Where Stars Land zakończona

플레이어 / Incheongonghang Saramdeul / Incheon Airport People

Lee Soo Yeon i Han Yeo Reum otrzymali niedawno posadę na lotnisku w Incheon. Mężczyzna marzył kiedyś o zostaniu pilotem, ale musiał zrezygnować z tego marzenia przez wadę wzroku. Obecnie ukończył prestiżowy Koreański Uniwersytet Nauki i Technologi i daje sobie pół roku do przyzwyczajenia się do pracy na obecnym stanowisku. Prywatnie Lee Soo Yeon jest tajemniczym mężczyzną, który trzyma innych ludzi na dystans. Na lotnisku spotyka Han Yeo Reum zajmującą się obsługą klienta. Kobieta dąży do perfekcjonizmu, ale rzeczywistość nie jest tak kolorowa i popełnia wiele błędów. Co przydarzy się tej dwójce?

[Głosów:47    Średnia:4.3/5]

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 5         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 6         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 7         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 8         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 9         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 10         

Informacje

Gatunki: romans, melodramat
Liczba odcinków: 16
Nadawca: SBS
Emisja: 01.10.2018 – 04.12.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: mshusky93
Korekta: NiebieskaStokrotka
Upload: Nigasia

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

44 Komentarze
« Older Comments
 1. arynka says:

  Moim ulubionym serialem dokumentalnym jest “Megalotnisko w Dubaju” na kanale National Geographic. A ta drama jest dla mnie fabularyzowaną wersją różnych sytuacji na lotnisku, wiec szybko się odnalazłam, zwłaszcza że sama dość często latam i te zdarzenia są dla mnie wiarygodne. Zainteresowała mnie ilość ludzi – w Dubaju na lotnisku pracuje około 30 tys.ludzi, tutaj podano że na Incheon 60 tys.ludzi. Ilość pasażerów odprawianych dziennie w Dubaju to około 250 tys.dziennie, wiec trudno mi uwierzyć, że mniejsze Incheon zatrudnia dwa razy więcej obsługi.

  Ale jednego nigdy nie zrozumiem… dlaczego drama z fajną akcją, konkretnymi sytuacjami mogącymi się zdarzyć na każdym lotnisku, z dobrym aktorstwem i ciekawie zaprezentowaną fabułą ma po pięciu odcinkach niższą ocenę niż Cinderella, Blood, Great Seducer czy Bride of The Water Got? 😱. Naprawdę wszyscy chcą oglądać romanse i niskiej jakości aktorstwo?

  Mnie się jak na razie podoba. Drama ma elementy wzruszeń i zmusza do innego spojrzenia na pracę pracowników lotniska, czas leci podczas oglądania bardzo szybko, dodatkowo szykuje się romans i mamy tajemnice z przeszłości. A wiec czekam na kolejne odcinki ❤️

  • mshusky93 says:

   Cieszę się, że póki co drama przypadła Ci do gustu 🙂 Już wtedy, gdy po raz pierwszy czytałam jej opis, czułam, że będzie ona niedoceniana, choćby dlatego, że nie jest to typowy romans z głupiutką kobietką w roli głównej. Jak widać dla niektórych osób to nie fabuła i aktorstwo mają największe znaczenie 😉
   Jestem fanką “trudniejszych” produkcji, dlatego przed wyborem tej dramy do tłumaczenia nie przestraszył mnie nawet drugi gatunek czyli melodramat 🙂
   Cóż, zatem na ten moment mogę życzyć miłego dalszego oglądania i pozyskania inspiracji do kolejnej recenzji 🙂

  • MiauMiau
   MiauMiau says:

   Ja też się zastanawiam dlaczego wtórne i mało ciekawe produkcje z drewnianą obsadą są często popularniejsze od innych. Tłumaczę to sobie młodym wiekiem oglądających, nie wyrobionym jeszcze gustom oraz popularnością pewnych nazwisk (tej popularności tez nie bardzo rozumiem ale to inna bajka).
   Ta drama ma świetnych bohaterów: od pierwszego po trzeci plan, ciekawą fabułę nie tylko w głównym wątku ale i pobocznych i epizodycznych.
   Podoba mi się również romans – bardzo dobrze zagrany i dla mnie jak najbardziej wiarygodny.
   Realizacja dramy również na wysokim poziomie: i wizualnie i muzycznie bardzo przyjemnie się ją ogląda.
   Czuję, ze będzie to jedna z przyjemniejszych dram ego roku.
   Dzięki za to, że mogę ją tu oglądać.

