Her Private Life zakończona

그녀의 사생활 / Her Personal Life / Geunyeoui Sasaenghwal

Sung Deok Mi pracuje jako kuratorka w galerii sztuki. Oprócz tego jest wielką fanką idola – Shi Ana. W sekrecie przed wszystkimi prowadzi stronę zrzeszającą fanów muzyka. Z racji tego, że wiele wolnego czasu poświęca swojemu ukochanemu idolowi, wszystkie jej związki kończyły się zerwaniem. Od teraz, Deok Mi, postanawia skupić się wyłącznie na swojej pracy i prowadzeniu strony. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Ryan. Rozpoczyna on nową pracę jako dyrektor galerii sztuki, w której pracuje Deok Mi. Kiedyś był sławnym malarzem, jednak porzucił tę profesję. Kiedy Ryan dowiaduje się, że jest ona wielką fanką Shi Ana i prowadzi o nim stronę, zaczyna interesować się dziewczyną.

Drama na podstawie powieści internetowej Kim Sung Yeona: „Noona Paen Datkom”.

[Liczba głosów: 440 Ocena: 4.7]

Aktorzy idole: W dramie gra raper ONE.

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 5         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 6         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 7         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 8         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 9         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 10         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 11         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 12         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 13         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 14         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 15         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 16 - Finał         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: romanskomedia, melodramat, adaptacja komiksu
Liczba odcinków: 16
Nadawca: tvN Asia
Emisja: 10.04.2019 – 30.05.2019
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Hari
Korekta: Sonyeon
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

603
Dodaj komentarz

Please Login to comment
308 Liczba wątków
295 Liczba odpowiedzi na wątki
207 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
207 Ilość autorów komentarzy
KASIA Mjadzia70oliVkaerieres Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Patwani77
Użytkownik
Patwani77

Dziękuję za tak szybkie tłumaczenie! Aż się nie wyrabiam przez kolokwia z oglądaniem i jestem trzy odcinki do tyłu, ale do premiery w tym tygodniu nadrobię 🙂 Uwielbiam chemię między główną parą!

mojsa
Użytkownik
mojsa
Spoiler Pokaż
Tamicka
Użytkownik
Tamicka

Chyba zrobiła się ze mnie jakaś fanatyczna fanka tego serialu, bo włącza mi się instynkt obronno-macierzyński, gdy ktoś go krytykuje. Czy to po polsku, czy po angielsku. A w obronie swoich młodych bywam straszna. Teraz też muszę się siłą powstrzymywać, by mięsem nie rzucać, gdy czytam na przykład, że:
– odwracam głowę z żenady
– nic się nie dzieje, nuda
– zero chemii
– główny jest za stary i brzydki
– główny to drewno
itd.
Noż kuważ, jak tu nie kląć, proszę państwa?
Dziś złapałam się na tym, że się szczerzyłam jak głupi do sera, jadąc autem. Skąd ten błogostan? Bo mi się scena kuchenna przypomniała. A potem kolejna – przed sofą i na sofie – ta z obojczykiem, guzikiem i zegarkiem.
I rzecz jasna BTS oglądam, żeby dosłodzić się do reszty. Nic mi ostatnio tak nie poprawia humoru, nie resetuje mroków i strachów jak ten serial.

mojsa
Użytkownik
mojsa

Dobrze powiedziane a jak komus sie nie podoba to niech nie oglada i nie krytykuje

