Suits

슈츠 / Shootseu

Go Yeon Woo ma niesamowitą pamięć fotograficzną oraz niezwykłe umiejętności rozumienia innych. Od dawna marzy o karierze prawnika, jednakże przez swoje niskie urodzenie nie ma pieniędzy na ukończenie studiów, a co dopiero na utrzymanie swojej babci w szpitalu. Zatem, gdy przyjaciel daje mu okazję zarobienia pieniędzy na sprzedaży narkotyków, nie waha się i przyjmuje zlecenie. Niestety kończy się na tym, że wraz z towarem trafia do pokoju hotelowego, w którym odbywają się właśnie rozmowy o pracę do prestiżowej firmy prawniczej. Prawnik Choi Kang Seok od razu zauważa, że nowo przybyły nie przyszedł starać się o pracę, lecz ukrył się w pokoju przed szukającą go policją. Od tego spotkania rozpoczyna się kłamstwo, na które nie pozwoliłby żaden prawnik. 

Drama jest remakiem amerykańskiego serialu pt. “Suits”.

[Liczba głosów: 90 Ocena: 4.5]

Aktorzy idole: W dramie gra Park Hyung Shik, członek zespołu ZE:A.

Tłumaczenie odc. 7
0%

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: prawnicza
Liczba odcinków: 16
Nadawca: KBS2
Emisja: 25.04.2018 – 28.06.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Specific-person
Korekta: Xanderka (3 odc.), mys
Upload: HanRays (1-2 odc.), Nigasia (3 odc.), Marcin (1-3 odc.), Akuma

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

98 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. lograk
  lograk says:

  bardzo interesująca drama, tematy prawnicze są świetne, bo często mają w sobie również wątek sensacji. Bardzo dobra gra aktorska w sumie wszystkich postaci, a każda jest inna i niepowtarzalna. Ciekawe zwroty akcji, nie przesadzone wątki romansowe, jedynie w tle ( jak na razie). Z przyjemnością oczekuję na kolejne odcinki.

 2. Sonyeon says:

  Najlepszy moment 3 odcinka to występ Hyung Sika z BewhY – genialny 🙂 Gdyby występował w takim repertuarze, to może zrobiłby większą karierę muzyczna. Tylko wtedy pewnie nie trafiłby na ekrany – a to by była szkoda.
  W sumie ta seria bardziej mi się podoba od amerykańskiej.

 3. Brie says:

  Jedna z moich ulubionych dram. KangSeok i YunWoo tworzą świetny duet, nie mogę się na nich napatrzeć i nasłuchać ich dialogów z docinkami [moje ukochane „neo michyeoss-eo?!”]. DaHam też mnie ujęła i mam co do niej cichą nadzieję 😉 Nie znam wersji US, więc nie porównam, ale wiem jedno- nawet nie chcę jej znać, bo PHS znów z wdziękiem zawładnął mym monitorem <3

 4. Izabell123
  Izabell123 says:

  Rok temu pani tłumaczka złożyła obietnicę bieżącego tłumaczenia,widać że z jakichś powodów (ważnych zapewne) stanęło na obietnicach.Czy ktoś z Państwa wspaniałych,odpowiedzialnych tłumaczy mógłby zająć się tą dramą?Szkoda tej dramy na zaniechanie…

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz prawnicze?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.