Where Stars Land zakończona

플레이어 / Incheongonghang Saramdeul / Incheon Airport People

Lee Soo Yeon i Han Yeo Reum otrzymali niedawno posadę na lotnisku w Incheon. Mężczyzna marzył kiedyś o zostaniu pilotem, ale musiał zrezygnować z tego marzenia przez wadę wzroku. Obecnie ukończył prestiżowy Koreański Uniwersytet Nauki i Technologi i daje sobie pół roku do przyzwyczajenia się do pracy na obecnym stanowisku. Prywatnie Lee Soo Yeon jest tajemniczym mężczyzną, który trzyma innych ludzi na dystans. Na lotnisku spotyka Han Yeo Reum zajmującą się obsługą klienta. Kobieta dąży do perfekcjonizmu, ale rzeczywistość nie jest tak kolorowa i popełnia wiele błędów. Co przydarzy się tej dwójce?

[Głosów:16    Średnia:3.7/5]
Tłumaczenie odc. 6
0%

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Odcinek 5         

Odcinek 6         

Odcinek 7         Emisja w Korei: 22.10.2018

Informacje

Gatunki: romans, melodramat
Liczba odcinków: 20
Nadawca: SBS
Emisja: 01.10.2018 – 04.12.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: mshusky93
Korekta: NiebieskaStokrotka
Upload: Nigasia

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

15 Komentarze
   • anusia says:

    Może uznacie mnie za wredną, ale to już w sumie nie nowość. Ale muszę to napisać. Jeszcze nikt nigdy nie zmotywował tłumaczki tak jak wy. Ja wiem, każdy z was może mieć swoje zdanie, ale tłumaczka jeszcze nie zaczęła, a wy już rozsiewacie złe fluidy. Rozumiem, gdybyście obejrzały tutaj odcinki i napisały długi komentarz odnośnie fabuły z tym, co się wam nie podobało, ale tu nie pojawił się ani jeden odcinek. Pamiętajcie, że za każdym tłumaczeniem kryje się człowiek, nie robot.

 1. gadzina2017
  gadzina2017 says:

  A mi się pierwszy odcinek baaardzo podobał. Nie biorę pod uwagę negatywnych opinii, bo już nie raz się przekonałam że, że jak komuś się coś nie podoba, to nie znaczy że wszystkim 🙂 Jak to ktoś wyżej napisał może i podobna drama do siłaczki, z tym że ja siłaczki nie przebrnęłam, bo dla mnie była zbyt infantylna. A ta drama już mi się zaczęła podobać i z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki! Dziękuję za tłumaczenie!!! 🙂

 2. Anita1970
  Anita1970 says:

  Kocham dramy fantasty ,a ta drama zapowiada się bardzo ciekawie,zwłaszca że gra lee je hoon ,i po obejrzeniu pierwszego odcinka , i choć mam swoje lata to tak się cieszę, jak” małe dziecko z upragnionej zabawki”świetna obsada ciekawa fabuła ,ciut przypominająca momentami “strong woman….” .Drama która rozgrywa się na lotnisku,takiej jeszcze chyba nie oglądałam ,czekam na następne odcinki , trzymam kciuki za tłumaczenie .Dziękuję za tłumaczenie ,powodzenia w dalszej pracy i pozdrawiam.

 3. Eruru says:

  Też mi się podobał pierwszy odcinek. I co do siłaczki może motyw podobny, ale jak na razie nie wiadomo o co chodzi z tą siłą, bo to tylko ta prawa ręka wydaje się “inna”. W dodatku jakaś taka namagnesowana.
  Powodzenia w dalszej pracy, bo drama według mnie warta uwagi.

 4. dluga-a
  dluga-a says:

  odcinek bardzo dobry, lubię głównego aktora a jego rola jest interesująca, kim on właściwie jest? z naszego świata czy z innego…
  a jeszcze mam wielką prośbę, czy można by dać większą czcionkę napisów, bo wypadają bardzo małe…dziękuję

 5. mystque
  mystque says:

  Dla wszystkiech którzy mówią że słabe po pierwszym odcinku mówię że dalej się rozkręca. Główny bohater jest mega słodki (moim zdaniem) i cała akcja się rozwija a my poznajemy nowsze rzeczy. Trzyma w napięciu ale przedewszystkim jest bardzo cool. Pokazuje z czym się mogą spotkać pracownicy lotniska. Nie chciałabym nic zaspoilerować więc podsumuje tym że drama jest naprawdę godna polecenia i obejrzyjcie kolejne odcinki a może zmienicie zdanie (nie mówię o osobach którzy nie lubią takiego gatunku 😊)

  • mshusky93 says:

   Zgadzam się z powyższym, iż główny bohater jest mega słodki 🙂 Przy okazji również polecam wstrzymać się z wydawaniem negatywnych opinii o dramie po zaledwie jednym odcinku i zachęcam do dalszego oglądania, bo będzie naprawdę ciekawie 🙂

Dodaj komentarz

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.