ge-mini23
Użytkownik
ge-mini23

Komentarze powinny być obiektywne. Jeśli coś się komuś nie podoba, to dlaczego nie miałby wyrazić swojego zdania. Nie spotkałam się jeszcze z dramą, która podobałaby się wszystkim i bardzo dobrze. Osobiście lubię poczytać opinie, które nie są jedynie słodko pierdzącymi peanami na cześć twórców oraz aktorów, magicznej chemii i nie rozpływają się nad każdym szczegółem. Wolę jeden konkretny komentarz, który niekoniecznie będzie tęczowy i być przygotowaną na ewentualne słabsze elementy dramy, niż oglądać, napompowana nadziejami na hit i na końcu czuć rozczarowanie, bo nie znalazłam komentarza jednej osoby, która dostrzegłaby jej minusy. Niestety ostatnio mam wrażenie, że gro opinii pisanych jest tylko po to aby przypodobać się adminom. Chwała im za to, że są i tłumaczą, ale nie oszukujmy się, nie każda drama na DQ to perła, więc nie widzę powodów, dla których osoby, które chcą poddać krytyce niektóre pozycje, nie mogłyby tego robić.

anusia
Admin

Skoro admini zostali jakby wywołani, to uznałam, że powinnam odpowiedzieć.
Po pierwsze nie widziałam tych komentarzy wyżej, bo przybywa ich sporo i nie wszystkie jestem w stanie prześledzić.

Pragę zauważyć, że prawo do krytyki dramy ma każdy, jeśli tylko nie obraża innych użytkowników. Nie ma zasady: Obejrzałaś? Nie spodobało ci się, to nie krytykuj. Trzeba uszanować zdanie innych i to, że komuś może się nie podobać. Takie osoby mają pełne prawo napisać swoje zdanie i ocenić dramę. Dlatego pisanie “Jak komus sie nie podoba to niech nie oglada i nie krytykuje” jest nie na miejscu. Proszę o nie wypisywanie takich rzeczy. Jeśli chcecie nawiązać dyskusję z osobą, której drama się nie podoba, bo macie odmienne zdanie, to możecie, ale przedstawiając argumenty, a nie zabraniając czegoś i nie naskakując na osoby, którym się nie podobało. Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy.
Proszę też nie pisać komentarzy dotyczących szybkiej pracy, postępu tłumaczenia, korekty czy uploadu, bo one nic nie wnoszą do tematu.

Po drugie nikt z ekipy nie chce, aby ktokolwiek się nam podlizywał czy próbował przypodobać. Wiele razy podkreślaliśmy, że komentarze odnośnie fabuły są tymi najmilej widzianymi.
Nikt z nas nie twierdzi, że każda drama na DQ to perła. Jako tłumacze też nieraz zawodzimy się na naszych wyborach. DQ tylko tłumaczy dramy, nie tworzy ich, więc krytykowanie dram nie boli nas. Ponadto wśród tak dużej ilości użytkowników zawsze znajdą się fani danej dramy, a także ci, którzy jej nie lubią. To normalne. Absolutnie nikomu nie zabraniamy krytykować dram i filmów, każdy może wyrazić swoje zdanie.

A ten komentarz wyżej, to tak jak pisałam, nie widziałam go i dlatego nie zareagowałam. Zobaczyłam go dopiero dzisiaj, gdy pojawiła się na niego odpowiedź.

Użytkownik
arynka

Też uważam, jak @szymki – nie czytać, nie myśleć i cieszyć się tym co widzimy 🙂
Oczywiście, jak każda komedia romantyczna, ta drama jest pełna stereotypowych scen, ale jedno jest w nich fascynujące – naturalność i pokazanie naprawdę dojrzałego związku, wsparcia i komunikacji, bez obrażania się przez kilka odcinków.
Najlepszą częścią dramy dla mnie jest chemia między naszymi bohaterami, bo przedstawiają swoje postacie naprawdę dobrze, z dużą swobodę wyrażania emocji. Przy okazji można powiedzieć, że subtelne spojrzenia i ruchy, które z siebie dają – o wiele lepiej pozwalają wczuć się w ich uczucia.
I jeszcze raz podkreślę, że właśnie NATURALNOŚĆ scen najbardziej mnie ujęła i życzyłabym sobie jeszcze więcej takich scen w komediach romantycznych.

