Forgotten Season (SP)

드라마 스페셜 – 잊혀진 계절

Eunjae przez ostatnie 5 lat studiowała, aby zostać policjantką. Niestety za każdym razem, gdy nadchodzi dzień egzaminu, ma trudności, aby go zdać. Joonki od 8 lat uczy się na urzędnika państwowego. Jest dumny ze swojego młodszego brata Yoonkiego, który pracuje jako reporter. Pewnego dnia Eun Jae słyszy kobiecy krzyk, który zmienia bieg wydarzeń i przemienia rzeczywistość w kłamstwo. Czy uda się odkryć, co tak naprawdę się stało?

[Liczba głosów: 10 Ocena: 4.1]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: dramat
Liczba odcinków: 1
Nadawca:  KBS2
Emisja: 21.09.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie:  Specific-person
Korekta: medactus
Upload: shyly96

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Katherine
1 miesiąc temu

Opis dramy brzmi interesująco, nie mogę się doczekać i dziękuję za tłumaczenie ♥.

Last edited 1 miesiąc temu by Katherine
reiaoki
reiaoki
27 dni temu

Ponieważ zawsze powtarzam, że im krótsze k-dramy, tym lepsze, (a najlepsze są w ogóle ich filmy), dlatego z zaciekawieniem przyjrzę się tej jednoodcinkowej dramie, czyli po prostu temu telewizyjnemu filmowi.
Trailer zapowiada kameralny thriller, bardzo dobrze zagrany. Fajnie!

reiaoki
reiaoki
19 dni temu

Czy zło jest tak bezczelne, że otwarcie się wszędzie panoszy? A może to tylko my robimy wszystko, aby tego zła nie dostrzegać?

Pokaż

Jeśli oglądałyście kiedys filmy z cyklu true crime czy czytałyście o zbrodniach, które poruszyły opinię społeczną, sądzę, że zwróciłyście uwagę na fakt, jak łatwo było działać zbrodniarzom, jak trudne były dochodzenia i ile błędów popełnili policjanci, jak fatalny był udział świadków, na jaką straszna obojętność można się było natknąć w każdym przypadku…
Dla mnie kluczowe w tym filmie jest ujęcie chłopaka wynoszącego śmieci. Coś tam mignęło mu na ulicy… no ale przecież miał zaparowane okulary, może nie widział? Może więc wrócić z czystym sumieniem do swoich obowiązków…

anielicka
anielicka
18 dni temu

Po obejrzeniu nie jest lekko na duszy. Czy świat taki rzeczywiście jest?

Spoiler Pokaż

Mimo wstrząsającej rzeczywistości i dość realistycznego przebiegu wydarzeń film warty obejrzenia. Daje do myślenia. Dla mnie świetny dramat. Jestem bardzo wdzięczna za tłumaczenie. Polecam.

Azja_M
Azja_M
16 dni temu

Moje przemyślenia po obejrzeniu: prawda zostanie odkryta jeśli nam na niej zależy. Udawanie, że mnie to nie dotyczy albo że się czegoś nie widziało to nie jest postawa godna dobrego obywatela, a tym bardziej przyszłego policjanta. Ogólnie dobry film. Dziękuję za tłumaczenie.

Lubisz dramaty?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

4 1 vote
Article Rating