Go Back Couple

고백부부 / Gobaekbooboo / Go Back Spouses / Confession Couple

Ma Jin Joo i Choi Ban Do są małżeństwem z osiemnastoletnim stażem. Choć początkowo byli w sobie bardzo zakochani, po tylu latach związku nie potrafią się dogadać. W czasie kłótni Ma Jin Joo wyznaje, że chciałaby cofnąć się w czasie, by nigdy nie spotkać Ban Do’a, który zniszczył jej życie. Para bierze rozwód i wydaje się, że między tą dwójką wszystko jest skończone. Co jednak zrobią, gdy życzenie Ma Jin Joo się spełni i następnego ranka obudzą się w swoich dwudziestoletnich ciałach, i to w dodatku w dniu, w którym pierwszy raz się spotkali?

[Liczba głosów: 234 Ocena: 4.6]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: komedia romantyczna, szkolny, dramat, fantasy, rodzinny
Liczba odcinków: 12
Nadawca: KBS2
Emisja: 13.10.2017 – 18.11.2017
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Choppusama
Korekta: Scandalous84
Upload: Valentina67 (9 odc.), Akuma
Reupload: Marcin (6-12 odc.)

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

79 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. Asuna69 says:

  Wspaniała i cudowna drama 😆😍 Nie raz łzy poleciały mi po policzkach jak i nie raz wybuchałam śmiechem w niektórych momentach 😍😢 Naprawdę dobra, wzruszająca i pokazująca życie małżeńskie, a także pokazująca relacje zawarte między ludźmi którzy się kochają – te dobre i te złe 😌😊 Naprawdę cieszę się, że mogłam obejrzeć tą dramę 😆 ( Obejrzlam ją w 2 dni 😆😄 )

 2. Marta S
  Marta S says:

  Podejrzewam,że wiele małżeństw chciałoby mieć te obrączki. Taki żarcik. A teraz na na serio … Bardzo dobra drama, która pokazuje co może zniszczyć a co uratować młode małżeństwo. Tylko z perspektywy czasu możemy obiektywnie stwierdzić co tak na prawdę jest dla nas ważne i co się w życiu liczy. Doświadczenie i zrozumienie nie przychodzi samo – trochę trzeba się napracować. Ostatnie odcinki były bardzo wzruszające, do tej pory nie wiem czy były wywołane smutnymi czy radosnymi scenami, Pewnie jedne i drugie. Uwielbiam takie chwytające za serce dramy. Bardzo polecam i dziękuję, że mogłam ją obejrzeć.

 3. julia11
  julia11 says:

  Miła, poruszająca drama, ukazująca trudy życia z drugim człowiekiem, kiedy zapomina się o sercu. Dodatkowo dawka humoru dodaje odcinkom uroczego nastroju. Warto obejrzeć, ponieważ jest wartościowa. Nie ma każdy odcinek wyciska łzy, drama z wyczuciem kieruje przez emocje

 4. Yohiyori
  Yohiyori says:

  Drama wspaniała, polecam ją każdemu <3 Oczywiście kolejna do kolekcji moich ulubionych 😀
  Na początku jak zobaczyłam główną aktorkę, myślałam, że może nie dać rady. O Son Ho juna nie musiałam się bać, bo jest świetnym aktorem i ma świetną osobowość. Jednak pomimo moich obaw Nara Jang również tutaj pokazała jaka jest cudowna i sympatyczna.
  Bardzo poruszająca drama. Mocno wpłynęła na moje emocje do tego stopnia, że utożsamiałam się z bólem bohaterów. Przyprawiła mnie o tonę łez, zwłaszcza ostatni odcinek, lało się jak pod prysznicem 😛 Wątek mamy Ma Jin Joo niezwykle poruszający.
  Oglądałam odcinek za odcinkiem, bardzo trudno było się oderwać od niej, ale trzeba też rano wstać.. 😛 Szkoda, że nie była dłuższa, jednak 12 odcinków to trochę za mało. Spokojnie rozszerzyłabym ją do 16 a tak to pozostał smutek, że tak szybko przyszedł odcinek 12 i że drama skończona 😉
  Jeszcze wspomnę jaka Bo-reum była piękna! Aż dziwne, że nie dostała głównej roli. Śmiała się, że miała beznadziejny makijaż w 90 latach, ale wyglądała w nim przepięknie. Trzeba jednak przyznać, że razem z Nara Jang są śliczne, a dodatkowo Nara bardzo mi przypomina Brendę z 9210.
  Soundtrack też super, słucham go w wolnej chwili.