szymki
Użytkownik
szymki

nie wiem gdzie czytasz takie komentarze (domyślam się, że po angielsku) bo tu na stronie jest jeden WIELKI FANKLUB LWA. Moja rada? nie czytać głupot glupociastych. Nie wiem o co chodzi “krytykom” ale jak już tu pisano

Spoiler Pokaż

daruj sobie gdzie indziej zostań tu

Tamicka
Użytkownik
Tamicka

No nie niestety również na blogu polskiej fanki k-dram czytałam opinię o żenadzie. Ale ona chyba zwyczajnie nie przepada za główną, bo nie czytałam pozytywów na jej temat w innych wpisach tejże blogerki. Ceniłam ją do tej pory, choć nieco nam się rozbiega gust, ale… trzeba być ślepym, albo mocno uprzedzonym, by nie dostrzec czegoś tak niezwykłego. A to jakaś magia normalnie. Podobny dysonans czułam, gdy jakiś pan znawca muzyczny powiedział po wygranej Dawida Podsiadło w 2012 w X Factorze, że: nic ciekawego, głos słaby, meteor i inne tego typu mądrości, które powinny go zdyskwalifikować jako znawcę czegokolwiek, a muzyki zwłaszcza. Bo 7 lat minęło, a meteor Podsiadło wciąż na niebie świeci. Można kogoś nie lubić, ale grzechem jest z tego powodu tego kogoś nie doceniać. Koniec dygresji.
Co do klisz i stereotypów – jak dla mnie jest ich tam właśnie mało. Zresztą w ogóle mi nie przeszkadzają, bo przecież “wszystko już było”. Miłość, obawy, porzucenie, nieporozumienie, ten drugi, ta druga, z początku się nie lubili itd. Obracamy się wśród schematów i wciąż od nowa opowiadanych tych samych historii. Chodzi o to jak to, co już było – czy to w realu, czy w filmie – zrobić na świeżo. Patrzę na nich i banan nie schodzi mi z twarzy, czasem głośnym śmiechem wybuchnę, czasem łzę uronię.
Moja pierwsza refleksja – że samą siebie zacytuję – brzmiała: jakby naprawdę się w sobie zakochiwali. I drżałam, że scenariusz popłynie w jakiś chaotyczne albo tragiczno-melodramatyczne meandry, które można wyprostować jedną rozmową. Ufff… nie popłynęła. Uwielbiam ten niespieszny tryb ich relacji. To podglądanie ich rozwijającego się związku. Z erotyką, seksapilem, śmiechem, przekomarzankami, zabawami, choć to nadal produkcja dla widzów poniżej 18 lat, więc… no, wiadomo. Za to ciśnienie mi nie skacze, bo ona mu każe dwa lata czekać na seks, choć tak go niby kocha, i stoi jak ta tuja, gdy ten ją przytula. Bez po chińsku wiszących łapek:) rybich pocałunków (chyba że produkcja z Tajwanu, to cofam), bez japońskich dotknięć ustami w roli pocałunków, bez tajlandzkiej pocałunkowej przemocy. No i bez utraty pamięci, wrednych cheabolów, przerażających matek, drapieżnych second leadów, śmiertelnych chorób, paskudnych strojów, fekalnych żartów, zemsty choćby nie wie co, poświęcania się dla jej/jego dobra i innych takich (zostały dwa odcinki, więc oby się nie pojawiło nic w ten deseń, bo zawału dostanę z rozczarowania). Żeby było jasne: znam te motywy i biorę na klatę, gdybym nie brała, to bym nie oglądała. Ale tu tego nie ma. To opowieść o miłości dwojga dorosłych ludzi, którzy mają swoje doświadczenia, przeżycia i opory, ale lubią się i chcą się dotykać, być blisko oraz razem. Z racji na konwencję rom-kom to jest oczywiście bajka, a nie twardy obyczaj, no i co z tego. Ja chcę właśnie bajki, nie szarego życia, które mam na co dzień.
Na marginesie moim zdaniem jej tajemnica z “fanstwem” niknie przy jego emocjonalnych ranach z przeszłości. Dla mnie to His private life.
O, odnośnie tego drewna. Jego twarz w aucie – gdy spływa z niej uśmiech i staje się smutna. Albo spojrzenie, którym obdarzył

