liczba głosów: 17 Ocena: 4.2]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: dramat
Liczba odcinków: 1
Nadawca:  KBS2
Emisja: 21.09.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie:  Specific-person
Korekta: medactus
Upload: shyly96

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Katherine
8 miesięcy temu

Opis dramy brzmi interesująco, nie mogę się doczekać i dziękuję za tłumaczenie ♥.

Last edited 8 miesięcy temu by Katherine
reiaoki
reiaoki
8 miesięcy temu

Ponieważ zawsze powtarzam, że im krótsze k-dramy, tym lepsze, (a najlepsze są w ogóle ich filmy), dlatego z zaciekawieniem przyjrzę się tej jednoodcinkowej dramie, czyli po prostu temu telewizyjnemu filmowi.
Trailer zapowiada kameralny thriller, bardzo dobrze zagrany. Fajnie!

reiaoki
reiaoki
8 miesięcy temu

Czy zło jest tak bezczelne, że otwarcie się wszędzie panoszy? A może to tylko my robimy wszystko, aby tego zła nie dostrzegać?

Pokaż

Jeśli oglądałyście kiedys filmy z cyklu true crime czy czytałyście o zbrodniach, które poruszyły opinię społeczną, sądzę, że zwróciłyście uwagę na fakt, jak łatwo było działać zbrodniarzom, jak trudne były dochodzenia i ile błędów popełnili policjanci, jak fatalny był udział świadków, na jaką straszna obojętność można się było natknąć w każdym przypadku…
Dla mnie kluczowe w tym filmie jest ujęcie chłopaka wynoszącego śmieci. Coś tam mignęło mu na ulicy… no ale przecież miał zaparowane okulary, może nie widział? Może więc wrócić z czystym sumieniem do swoich obowiązków…

anielicka
anielicka
8 miesięcy temu

Po obejrzeniu nie jest lekko na duszy. Czy świat taki rzeczywiście jest?

Spoiler Pokaż

Mimo wstrząsającej rzeczywistości i dość realistycznego przebiegu wydarzeń film warty obejrzenia. Daje do myślenia. Dla mnie świetny dramat. Jestem bardzo wdzięczna za tłumaczenie. Polecam.

Azja_M
8 miesięcy temu

Moje przemyślenia po obejrzeniu: prawda zostanie odkryta jeśli nam na niej zależy. Udawanie, że mnie to nie dotyczy albo że się czegoś nie widziało to nie jest postawa godna dobrego obywatela, a tym bardziej przyszłego policjanta. Ogólnie dobry film. Dziękuję za tłumaczenie.

kotori7
kotori7
6 miesięcy temu

Opis filmu jest trochę mylący i sugeruje ze Eun Jae będzie próbowała dowiedzieć się prawdy. Nie o to tu chodzi. Jest historia pewnej zbrodni i jej okoliczności widzimy z perspektywy kilku osób , które znały ofiarę lub miały udział w tym zdarzeniu. Ich motywacje są inne, postrzeganie świata tez. To co robią i jakie to ma konsekwencje daje widzom wiele do myślenia. Czy gdyby ona zareagowała to coś by zmieniło? Czy gdyby on nie zareagowal i poszedł dalej to coś by zmieniło? Nasza postawa i wybór ma wpływ na los innych. A znieczulica ludzka szerzy się bardziej ni COVID;(

Lubisz dramaty?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

3.5 2 votes
Article Rating