   • arynka says:

    No właśnie mam wrażenie, że można to wytłumaczyć wyłącznie młodym wiekiem oglądających, dla których drewniany słodziak jest więcej warty niż zaangażowany w wykonywaną pracę aktor. A jeśli dodatkowo widzę jak totalne gnioty mają komentarze “najlepsza drama”, to upewniam się, że do pewnych produkcji trzeba zdecydowanie dorosnąć. Bo przy pisaniu recenzji przeglądam komentarze pod dramami i najczęściej hasło “najlepsza” jest połączone z “kiedy następny odcinek”… 🙂 i nic więcej już nie muszę wiedzieć…
    W każdym razie powiem tak: ani Lee Je Hoon (34), ani Lee Dong Gun,(38) ani nawet młodziutka Chae Soo Bin (24) jeszcze mnie nie zawiedli w tym, co z nimi oglądałam. A dziewczyna świetnie się rozwija, mimo że w dramach występuje dopiero trzy lata.

    • anias90 says:

     Arynko i Miaumiau chyba zależy to nie tylko od wieku, ale też od ilości obejrzanych dram i od osobistych preferencji. Wiem, że na początku mojej przygody z dramami podobało mi się co innego (głównie szkolne romanse), a już teraz kiedy mam za sobą kilkadziesiąt seansów zwracam uwagę na coś więcej niż tylko piękne buzie. Z drugiej strony mimo, że jestem starsza czasem mam ochotę na jakiś romansik z młodymi w tle jak Cinderella, a czasem na cięższą dramę jak Come and hug me. Where Stars Land oglądam z ogromną przyjemnością, może też dlatego, że przypomina mi odrobinę Miss Hammurabi, gdzie z kolei przedstawione jest środowisko sędziów. Ocenami chyba nie ma co za bardzo się przejmować bo są osoby, które oceniają dramę w ogóle jej nie oglądając, co moim zdaniem jest bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe.

 2. Tamicka
  Tamicka says:

  Podoba mi się, lubię i ją, i jego. Jak postaci, i jako aktorów. Ciekawi mnie też, jak się rozwinie akcja między “braćmi”. Podobają mi się drugoplanowe postaci, a nie zawsze tak jest – i wtedy drażni mnie, że są “wypełniaczami” czasu, są na siłę zabawni albo tworzą problemy od czapki. Zatem czekam na rozwój sytuacji tudzież przybór kolejnych odcinków:)

 3. AmeliaKotkowa
  AmeliaKotkowa says:

  Kolejny odcinek za mną. Ta drama jest taka słodko- nostalgiczna. Mimo tego całego gwaru i zamieszania jak to na lotnisku, gdy pojawia się główny bohater od razu uspokaja akcje. Nie wiem,może to tylko moje odczucie. Ale naprawdę z wielką przyjemnością oglądam tą dramę. Życzę powodzenie przy pracy nad kolejnymi odcinkami. Pozdrawiam cieplutko.

 4. AmeliaKotkowa
  AmeliaKotkowa says:

  Boooże. Ta drama to taki cukiereczek wśród dram. Z wielką przyjemnością się ją ogląda. Wiadomo,że każda praca ma jakieś plusy i minusy. Ale patrząc na tą dramę widzimy z iloma ciężkim sytuacjami muszą się stykać pracownicy lotniska. Dzięki za tłumaczenie.Pozdrawiam całą ekipę.

 5. AmeliaKotkowa
  AmeliaKotkowa says:

  Wielkie dzięki za kolejny odcinek. Uwielbiam tą dramę. Dramaty ludzkie, wybory , które stawia przed nami życie. No i miłość, dla której warto tak wiele poświęcić. Życzę powodzenia przy pracy nad kolejnymi odcinka. Serdecznie pozdrawiam.

« Older Comments

Dodaj komentarz

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.