Live On

라이브온

Baek Ho Rang jest najbardziej popularną uczennicą w liceum ze względu na swoją urodę. Każdy chce się z nią przyjaźnić i wszyscy chłopcy marzą o zdobyciu jej serca. Dziewczyna jest również gwiazdą na portalu społecznościowym i cała szkoła śledzi jej posty. Nie ma jednak wielu przyjaciół, ponieważ lubi się wywyższać i trzyma się na uboczu. Pewnego dnia Ho Rang dowiaduje się, że ktoś chce ujawnić ukrywany przez nią sekret. Aby znaleźć tę osobę, dziewczyna dołącza do szkolnego radiowęzła, którym przewodzi Go Eun Taek – skrupulatny i rozsądny chłopak. Ho Rang ma nadzieje, że dzięki jego pomocy, uda jej się dowiedzieć, kto próbuje ją ośmieszyć.

[Liczba głosów: 23 Ocena: 4.5]

Aktorzy idole: W dramie gra Hwang Min Hyun z NU’EST, Choi Byung Chan z Victon,  Yeonwoo z Momoland, oraz Wooyeon z WOO!AH!.

Toggle Content goes here

Toggle Content goes here

Informacje

Gatunki:  szkolna, młodzieżowa, komedia, romans, dramat,
Liczba odcinków: 8
Nadawca:  jTBC 
Emisja: 17.11.2020 – 05.01.2021
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Munwitch
Korekta: Coco
Upload: Akuma

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
babygoose
babygoose
19 dni temu

Min Hyun jaki w życiu, taki w dramie 😛 Jestem ciekawa co wyniknie z tego celebryckiego zestawu, chętnie zobaczę jak chłopaki sobie poradzą na planie. Szkolny format to taka lekka i pozytywna odskocznia, po którą co jakiś czas po prostu chce się sięgnąć 😛 Fajnie, że drama będzie tu do obejrzenia 🙂 Powodzenia w tłumaczeniu!

doopa
doopa
18 dni temu

łoo kozak

MiluniaKitty
17 dni temu

Widzę, że ktoś się nudzi i ocenia dramy, które nawet nie wyszły. Nie trudno domyślić się, jakie zostały dane oceny po tej średniej :/ Niefajnie, bo przez takie rzeczy ktoś może się zniechęcić do produkcji, która “została nisko oceniona”.

Najrod
Najrod
10 dni temu
Reply to  MiluniaKitty

Niestety. Jestem ciekawy jak dużo dram na tym traci, że ktoś postanowi sobie tak o ocenić bez powodu, osobiście staram się na to nie zwracać uwagi, ale jednak jak wchodzę i widzę, że drama ma słabe oceny to jest to trochę demotywujące (przynajmniej w moim wypadku).

kotori7
kotori7
14 dni temu
Reply to  MiluniaKitty

Tez myśle ze to nie jest dobre. Może administratorzy powinni umożliwić komentowania dopiero po udostępnieniu pierwszego odcinka? Wtedy dyskusja ma sens;)

reiaoki
reiaoki
14 dni temu
Reply to  kotori7

Ale wtedy przecież też nie będzie pewności, że dramy nie ocenia ktoś, kto jej nie oglądał. Fajnie by było, jakby te głosy były jawne, ale cóż…
Tymczasem o samej dramie można jak najbardziej podyskutować przed premierą. Ja na przykład nie mogę się nadziwić błyskawicznej kariery Yeon Woo – trzy dramy w tak krótkim odstępie czasu z nią emitowane, dwie właściwie równocześnie!
No ale może ma czas, bo wg moich źródeł ona – wbrew temu co jest w opisie – już nie jest członkinią Momoland… Ale ja się tam na k-popie nie znam…

14 dni temu
Reply to  reiaoki

Po co oceny miałyby być jawne? Tak bardzo chcesz, żeby wszyscy wiedzieli, że to akurat Ty oceniłeś tę dramę na 1? 🙂 Zawsze możesz to napisać, nie musi tego robić admin. 😉

reiaoki
reiaoki
14 dni temu
Reply to  mshusky93

No właśnie po to, aby wiedzieć, że ktoś o podobnych gustach, kto już obejrzał, dał taką a taką notę. A jak ktoś, komu się pdooba coś zupełnie innego, daje niską notę, to może być fajne. A kierowanie się średnią z iluś tam dziesiątek głosów nic nie pomoże…
Podałaś mój przykład, ale on akurat jest chyba wyjątkiem, bo ja oceniam wyłącznie na własne potrzeby, żeby np. pamiętać, czego nie oglądać a co warto.