Spoiler Pokaż

Majstersztyk. Aktorsko ten film stoi na nim. Pewnie dlatego wybrali kogoś, kto potrafi zagrać egocentryka, pawia, dyrektora, uroczego mężczyznę, zabawnego faceta, zakochanego faceta, zranionego mężczyznę, “kalekiego” artystę, porzuconego syna – mogę tak wymieniać w nieskończoność.
Kolejna rzecz. Po świecie od Ameryki po Rosję szerzy się wirus zwany syndromem Ryana Golda. I ludzie nagle chcą wiedzieć, kim jest ten Kim Jae Wook. Jakby wcześniej nie istniał, jakby pojawił się znikąd. No więc nie dla mnie. Jak go po raz pierwszy zobaczyłam w Kawowych Książętach, to jakiej by nie miał fryzury czy roli, zawsze go już rozpoznam. Mój zysk:) Oczywiście, przesadzam, nie wszyscy odkryli go dopiero teraz, bo zagrał w rom-kom u boku ich ulubienicy.
I już chyba skończę, bo robię się nudna z tym swoim fanboystwem.
Dobra jeszcze jedna uwaga. Zdążyłam się zorientować, że dla Koreańczyków zwracanie się do siebie jest bardzo ważną kwestią. “Oppa” stało się niemal międzynarodowym słowem – na pewno pojawia się w japońskich i chińskich dramach, nie tłumaczą tego, bo się dokładnie nie da. “Oppa” to ktoś bliski dla kobiety: starszy brat, ukochany, przyjaciel, ewentualnie idol. Więc zamiana “oppy” na imię zakłamuje relację. (Prywatnie, z tego, co wychwyciłam w wywiadach i BTS-ach, PMY zwraca się do KJW per “oppa” właśnie, co najlepiej świadczy o tym, jak swobodnie się ze sobą czują). To samo tyczy “noony” “unni” i “hyunga”.

Spoiler Pokaż
Unalome
Użytkownik
Unalome

@Tamicka, wcale nie jesteś nudna z fanboystwem ani odosobniona. Takich KJW-zależnych jest tu na pęczki. Również zachwycił mnie w Kawowych- lubiłam tę dramkę i początkowo oglądałam dla Gonga. Gdy do Książąt dołączył obłędnie przystojny “Japończyk”, oszalałam! Kochałam w nim wszystko- słodko-smutne spojrzenie, długie lekko kręcone włosy, spięte w kucyk na czubku głowy, kształt ust. Kiedy zaczęłam grzebać i doszukałam się zdjęć z modelingu- ojjj, nie oddychałam przez tydzień! 😀 Zachwyca mnie naturalnością gry, ale też scenariusz pozwala mu na to- Głowny nie zachowuje się ani jak księgowy- prawiczek ni napalony gimnazjalista. Co do PMY, pierwszy raz oglądałam ją w City Hunter i pomyślałam “no śliczna jesteś, ale chyba głupia jak ucho od szaflika”. Przy Healerze szybko “odszczekałam” swoją pochopną ocenę. Do dziś uwielbiam ją w dżinsach, glanach i z plecakiem- nie dość, że ładna, to jeszcze umie grać i ma głowę na karku.
Wiecie jaki dziś dzień/ tydzień ? Czekamy na napisy i 2 ostatnie odcinki. Wspaniale będzie obejrzeć je w takim doborowym towarzystwie, jak Wasze <3 Aż łezka kręci się w oku, że to już koniec za moment…

Polnar
Użytkownik
Polnar
pauluch19
Użytkownik
pauluch19

Świetna drama! dziekuję za ekspresowe tłumaczenie, jesteście najlepsi ! <3 <3

Viola50
Użytkownik
Viola50

Robi się ciekawie super drama dzięki za tłumaczenie szkoda że jeszcze tylko dwa odcinki😭

