The Ghost Detective

오늘의 탐정 / Oneului Tamjung / Today’s Private Investigator

Lee Da Il jest prywatnym detektywem. Wcześniej był żołnierzem, ale został zwolniony z wojska przez sprawę związaną z informatorem. Pewnego dnia Jung Yeo Wool zostaje jego asystentką. Kobieta jest nieustraszona. Współpracują, aby rozwiązać zagadkę kryjącą się za sprawą śmierci młodszego rodzeństwa. Zdarza im się też pracować przy innych sprawach, w które zamieszane są duchy.

[Głosów:20    Średnia:5/5]
Tłumaczenie odc. 7
0%

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 5         

Odcinek 6         

Odcinek 7         Emisja 26.09.2018

Informacje

Gatunki: fantasy, detektywistyczny, kryminał, tajemnice
Liczba odcinków: 16
Nadawca: KBS2
Emisja: 05.09.2018 – 25.10.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Hari
Korekta: Sonyeon
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

22 Komentarze
  • Hari says:

   Argumenty typu: “Inna grupa już go daje”, nie oznaczają tego, że drama nie może pojawić się i u nas. Każdy tłumacz wybiera sobie taką dramę, która mu odpowiada.
   Akurat ten tytuł, pojawił się prawie w tym samym momencie – to nie jest tak, że wiemy co siedzi w głowach innych i jakie mają plany na następne dramy 😉

  • Sonyeon says:

   Takie komentarze są nie na miejscu. Co nas obchodzi, jakie tłumaczenia mają inne grupy? Równie dobrze moglibyśmy nie tłumaczyć wielu innych dram, uzasadniając to tym, że są dostępne na płatnym kanale. Każdy tłumacz wybiera dla siebie taką dramę, jaka mu się podoba.

  • Miss Hurricane says:

   Skoro tłumaczka świadomie podejmuje się tego wyzwania i nie przeszkadza jej to zdublowanie, to reszcie świata też nie powinno. Właśnie ona najlepiej wie, ile to wysiłku kosztuje.

   A znając tempo i jakość tłumaczeń Hari, owo zdublowanie zdecydowanie wyjdzie nam wszystkim na dobre 🙂

 1. NiebieskaStokrotka
  NiebieskaStokrotka says:

  Widzę, że macie odcinki podzielone – ja oglądałam po angielsku jako podwójne, tj. 1-2 odcinek, taka forma też mi odpowiada.
  Do tej dramy przyciągnęła mnie Park Eun Bin, którą lubię przez drugi sezon Age of Youth, oraz Kim Won Hae. Na razie serial przypadł mi do gustu, mam nadzieję, że będzie trzymał poziom do końca.
  Wytrwałości przy pracy życzę i dziękuję za to, że dzięki Wam mogę przerzucić się na oglądanie z polskimi napisami 🙂

 2. Nighty says:

  Nawet nie wiecie, jak bardzo chciałam obejrzeć jakąś dramę, w której znowu mogłabym podziwiać aktorstwo Park Eun Bin. Zakochałam się w niej w “Age of Youth”. Chociaż tam miała również świetną rolę i od razu przekonała mnie postać, którą grała. Mam nadzieję, że tutaj tej dostała ciekawą rolę, z którą sobie poradziła.
  Widzę, że gra tutaj również Kim Won Hae, który jest moim ulubionym aktorem ze starszego pokolenia. Kolejny plus, by zacząć oglądać tę dramę. Dodatkowo uwielbiam kryminały (trochę gorzej z duchami xD), więc na pewno dam szansę tej dramie, jak znajdę wolną chwilę. Bardzo dziękuję, że pracujecie nad tą dramą! 🙂

 3. NiebieskaStokrotka
  NiebieskaStokrotka says:

  Wow! Uwielbiam to, że nadgoniliście koreańskie odcinki, bo akurat przed wyjazdem w delegację nie widziałam odcinków z zeszłego tygodnia. Teraz, dzięki Wam, mogę to zrobić i to z polskimi napisami. Bardzo dziękuję! 🙂 Mam nadzieję, że zapał nie zniknie i wciąż będziecie tak żywo prowadzić ten projekt. Pozdrawiam!
  (A coś o odczuciach poodcinkowych napiszę, jak obejrzę to odcinki, bo już mi się w głowie co nieco tworzy nt. fabuły)

 4. shirohane says:

  Jestem dopiero po dwóch odcinkach, ale już pierwszy udowadnia, że to najlepsza (przynajmniej w mojej opinii) drama tego roku. W porównaniu do Blacka naprawdę wieje grozą i nieraz przechodziły mnie ciary. Trzyma w napięciu tak jak lubię, jednocześnie pozwalając aby też oglądający zaangażował się w odczytywanie poszlak 😀 Klimat, muzyka i bohaterowie (szczególnie ukochany Kim Won Hae!) to majstersztyk, jestem pod gigantycznym wrażeniem. Ogromnie dziękuję za pracę całej ekipy, uwielbiam was! <3 *pokłony pełne wdzięczności*

Dodaj komentarz

Lubisz kryminały?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.