reiaoki
reiaoki
14 dni temu
Reply to  choppusama

Ale przecież tu osiem osób już głosowało – dlaczego tylko ja miałbym sobie zapisywać punkty gdzie indziej? Nie jestem żadnym wyjątkiem, sądząc po średniej powyższej dramy. Absurdalne jest zapisywać złe wyniki gdzieś indziej a dobre noty tutaj 🙂 To lepiej od razu te punktacje i gwiazdki zastąpić pytaniem: “dlaczego tę dramę oceniasz na 5/5?” 🙂

reiaoki
reiaoki
14 dni temu
Reply to  choppusama

Tak, słusznie rozumujesz, tylko ja nie dlatego jestem wyjątkiem w kwestii oceniania, że ją oceniam przed projekcją (bo takich osób jak widzisz jest sporo) tylko ja robię to nie ze względu na (nonsensowną moim zdaniem) średnią, a WYŁĄCZNIE dla własnej wygody. Po prostu jak na stare lata z moim przyszłym serdecznym drugem kol. Alzheimerem będziemy sobie chcieli coś obejrzeć, to co będzie lepszą wskazówką nim MOJA ocena i MÓJ komentarz? 🙂
Dlatego jestem wyjątkiem, bo w najmniejszym stopniu nie obchodzi mnie, jak inni w swej masie oceniają dramę i jakie wystawiają uśrednione noty. Uważam, że człowiek jest istotą inteligentną i sam sobie potrafi wyrobić zdanie.
Natomiast oczywiście warto się liczyć ze zdaniem konkretnych osób, które się szanuje, dlatego właśnie (jak postulowałem) gdyby typy były odkryte to z przyjemnością pochyliłbym się nad zestawieniem, jak Ty oceniałaś poszczególne dramy i filmy. 🙂 🙂

mm1
mm1
12 dni temu
Reply to  reiaoki

Nie ma nic pewnego ,będę się śmiać jak będziesz się dziwił kto ci takie byle co do oglądania pozaznaczał ,świat się zmienia gusta również .

Arutim
Arutim
12 dni temu
Reply to  mm1

Dziwi mnie czemu tak na niego naskakujecie. Koleś dobrze uargumentował pomysł, który zresztą odkrywczy wcale nie jest, bo ma zastosowanie na wielu portalach opiniotwórczych – filmowych, czytelniczych etc. Następnie wyjaśnił czym sam się kieruje wystawiając taką czy inną notę i tu też nie jest jakimś wyjątkiem, bo wielu ludzi właśnie tak robi, chociażby na pewnym popularnym portalu czytelniczym,
którego nazwę ze względu na regulamin zatrzymam w tajemnicy. Dostrzegam natomiast pewną animozję i podejrzewam, że pan reiaoki gdzieś czymś podpadł. Pytanie – czy sens ma atakowanie go dla zasady? Zwłaszcza wtedy gdy nikogo ani nie zaczepia, ani nie obraża. Wręcz przeciwnie, zachowuje kulturę rozmowy i wypowiada z sensem.

Last edited 12 dni temu by Arutim
mm1
mm1
11 dni temu
Reply to  Arutim

ja nie naskakuję

Cantata
Cantata
12 dni temu
Reply to  Arutim

No tak, kulturalne zachowanie i otwartość, to zalety (chociaż… czy mamy się spodziewać czegoś innego w tym gronie? Dlaczego to ma być podkreślane jako coś wyróżniającego, a nie norma? no ale to tak przy okazji).

Jednak według mnie ocenianie filmu, którego się nie obejrzało, tylko dlatego że się oglądać go nie chce, jest jednak dość głupie.