Ladymiss778
Użytkownik
Ladymiss778

Jak ja kocham ten serial! Bosz, czemu jeszcze tylko dwa odcinki? :’D 14 odcinek był chyba do tej pory najpiękniejszym odcinkiem ze wszystkich, normalnie łzy leciały. Nie jest to produkcja bez wad, nie unika wszystkich schematów komedii romantycznych, a niektóre zachowania czy rozwiązania mogą być uznane za infantylne. Ale co z tego? Dostarcza mi tyle radości i wzruszeń, że przymykam oko na wszelkie niedoskonałości. Oglądając, uśmiecham się jak głupia. A warto zaznaczyć, że bywa bardzo wybredna jeśli chodzi o koreańskie komedie romantyczne i mało mam takich, które mogłabym szczerze polecić. Może moja miłość do tego serialu bierze się też z zachwytu nad głównym bohaterem (i aktorem przy okazji) oraz tego jak cudowną parę tworzy razem z Park Min Young. Chemia jest tak silna, że aż trudno uwierzyć, że to po prostu jest gra. Ktoś napisał, że bardzo dużo jest naturalności w tym serialu i całkowicie się zgadzam. Może fabuła jest miejscami nieprawdopodobna, ale naturalność, w której pozostają bohaterowie jest tak duża, że po prostu się o tym zapomina. 🙂

Jeszcze raz dziękuję ekipie za tłumaczenie.

Megicapl
Użytkownik
Megicapl

Nie mogę uwierzyć że dzisiaj
Wyszły już ostatnie odcinki tej dramy
Powodzenia w robieniu na polski

Ekipa DQ
Sonyeon

Ostatni odcinek jest w czwartek 🙂

xxxwww
Użytkownik
xxxwww

Czy jestem jedynym facetem co to ogląda? Mam przyjaciół Chińczyków co oglądają to i się wciągnąłem 😁 ale chyba to mało męskie wiec przed kobietami będę się ukrywal😂
Dziękuje, że wstawiasz te filmy dobra robota.

stokrotka_
Użytkownik
stokrotka_

Jedynym? Nonsens. Sama mam takiego w domu. 😉

xxxwww
Użytkownik
xxxwww

to jest nas dwóch 😀

Polnar
Użytkownik
Polnar

…Trzech xD

mcssmcss
Użytkownik
mcssmcss

Czterech :D!

szymki
Użytkownik
szymki

no proszę 🙂 koniec dramy i Panowie się ujawniają…..dlaczego nie wcześniej 🙂

szymki
Użytkownik
szymki

ależ nie ma się czego wstydzić… my Dziewczyny zachwycamy się Lwem a Ty pozachwycaj się Deok Mi …… no chyba, że Lwem ale do niego jest kolejka i musisz się w niej ustawić 🙂

xxxwww
Użytkownik
xxxwww

Deok Mi jest rewelacyjna…. 😍😂😂😂 moi znajomi oglądają chińskie seriale kostiumowe ale ja tego nie lubię. Pokazywali mi jeszcze jeden serial z ta aktorka tez w tym stylu😊. Dawno nie oglądałem ani filmów ani seriali a to mnie urzekło.

szymki
Użytkownik
szymki

to Lwa zostaw nam 🙂

Użytkownik
szatanirro

Dzięki wielkie za tak szybkie tłumaczenie kolejnych odcinków. Drama jest naprawdę świetna, dawno nie oglądałam czegoś równie magicznego. Każdy kolejny odcinek wciąga jeszcze bardziej niż poprzedni, sprawia, iż człowiek z bólem serca musi powracać do rzeczywistości, gdy mijają ostatnie minuty odcinka. Jestem również pod ogromnym wrażeniem, bo po mimo standardowego w dramach zbiegania się historii głównych bohaterów, to całość przedstawionej historii różni się od wszystkich innych dram, jakie oglądałam. Nie jest to typówka, w której konserwatywna rodzina przeciwstawia się związku szalenie zakochanych w sobie osób. Nie ma tu wyraźnego zarysowania problemu z tzw. “piątym kołem u wozu” – inne rzeczy są po prostu o wiele bardziej istotne. I tym lepiej- historia choć wciąż w realiach koreańskich – ma więcej rysu zachodu niżli można byłoby się spodziewać.

