Lawless Lawyer zakończona

무법 변호사 / Moobeob Byeonhosa / Lawless Attorney

Bong Sang Pil jest byłym członkiem gangu, który obecnie posiada swoją kancelarię prawną. Wydawać by się mogło, że mężczyzna zmienił swoje życie i zszedł na dobrą ścieżkę, jednak nic bardziej mylnego. Bong Sang Pil jest prawnikiem wykorzystującym luki w prawie i prawo pięści. Podczas gdy inni adwokaci uważają Kodeks Karny za największą świętość, Bong Sang Pil uznaje go jedynie za książkę podobną do instrukcji obsługi i nie patyczkuje się ze zbrodniarzami. Pewnego dnia w jego kancelarii zatrudnia się Ha Jae Yi – młoda, ambitna i pewna siebie pani prawnik, która wpierw używa pięści, a potem dopiero myśli. Po spotkaniu Bong Sang Pila jej przekonania zostają wywrócone do góry nogami. Ostatecznie kobieta zaczyna z nim współpracować i oboje starają się walczyć z władzą absolutną i tym samym przywrócić porządek w mieście bezprawia, a także pomścić matkę Bong Sang Pila. Jednakże współpraca bardzo ich do siebie zbliża i nieoczekiwanie zaczyna rodzić się między nimi uczucie.

[Głosów:184    Średnia:4.7/5]
Tłumaczenie odc. 7
0%

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 5         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 6         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 7         

Informacje

Gatunki: akcja, thriller, prawniczy, romans, komedia
Liczba odcinków: 16
Nadawca: tvN Asia
Emisja: 12.05.2018 – 01.07.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Anusia
Korekta: Chou
Upload: Chou

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

153 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. OolusiaA-19 says:

  Zaczęłam kolejną dramę (znowu). Niedługo będę miała ich dużo, ale na szczęście te dramy nie są tłumaczone w tym samym czasie, więc się nie gubię z nimi~
  Przepiękna drama, w moich klimatach, czekam na kolejne odcinki!~ ♥

 2. Anai
  Anai says:

  Przede wszystkim Anusi i Chou jestem baaardzo wdzięczna za wybór i pracę nad tym projektem. Wielkie dzięki 🙂 Drama jest po prostu super. Oglądając ją wielokrotnie przechodziły mnie ciarki. Pewnie dzięki spójnej fabule, ale również fantastycznej grze każdego z aktorów i tej chemii miedzy głównymi bohaterami. Z nieukrywaną niecierpliwością czekam na kolejne odcinki 🙂 Fighting 🙂

 3. mamo_chan
  mamo_chan says:

  Niestety z dramą mam trochę problemy by przebrnąć do końca odcinka… pierwsze 4 odcinki obejrzałam dość szybko.. Trudność sprawił mi 5 odcinek i dopiero po przeszło miesiącu zasiadłam do odcinka 5. I tutaj mnie powaliło tempo rozwijającego się uczucia… myślałam, że ich relacja będzie wolno się rozwijała, głównie akcja przebarwiona wątkami romansu, a tutaj bum (przynajmniej dla mnie) nie czułam tego na co patrzyłam. Cieszyłam się, że ich związek miał być wątkiem pobocznym i że będą skupiać się na akcji… no ale spieprzyli to… zamiast pozwolić iść temu własnym tempem, to zrobili to na zasadzie – odbębnić, miejmy to z głowy. Hm… no odcinek 5 nie podobał mi się. I na razie akcja też jest słaba. Nie wiem czy film jest z tych co im dalej tym lepiej, czy im dalej tym gorzej. Martwię się bo to dopiero 5 odcinek, a film mnie nie ciekawi.

 4. Vixen
  Vixen says:

  Ooo mamo, zakochałam się w tej dramie 😀 Lee Joon Gi ma w sobie tyle charyzmy, że się wręcz roztapiam 😮 Wiem już, co będzie dalej (nie wytrzymałam i obejrzałam po angielsku wszystkie scenki, jakie się dało), ale nie zmienia to faktu, że dużo lepiej ogląda się jednak z polskimi napisami 😉 No ale wracając: bardzo podoba mi się fabuła, jak i sposób, w jaki prowadzona jest akcja. Szczerze to mdli mnie już od tych dram, gdzie para np. trzydziestoparolatków urządza sobie podchody rodem z gimnazjum i rumieni się przy każdej możliwej okazji + jest do bólu słodka. Tu mam wreszcie bohaterów z krwi i kości. Jakoś sposób, w jaki rozwija się ich relacja, jest dla mnie bardziej realny. No i przede wszystkim głównym wątkiem jest co innego. Jest dużo akcji, napięcia = wszystko czego potrzebuję♥ No może jeszcze bym chciała, żeby niedługo pojawiły się napisy do następnego odcinka 🙂 Czekam z niecierpliwością.

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz prawnicze?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.