Ja na przykład nie każdy gatunek filmowy lubię, a skoro nie lubię – nie oceniam, czy w obrębie tego gatunku dany film czy serial jest zły, bo nie mam do tego “narzędzi” – nie jestem właściwym oceniającym.
Te oceny pozostawiam wielbicielom danego rodzaju kinematografii.

Zdarza się co jakiś czas, że w obrębie tych gatunków które lubię i oglądam jakiś film mnie nie wciągnie, nudzi mnie, nie podoba mi się fabuła, albo znajduję w nim inne wady, które sprawiają że sobie odpuszczam. Wtedy mogę się podzielić z innymi, którzy chcą oglądać, oceną i uzasadnieniem czy wskazaniem słabych punktów.

Ale oceniać coś czego nie widziałam?…. nie, to dziwne jest. To tak jak bym powiedziała “nie warto jechać w przyszłym roku w czerwcu nad morze, bo będzie padać” XD Nie wiem tego, ale wyraziłam swoją opinię 😉

12 dni temu
Reply to  Arutim

Ocena z definicji jest opinią na jakiś temat, zatem nie służy do tego, by jakieś tytuły sobie “odhaczać”. Pod każdą dramą widnieje WIELKA grafika wraz z informacjami na temat dramy. Jest tam również lista rozwijana, gdzie można sobie odznaczyć dramę jako “Porzuconą”. Skorzystanie z tej opcji w tym wypadku będzie uzasadnione. Wystawianie jedynki absolutnie nie.

Arutim
Arutim
12 dni temu
Reply to  mshusky93

Przyznaję, co do oceny przed obejrzeniem, to macie rację. Zamiast tego najlepiej skorzystać z listy.

Cantata, tak przy okazji, to jest norma. Pisząc to nie miałam na celu podkreślenia jaki to rozmówca wyjątkowy. Zauważyłam jedynie, iż odnosze wrażenie (być może błędne), że w sekcji komentarzy rozpętuje się nagonka, bo reiaoki, a nie kto inny, po prostu stwierdził, że fajnie byłoby gdyby głosy były jawne.

Inna sprawa, że takie rozmowy najlepiej prowadzić na forum, a nie w komentarzach pod filmem. Przepraszam moderatorze! 🤐

Last edited 12 dni temu by Arutim
Cantata
Cantata
11 dni temu
Reply to  Arutim

Arutim Jeżeli odnosisz wrażenie, że na kogokolwiek jest prowadzona nagonka i nie stoisz z boku, tylko reagujesz, to ode mnie szacunek. 🙂

Ale nic takiego się tu nie dzieje. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, również reiaoki, ale też mają to prawo osoby które mają przeciwne poglądy. Nikt tu przecież nikogo nie ucisza, ani nie obraża – po prostu każdy przedstawia swoje argumenty dlaczego uważa dane działanie za sensowne lub pozbawione sensu.

pozdrawiam

Kurczak
17 dni temu

czekam! <3

Andrew36
Andrew36
12 dni temu

Szkoda że nie gra tutaj Park Ju‑hyun. Jung Da Bin była odrobinę irytująca w zajęciach pozalekcyjnych

loku
loku
11 dni temu

Dziękuję za tą dramę.Zapowiada się ciekawie. Nasza bohaterka ma charakterek i to mi się podoba.EKIPO dziękuję za tłumaczenie i pozdrawiam.Wszystkim polecam,oglądajcie:)

MurielMouse
MurielMouse
4 dni temu

nie moge doczekac sie kolejnych odcinkow. Powodzenia 🙂

MiluniaKitty
4 dni temu

Jak na razie bardzo mi się podoba ta drama. Minhyun nieźle sobie radzi, aczkolwiek nie ma trudnego zadania 😁
Zastanawiam mnie tylko

Spoiler Pokaż

Dzięki za odcinek!

Siskx
Siskx
14 godzin temu

Obejrzałam już trzy odcinki i serial jest super. Mocno wciąga za każdym razem gdy włączam odcinek nie mogę się od tego oderwać. Czekałam na ten serial dwa miesiące i warto było. Kocham koreańskie dramy a ta szczególnie przypadła mi do gustu. Polecam obejrzeć każdy odcinek się kończy a ty już nie możesz się doczekać kolejnego. 🙂

Lubisz szkolne?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

5 3 votes
Article Rating