What’s Wrong With Secretary Kim? zakończona

김비서가 왜 그럴까 / Kimbiseoga Wae Geureolgga / Why Secretary Kim

Lee Young Joon jest wiceprezesem firmy prowadzonej przez jego rodzinę. Mężczyzna jest bogaty, inteligentny i przystojny. Wydawać by się mogło, że to chodzący ideał, gdyby nie to, że jest zwykłym narcyzem. Lee Young Joon jest tak skupiony na sobie, że często nie poznaje nawet ludzi przebywających w jego otoczeniu. Wyjątkiem jest jego sekretarka Kim Mi So, która dzięki swojej anielskiej cierpliwości współpracuje z narcystycznym wiceprezesem już od dziewięciu lat. Jednakże każda cierpliwość kiedyś się kończy, szczególnie gdy zegar biologiczny tyka. Sekretarka Kim, mając już dość swojego frustrującego pracodawcy i chcąc założyć rodzinę, postanawia zrezygnować z pracy. Jednakże okazuje się, że przy takim szefie nie jest łatwo nawet złożyć rezygnację. Czy sekretarce Kim uda się w końcu odejść z pracy? A może między nią a jej szefem zaiskrzy? Jaki wpływ na to będzie mieć tajemnica z przeszłości?

Drama jest adaptacją komiksu internetowego pt. “Kimbiseoga Wae Geureolgga”, autorstwa Kim Young Mi, a także powieści o tym samym tytule. 

[Głosów:392    Średnia:4.6/5]

Aktorzy idole: W dramie gra Chansung, członek zespołu 2PM. 

Tłumaczenie odc. 15
0%
Tłumaczenie odc. 14
0%

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 5         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 6         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 7         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 8         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 9         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 10         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 11         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 12         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 13         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 14         

Odcinek 15         

Informacje

Gatunki: komedia romantyczna, adaptacja powieści, adaptacja komiksu, tajemnice
Liczba odcinków: 16
Nadawca: tvN Asia
Emisja: 06.06.2018 – 27.07.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Anusia
Korekta: Chou
Upload: Chou

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

336 Komentarze
« Older Comments
 1. plaszczka
  plaszczka says:

  Drodzy tłumacze!
  Nie jestem w stanie wyrazić słowami jak bardzo jestem wam wdzięczna za tłumaczenie tej dramy. Aktorzy na najwyższym poziomie, świetnie oddają charaktery bohaterów. Szczególnie prezes zdobył moje serce, no ale czego innego można się spodziewać po tak zdolnym aktorze – Park Seo Joon robi cudowna robotę wcielając się w zapatrzonego w siebie prezesa prężnie rozwijającej się firmy. Upodobalam sobie również jego przyjaciela, który świetnie urozmaica główny wątek dramy. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki i jeszcze raz pragnę podziękować ekipie Drama Queen 🙂

 2. olaszka
  olaszka says:

  Dziękuję, dziękuję za tłumaczenie 🙂
  Ubóstwiam tą dramę, jest genialna, nie było chyba sceny, która by mi się dłużyła lub wydawała zbędna. Ogólnie drama jest u mnie w czołówce komedii romantycznych, jeśli nie plasuje się wręcz na pierwszym miejscu.
  Park Seo Joon zagrał rewelacyjnie, choć wg. mnie Park Min Young jako sekretarka Kim mu nie ustępowała 🙂
  Polecam tą dramę wszystkim, tylko warto zacząć ją oglądać np w weekend, ja nie byłam w stanie się oderwać i oglądałam odcinek, za odcinkiem 😉

 3. Eleqtick
  Eleqtick says:

  Drama fajna na poprawienie humoru, strasznie cukierkowata i urocza ale to właśnie czyni ją fajną. Właśnie czegoś takiego poszukiwałam w ostatnim czasie, drama raczej nikogo nie zaskoczy bo wszystko jest oczywiste :). Bardzo dziękuję tłumaczą za to że mogę dzięki nim odpocząć po ciężkich dniach. Pozdrawiam, pracujcie ciężko dalej! Jest w was moc <3

 4. AmeliaKotkowa
  AmeliaKotkowa says:

  Uwielbiam tą dramę. Oglądać ją to sama przyjemność.Bardzo lubię postać prezesa. Mimo swojego samouwielbienia, nie sposób go nie lubić. Role drugoplanowe są zagrane bardzo dobrze. Życzę powodzenia w dalszym tłumaczeniu. Bardzo dziękuję.

 5. klaudia86
  klaudia86 says:

  treść i cała koncepcja dramy wpisuje się w szereg produkcji koreańskich, jednak ta drama zachwyciła mnie aktorsko, zarówno główni bohaterowie jak i postacie drugoplanowe. Zakończenie 12 odcinka było cudowne 🙂 a poza wszystkim lubię słuchać jak Park Seo Joon śpiewa 🙂

 6. gajah
  gajah says:

  kochana Ekipo DQ, wielkie dzięki 🙂 Czekam niecierpliwie na ciąg dalszy, bo dzięki Wam mam cudowne wieczory przy super dramie. Wraz z kolejnymi odcinkami wciągam się coraz bardziej. Drama zabawna, romantyczna i mega urocza 🙂 Idealna na poprawę nastroju!

 7. Joanna50
  Joanna50 says:

  Zabawna, urocza, świetnie zagrana drama idealna na chłodne wieczory. Charakter głównego bohatera jest szczerze rozbrajający, ale dzielnie dotrzymują mu kroku postacie na pierwszym i drugim planie. Do moich ulubienców należą: Park Yoo Shik i jego sekretarka Seol. Zastanawiam się ile on musiał mieć cierpliwośći, co dla mnie jako choleryka, było ciężkie do zrozumienia.

 8. OolusiaA-19 says:

  Zapomniałam, że zostały mi jeszcze dwa odcinki do obejrzenia i jejciu końcówka 13… To było takie urocze o boże, aż nie wiem jak wyrazić swoją wdzięczność, że postanowiłyście tłumaczyć tą dramę! !♥♥ Dziękuję z całego serca!!

« Older Comments

Dodaj komentarz

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.