Info

 • Tytuł oryginalny: 고백부부
 • Tytuł (latynizacja): Gobaekbooboo
 • Tytuł (alternatywny): Go Back Spouses / Confession Couple
 • Gatunek: komedia romantyczna, szkolny, dramat, fantasy, rodzinny
 • Liczba odcinków: 12
 • Nadawca: KBS2
 • Emisja: 13.10.2017 – 18.11.2017
 • Projekt grupy: DramaQueen
 • Tłumaczenie: Choppusama
 • Korekta: Scandalous84
 • Upload: Akuma

Opis

Ma Jin Joo i Choi Ban Do są małżeństwem z osiemnastoletnim stażem. Choć początkowo byli w sobie bardzo zakochani, po tylu latach związku nie potrafią się dogadać. W czasie kłótni Ma Jin Joo wyznaje, że chciałaby cofnąć się w czasie, by nigdy nie spotkać Ban Do’a, który zniszczył jej życie. Para bierze rozwód i wydaje się, że między tą dwójką wszystko jest skończone. Co jednak zrobią, gdy życzenie Ma Jin Joo się spełni i następnego ranka obudzą się w swoich dwudziestoletnich ciałach, i to w dodatku w dniu, w którym pierwszy raz się spotkali?

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:16    Średnia:4.5/5]

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         plakietka

Odcinek 5         plakietka

Odcinek 6         plakietka

14 Komentarze
 1. reiaoki
  reiaoki says:

  W linijce “gatunek” brakuje “komedia”, “komedia romantyczna”. A “Go back couple” to najlepszy telewizyjny ubiegłoroczny koreański serial właśnie w gatunku melodramat/komedia romantyczna. Zdecydowanie polecam, drama jest zaskakująco dobra, mądra i śmieszna!

 2. arynka says:

  Jedna z lepszych produkcji 2017 – bardzo mądra i z przesłaniem. Polecam całym sercem i z przyjemnością obejrzę jeszcze raz na DQ 🙂

 3. cherry33
  cherry33 says:

  Kiedyś oglądałam tą dramę z angielskimi napisami, teraz z chęcią obejrzę ją po polsku. Dziekuję za Waszą pracę ekipo, ciągle mnie zaskakujecie 🙂

 4. silvestris
  silvestris says:

  Cudowna drama, jednocześnie bawi, wzrusza i przede wszystkim daje wiele do myślenia. Gra aktorska też bardzo przyzwoita. Urocza Jang Nara w roli Ma Jin Joo 🙂 zdecydowanie polecam!

 5. mgb3
  mgb3 says:

  lekki serial który ogląda się przyjemnie 🙂 już jestem po obejrzeniu całości dlatego mogę polecić 🙂

 6. Aniak
  Aniak says:

  O mamo- Jang Nara:)))) Czekam na więcej odcinków i będę oglądać “ciurkiem”. Trzymam kciuki za ekipę pracująca przy tym serialu.

 7. Glizda
  Glizda says:

  Jang Nara jest moim numerem jeden w dramach , to jest niesamowita aktorka , gdy Ona płacze płaczę razem z nią i o to właśnie chodzi żeby aktor był wiarygodny . Dziękuję za tę dramę , pozdrawiam tłumaczy.

 8. choppusama
  choppusama says:

  @Glizda. Tu się z Tobą zgodzę 🙂 generalnie uważam, że obsada w tej dramie jest świetna. W zasadzie nie ma żadnego kiepskiego aktora, a ja niemal o początku bardzo zżyłam się z bohaterami ( nie tylko głównymi ale i pobocznymi), a to nie często mi się zdarza 😀

 9. Nihao says:

  Głosowałam na tę dramę, gdy pojawiła się w którymś miszmaszu, wiec cieszy mnie jej tłumaczenie na Drama Queen. Zacznę ją oglądać, gdy połowa zostanie przetłumaczona. Powodzenia dla osób pracujących przy projekcie!

 10. paula.n says:

  Lekka, zabawna i z przesłaniem. Nie mogę się oderwać. Powodzenia przy projekcie:)

Dodaj komentarz