szymki
Użytkownik
szymki

Szalona Ekipo DQ,………… znaczy co tu się dzieje? zapytam, jak klasyk w koreańskiej dramie:
– dobrze się czujecie?
– zjedliście?
– wypiliście kawę (no….. to już nie klasyk – to moje)
– inne Ważne Zajęcia, wykonaliście?
– pracujecie dobrze, wszystko ok?

dziękuję za Waszą ciężką pracę ……….

kyoko-chan
Użytkownik
kyoko-chan

Dziękuję za tak szybkie tłumaczenie i upload. Drama jest cudowna, myślę że jedna z lepszych komedii romantycznych ostatnich czasów. KJW po prostu wspaniałe grał w tej dramie, ale on zawsze jest świetny. Serdecznie polecam.

szymki
Użytkownik
szymki

Szanowna Ekipo to nie po koleżeńsku jest piątek 8.44 a ja w pracy taki mały “klik” i co i KOLEJNY ODCINEK. A tu statystyka na biurku i ludzie losy nawet nie mam gdzie się “schować ” by podejrzeć choć kawałek 😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢

xxxwww
Użytkownik
xxxwww

To z jaką szybkością i jakością robicie tłumaczenia zasługuje na największe pochwały. Dziękuje

Użytkownik
arynka

No kurza twarz… MAM ZEPSUTY iPAD!!!!
Wszyscy obejrzą, a ja nie… 🙁

szymki
Użytkownik
szymki

A na telefonie????☎️📞?

Użytkownik
arynka

Ja starsza pani jestem… lekko niedowidzę i niedosłyszę… a to trzeba DOKŁADNIE oglądać 🙂 🙂 🙂
Mam szelmowski plan… uukrrrradnę mężowi laptopa 😉

szymki
Użytkownik
szymki

witaj w klubie starszych pań…..najważniejsze DOBRZE widzieć Lwa. 🦁 resztę się dopatrzy 😋🙄

Użytkownik
JaYJokerXD

Piękne . Polecam !! <3

Asiami
Użytkownik
Asiami

Dzięki za szybkie tłumaczenie.Jesteście suuuuper. Pozdrawiam

leesha319
Użytkownik
leesha319

Bardzo dziękuje za ekspresowe wręcz tłumaczenie, Drama cudowna, dawno nie oglądałam takiej chemii między bohaterami. 😉

szymki
Użytkownik
szymki

Wielkie i Niskie dziękuję za odcinek, doprawdy dochodzicie do mistrzostwa zarówno w tłumaczeniu , korekcie i uploadzie. Jak pisałam od 8:44 dziś JAJO wielkie jak dinozaur zniosłam, oczekując na możliwość obejrzenia odcinka a, że nie miałam w pracy wolnej chwili i mocy przerobowej, musiałam czekać do teraz.

Spoiler Pokaż
Użytkownik
Martunka24

Nadrobiłam po dłuższej przerwie i obejrzałam 15 odcinek. Pozostał tylko ostatni.

Spoiler Pokaż

Oczywiście czekam na ostatni odcinek, żeby zamknąć tę przygodę, ale niestety Her Private Life nie trafi do moich ulubieńców. A szkoda.

Olinka05
Użytkownik
Olinka05

Cudowny serial, dawno nie oglądałam czegoś tak dobrego. Bawi, wzrusza. Dziękuję ekipie za ekspresowe tłumaczenie

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.