The Third Charm

제3의 매력 / Je3ui Maeryeok / The 3rd Charm

Joon Young jest dwudziestoletnim studentem. Chłopak uczy się dobrze, a przy tym jest schludny. Nie dba o modę, więc zawsze chodzi w okularach, dżinsach i białych trampkach. Ponadto ciągle wybiega planami za daleko i jest zbyt wrażliwy. Pewnego dnia udaje się na randkę w ciemno, a tam spotyka swoją rówieśniczkę Young Jae. Dziewczyna jest emocjonalna, spontaniczna i szczera. Nie ma rodziców, ale ma dobre relacje ze swoim bratem. Marzeniem Young Jae jest stanie się bogatą, dlatego też nie poszła na studia, a zamiast tego została asystentką fryzjerki. Co się stanie, kiedy ta dwójka zacznie się ze sobą umawiać?

[Liczba głosów: 139 Ocena: 3.9]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: dramat, romans, melodramat, komedia romantyczna
Liczba odcinków: 16
Nadawca: jTBC
Emisja: 28.09.2018 – 17.11.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Linnet
Korekta: Scandalous84
Upload: Akuma (2-4 odc.), Chou (5 odc.), Mikayo
Reupload: Sake

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

69 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. gosiaminda82
  gosiaminda82 says:

  Kochani, drama jest fantastyczna. Bardzo życiowa, bez żadnych fałszywych upiększeń. Pokazuje jak różnie można kochać, co jest dla nas ważne i czego boimy się stracić. Zaczynając dramę myślałam że będzie ,,lekko i przyjemnie”. Jak bardzo się myliłam. Ale na korzyść. Obejrzyjcie bo warto!!! Serdecznie dziękuję całej Ekipie DQ za możliwość obejrzenia tej dramy.

 2. EwaLena
  EwaLena says:

  Serial niebanalny, bardzo mi się podoba. Rola aktorki Lee Som interesująca, podobała mi się tak samo jak jej rola w „Because this is my first life”. Cieszę się , że mogłam tu u Was obejrzeć w przyzwoitym tłumaczeniu. Brawo wielkie za pracę ekipy przy wydaniu i tłumaczeniu tej pozycji i dzięki za trudy.

 3. natalia97
  natalia97 says:

  Jakoś tak za połową odcinków zaczęło mi się wyjątkowo ciągnąć… Ogólnie było w porządku, ale bez większych rewelacji. Drama tylko na początku była komedią romantyczną, później całkowicie zmieniła charakter. Tak jak zauważyli już inni użytkownicy, drama ukazuje rzeczywistość, a nie wykreowane ideały, czy też fantastykę dnia codziennego. Może to być zaletą – ukazanie ludzkiego cierpienia, zmaganie się z wieloma przeciwnościami losu takimi jak choroba, czy strata bliskiej osoby, przedstawienie kilku rodzajów miłości, związków, zależności międzyludzkich, ale też wadą – dla przeciętnego człowieka codzienność i realizm jest po prostu nudny. Moim zdaniem tematyka trudna do realizacji w taki sposób, aby zachęcić widza do dalszego oglądania. Momentami się to udawało, a momentami nie. To co mnie zaciekawiło w zakończeniu, to pewna przekora, gdyż tak naprawdę, to

  Spoiler Pokaż

  Ślicznie dziękuję za pracę włożoną w ten projekt! Jesteście najlepsi <3

 4. Yukari
  Yukari says:

  Nie ukrywam, że trochę odbiłam się od tej dramy. Ukazuje po prostu zwykłe, codzienne życie, a przez to większość rzeczy nie potoczyło się tak, jak bym chciała. I to dla niektórych będzie minusem, a dla niektórych plusem. Wolę oglądać mniej przyziemne historie, ale oddaję sprawiedliwość – dram takich jak ta jest naprawdę mało, a też są potrzebne.
  Bardzo dziękuję za tłumaczenie i pracę nad tą dramą.

