Info

 • Tytuł oryginalny: 대군
 • Tytuł (latynizacja): Daegoon
 • Tytuł (alternatywny): Grand Prince – He Yearns for Love
 • Gatunek: historyczny, romans, dramat, polityczna
 • Liczba odcinków: 20
 • Nadawca: TV Chosun
 • Emisja: 03.03.2018 – ?
 • Projekt grupy: DramaQueen
 • Tłumaczenie: BlueHeart
 • Korekta: Scandalous84
 • Upload: Nim98

Opis

Chciwy książę nie podda się, dopóki nie zajmie miejsca w sercu kobiety, którą kocha i nie będzie władał krajem. Lee Kang jest ambitnym księciem, który zawsze dąży do osiągnięcia swojego celu. Pewnego dnia poznaje Sung Ja Hyun, która to jest piękną i pracowitą córką wysokiej rangi urzędnika państwowego i zakochuje się w niej. Od tej pory Lee Kang ma tylko jeden cel – zdobyć jej serce. Jednakże wtedy pojawia się młodszy brat Lee Kanga – książę Lee Whi, który także darzy uczuciami piękną Sung Ja Hyun. Jak daleko posunie się Lee Kang, aby zdobyć miłość i władzę?

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:20    Średnia:4.2/5]

Odcinek 1         plakietka

Odcinek 2         plakietka

Odcinek 3         plakietka

Odcinek 4         plakietka

Odcinek 5         Emisja w Korei: 17.03.2018

19 Komentarze
 1. mywingscanfly says:

  Opis naprawdę mnie zaciekawił, chodź muszę przyznać szczerze, że nie jestem zbytnią fanką historyków ale myślę że na tą propozycję się skuszę. Trzymam kciuki za tłumaczenie 😉

 2. Magdusb says:

  Oj Kochani rozpieszczacie nas fanów dram historycznych. Anusia ruszyła z dużym historycznym projektem, a teraz Niebieskie Serce (myślę, że tak ładniej) wchodzi w kolejnego historyka. Wasze tłumaczenia są najlepsze. Czekam i wspieram ekipę całym sercem. Dziekuję za ciężką pracę.

 3. magda8282
  magda8282 says:

  Miałam cichą nadzieję, że obejrzę z polskimi napisami bo podobno fajna drama się zapowiada:)

 4. Ewa_Ki
  Ewa_Ki says:

  Cudownie. Uwielbiam dramy historyczne. Trzymam kciuki za pracę przy tym projekcie. Pozdrawiam.

 5. konan
  konan says:

  Kochana ekipo,dziękuję z całego serca .Po prostu następny historyk to dla mnie coś cudownego ,to gatunek który był i jest moją pierwszą dramową miłością .Trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia przy tym projekcie 😀 😀

 6. Gabriela. says:

  Czekam niecierpliwie, bardzo lubię taką tematykę, a dramy historyczne wielbię 😀 Powodzenia w tłumaczeniu 🙂

 7. anusia says:

  Dlaczego oceniacie dramę, która jeszcze nie miała nawet emisji? Na jakiej podstawie?
  Oceny są po to, aby ocenić dramę, gdy się ją ogląda, w oparciu o własne odczucia. Ta drama nie miała nawet emisji w Korei, a widzę, że sporo osób ocenia i to klikając jedynki jak szaleni.
  Jeśli nie lubicie gatunku, nie oglądajcie, nie oceniajcie i nie zaniżajcie oceny, bo w tym momencie ranking robi się bezużyteczny. Taka jedna jedynka bardzo obniża ocenę i trzeba wielu piątek, aby podnieść średnią.
  Ja widzę, jak wiele osób ocenia kilkanaście razy jedną dramę na jedynkę. Po co? To i tak nie naliczy więcej niż raz i nie zaniży bardziej oceny.
  Proszę, bądźcie sprawiedliwi w ocenach, bo trudno odróżnić, co się wam podobało, a co nie.
  Nie oceniajcie za to, że nie lubicie gatunku czy aktora. W ocenach chodzi o ocenianie za fabułę dramy, poziom aktorstwa itd., a nie za wasze prywatne niechęci, szczególnie, gdy drama w ogóle nie miała emisji.

 8. cherry33
  cherry33 says:

  Zapowiada się ciekawie. Jestem pod wielkim wrażeniem determinacji i chęci całej ekipy. Wyrazy szacunku, fighting! 🙂

 9. Aniak
  Aniak says:

  Historyki łykam bez opamiętania:) więc czekam cierpliwie. Trzymam kciuki za ekipę pracująca przy dramie.
  A co oceniania , o czym pisze Anusia powyżej< to też mnie to zastanawia jak ludziska oceniają serial. Ja osobiście robię to dopiero po obejrzeniu całości ponieważ już widziałam dramy świetnie sie zapowiadające a potem był …zjazd po równi pochyłej.

 10. _Kaguya_
  _Kaguya_ says:

  No tak, dobry historyk nie jest zły 😉 Podoba mi się ta propozycja. Z pewnością obejrzę jak tylko się pojawi 🙂 Trzymam kciuki i życzę wytrwałości przy pracy nad tym projektem 😉

 11. Yuukii123 says:

  DZiękuję za pracę nad ta dramą,bardzo chcę ją obejrzeć,czekam na 1 odcinek

 12. OolusiaA-19 says:

  Jak miło, że ta drama jest tłumaczona! <3 I to właśnie jedna z moich ulubionych z marcowych. ♥ Dziękuję i powodzenia w tłumaczeniu!

 13. magda8282
  magda8282 says:

  Właśnie przeczytałam co napisała anusia i zobaczyłam, że sama niechcący wystawiłam ocenę 3 przez przypadek. Ach ten moj telefon… chyba lepiej jednak korzystać z laptopa. Czekam na tę dramę z utęsknieniem więc tym bardziej się zdziwiłam moją oceną. Przepraszam, to pewnie mój palec przy przesuwaniu na telefonie zadecydował o rak niesprawiedliwej ocenie :((

 14. Siru
  Siru says:

  Jej jakie zaskoczenie! Bardzo się cieszę, że drama będzie tłumaczona. 🙂 Uwielbiam historyki, a taka obsada jeszcze bardziej wzmaga mój apetyt 😀 Czuję, że będzie duży problem z wyborem strony… Z niecierpliwością czekam na te wszystkie polityczne zagmatwania, pałacowe podstępki i intrygi. Powodzenia w tłumaczeniu i trzymam kciuki 🙂

Dodaj komentarz