  Bardzo dziękuję ekipie drama queen za przetłumaczenie <3

 5. noone
  noone says:

  Cudowna drama! 5/5

  Jak wiemy jest wiele koncepcji, rodzajów miłości i równie wiele osób różnie rozumie to uczucie <3 Zobrazowane podejście do tematu, które mogliśmy zobaczyć w tej dramie bardzo mi się podoba! <3
  W piękny sposób przedstawiła miłość – romantyczną oraz tą którą czujemy do członków naszej rodziny jak i tą którą darzymy naszych przyjaciół.
  W każdym odcinku odnalazłam coś co poruszyło moje serce i coś co choćby trochę nakłoniło mnie do refleksji nad własnymi uczuciami i relacjami z ludźmi, którzy mnie otaczają. Humor również jest jej dużym plusem, ponieważ nie jest on tam wprowadzony „na siłę” (przynajmniej w moim odczuciu haha). Smutne, gorzkie, wesołe i przyjemne sceny oczywiście się tu znalazły i według mnie całość była bardzo dobrze wyważona – niektóre z nich sprawiły nawet, że płakałam jak bóbr! Większość postaci jest bardzo sympatyczna a przemiany w ich relacjach są interesujące. Gra aktorska jest również na wysokim poziomie c:
  Muszę też tutaj wspomnieć, że bardzo podobają mi się wszystkie tytuły odcinków – pojedyncze myśli nad którymi możemy się w wolnej chwili zastanowić.
  Odcinki zlatywały mi w mgnieniu oka mimo tego, że każdy z nich liczył sobie około godziny c:

  Serdecznie polecam! <3
  .
  .
  .

  Zostawię też tutaj radę dla wszystkich, którzy są wciąż niezdecydowani czy chcą ją obejrzeć lub też zaczną ją oglądać i przestraszą się stanem w którym znajdują się bohaterowie historii na jej początku (tak jak ja lol) – fabuła i relacje postaci rozwijają się stopniowo, wszystkie wątki są dobrze powiązane, fakty są odkrywane w odpowiednim tempie i z kolejnymi odcinkami zaczynają układać się w spójną całość. Koniec jest satysfakcjonujący.
  Według mnie warto się do niej nie zrażać i dać jej choć jedną szansę. Pamiętajmy również, że nic nie jest idealne a czerpanie radości nawet z rzeczy niedoskonałych i wyciąganie z nich tego co nam się spodoba jest bardzo pozytywną opcją, którą każdy z nas może rozważyć haha ^^
  Kto wie, może ta drama rozpali w twoim sercu iskierki pozytywnych emocji – a tych przecież nigdy za wiele, prawda? C:

  • noone
   noone says:

   Oh, zapomniałam wczoraj napisać podziękowań za tłumaczenie i udostępnienie dramy (wybaczcie, było po pierwszej w nocy lol '^^) więc dopisze je tutaj:

   Dziękuję za tłumaczenie i udostępnienie dramy! Bardzo to doceniam i cieszę się, że dzięki Wam – tłumaczom i osobom, które ją zamieściły – mogłam ją obejrzeć <3

 6. Danuta777
  Danuta777 says:

  Pokazano w ciepły i wzruszający sposób jak wiele ludzie muszą przejść w życiu, jak łatwo jest zrujnować relacje między ludźmi. Dlatego zwrócono uwagę na rolę rozmowy, szczerość i odpowiedzialność, a także ciepłe słowa, sprawianie sobie małych radości oraz rolę pieniądza i godnej pracy. Trochę przerysowani drugoplanowi bohaterowie, naciągane niektóre wątki. Główny temat świetny. I optymistyczne zakończenie, co zawsze sobie cenię.

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.