 5. fammefatalle20mc says:

  Seo Kang Joon zalicza się do mojej ścisłej czołówki ulubionych aktorów i w tej dramie również mnie nie zwiódł.
  Dramy na pewno bym nie opisałabym jako samej komedii romantycznej a raczej dramatem/ melodramatem.
  Też miałam nadzieję na szczęśliwe zakończenie dla głównych bohaterów ale biorąc pod uwagę bagaż doświadczeń Yeong Jea zwatpilam nie stety.
  Poruszająca ale nie spełniona miłość między nimi. Pozwolili odsunac się i narzuc przekonanie ze za bardzo różnią się od sobie aby być razem kiedy tak naprawdę nie żyli że sobą nawet jednej zimy.
  Smutne.
  Joon Yeong mógł wziąść ślub, mieć spokojne życie, zadowolić wszystkich ale pozostał wierny swoim uczuciom.
  Życie weryfikuje wybory jakie dokonujemy i ponosimy konsekwencje a czasu nie stety nie da się cofnąć.
  Drama skłoniła mnie do rozmyślań i zostanie w mojej głowie na jakiś czas.

 6. susana
  susana says:

  Hym, mam wrażenie, że obejrzałam trzy różne dramy, na początku komedię romantyczną, następnie romans i na zakończenie dramat. Jednak jestem pod tak wielkim wrażeniem i mam tak dużo do powiedzenia na temat tej dramy, że po prostu zabrakło mi słów. Pamiętam jak planowałam ją obejrzeć, bo plakat prezentujący oboje bohaterów na tle portugalskiego miasteczka był piękny i bardzo intrygujący, wówczas nie wyszło. Oglądając teraz, muszę przyznać, że nie jest to drama dla każdego. Jeśli ktoś oczekuje lekkiego, zabawnego, miłosnego formatu, to z pewnością jej nie dokończy. Drama pokazuje raczej trudne koleje powoli dojrzewającej miłości w bardzo realistyczny sposób. Akcja płynie wolno, wolniej, ale jest tak dużo ukrytych przekazów, że aby ją dobrze zrozumieć, trzeba dokładnie i wolno oglądać. W zasadzie mogę powiedzieć, że wszystkie postacie rozumiem i nikogo nie potępiam. Rozumiem motywy ich postępowania i ich życiowe wybory, chociaż sama zrobiłabym inaczej, ale takie właśnie jest życie, ludzie podejmują przemyślane decyzje, które okazują się błędne, a ich konsekwencje często są nie do odwrócenia. Dodam jeszcze, że główni aktorzy Esom i Seo Kang Joon byli znakomici i nie wyobrażam sobie innych w tych rolach, zagrali tak, jakby rzeczywiście byli w trudnym, skomplikowanym związku. Ode mnie BRAWA NA STOJĄCO!

 7. ewa321
  ewa321 says:

  Jak zawsze na początku-bardzo dziękuję za tłumaczenie.
  Właściwie nie miałam zamiaru oglądać tej dramy,widząc jakie ma oceny. Postanowiłam jednak zobaczyć w innej roli Seo Kang Joona i zaryzykowałam. I nie pożałowałam.Drama okazała się niespodziewanie wzruszającą , emocjonalną historią pokazującą barwy i odcienie miłości – od pierwszej uroczej i świeżej , przez bardziej namiętną lat ok.30tych i już inną w odczuciach, ,bardziej dojrzałą po trzydziestce. To jedna z dram ,która na długo zostanie w mojej pamięci,należąca do tych zmuszających do wielu refleksji.
  Nie zrażajcie się pierwszymi odcinkami.Bo tak miało być-klimaty jak dla (z całym szacunkiem ) infantylnych licealistek.Warto zobaczyć całość.

 8. EllaK
  EllaK says:

  Piękny film o przyjaźni, miłości, podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyborów. Szukaniu swojego miejsca. Tak jak mówią bohaterowie – takie jest życie nie zawsze idzie po naszej myśli, tylko dlatego że tak chcemy. Końcówka fantastyczna – sytuacja wyjaśnione na tyle, że można budować przyszłość swoją, wspólną?.nigdy nie jest za późno na zmiany. Dziękuję za tłumaczenie.

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.