Investigation Couple zakończona

검법남녀 / Gumbeobnamnyeo / Investigation Partners / Partners for Justice

Baek Beom od dziesięciu lat pracuje jako lekarz medycyny sądowej. Świetnie się spisuje, lecz niezbyt lubi rozmawiać z ludźmi. Natomiast Eun Sol, pochodząca z zamożnej rodziny, jest świeżo upieczonym prokuratorem o dobrym sercu. Czy uda im się połączyć siły, aby złapać seryjnego mordercę?

[Głosów:18    Średnia:4.9/5]

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Informacje

Gatunki: tajemnice, prawnicza, kryminał, medyczna
Liczba odcinków: 32
Nadawca: MBC
Emisja: 14.05.2018 – 17.07.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: kkkkkkkarina
Korekta: Utta Gi
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

16 Komentarze
 1. Saten-san
  Saten-san says:

  Sam opis mnie zaciekawił 🙂 Ogólnie lubię takie klimaty. Kryminał, medycyna sądowa, tajemnice, seryjny morderca i akcja… czy można mnie bardziej uszczęśliwić?
  Jestem ciekawa tej dramy i na pewno ja obejrzę. Już nie mogę się doczekać pierwszego przetłumaczonego odcinka.
  Dziękuję tłumaczą za ich ciężką prace przy tłumaczeniach oraz trzymam za nich kciuki ^^ Jesteście najlepsi <3

 2. nerenka says:

  Jestem po obejrzeniu dwóch odcinków. Drama mi się bardzo podoba. Jest wszystko, ale czasami ma drastyczne sceny, więc reakcje bohaterów na takie sceny jak dla mnie są realne zwłaszcza jak pierwszy raz ktoś bierze taką sprawę jak Pani prokurator Eun Sol. Mamy do czynienia z dwoma bohaterami, mającymi różne podejścia do pracy w prowadzeniu śledztw. Pani prokurator raczej jest jeszcze niedoświadczona, za bardzo kieruje się przeczuciami nie biorąc pod uwagę tej zimnej rzeczywistości w porównaniu do doświadczonego lekarza medycyny sądowej Beom, który wszystko opiera się na rzeczywistych faktach mają przed sobą te dowody zbrodni na podstawie autopsji zmarłego ciało. Jak na początek tej dramy widzimy ich brak wzajemnej współpracy jak również różnicę zdań, co do przebiegu zdarzeń morderstw. Tak, jak w każdym zespole śledczym, zawsze będą jakieś nieporozumienia. Czym dla mnie drama staje się ciekawa? Stąd, że wciąga mnie. Powoduje namnożenie sporo pytań. Czy Pani prokurator będzie w stanie utrzymać swoje stanowisko, pomimo zbyt emocjonalnego, mściwego charakterku? Jak ułożą się jej relacje z lekarzem sądowym? Czy ich różnice zdań spowodują, że sprawy, jakie razem poprowadzą, będą w stanie ukazać rzeczywistą prawdę w oparciu o twarde dowody? W dodatku Pani prokurator obudzi się, że życie w pracy z policją i sprawami kryminalnymi, a seriale i filmy kryminalne to, dwa odmienne rzeczy?

  Dziękuję Wam za wydanie pierwszych odcinków tej kryminalnej dramy. Czekam na dalsze. Powodzenia w kolejnych odcinkach oraz pracy nad nimi 🙂

 3. Ewa_Ki
  Ewa_Ki says:

  Genialna drama, już się nie mogę doczekać kolejnych odcinków, dziękuję za dodanie. Yung Yoo Mi już pokazała, że da się lubić, chociaż tutaj jest niezwykle zabawna, a Yung Jae Young pokazał wcześniej, że jest znakomitym aktorem, ale tutaj to dopiero pokazuje na co go stać. Pozdrawiam.

 4. sakuraotori
  sakuraotori says:

  Tak sobie wlączyłam do obiadu i muszę przyznać, że płaczę, że to tylko 30minutowe odcinki. Jestem naprawdę wniebowzięta! Trochę zalatuje telewizyjnymi NCIS (szczególnie akcja z chemiczką jakby żywcem wyjęta xD), ale uwielbiam takie klimaty. Wiem, że jestem dziwna oglądając dramy medyczne do obiadu, ale po tylu latach to naprawdę cokolwiek by pokazali to nic mnie już nie rusza. Ogromnie cieszę się, że tłumaczycie tę dramę! Świetna robota! Życzę wytrwałości i już nie mogę się doczekać kolejnych epizodów bo jak zwykle urywają w najważniejszych momentach … 🙂

 5. Martinaza
  Martinaza says:

  Wow. Wow. Ta drama zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Byłam przygotowana, że koreańskie dramy poruszają trudne tematy, jednak zazwyczaj nie było to tak wprost pokazane. Tutaj nie cackają się z widzem. Jak tylko zobaczyłam nierozmazany skalpel wiedziałam, że będzie grubo 😀 Pokazywane sceny są bardzo drastyczne, a komentarz porównujący IC do House’a, Kości i CSU jest w punkt. Na razie zapowiada się bardzo dobrze i czytałam komentarze na AsianWiki, że poziom się utrzymuje, więc nic tylko oglądać 😀
  Głowna para bohaterów przypadła mi do gustu, drugoplanowi wydają się w porządku, choć było ich zbyt mało, aby powiedzieć coś więcej.
  Czekam na kolejne odcinki i dziękuję za tłumaczenie, korektę i upload <3

Dodaj komentarz

Lubisz medyczne?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.