Wok of Love zakończona

기름진 멜로 / Gireumjin Mello / Greasy Melo

Seo Poong był kiedyś szefem kuchni i pracował w najlepszej chińskiej restauracji. Jednakże z czasem jego dobra passa dobiegła końca, a on sam musiał zacząć pracować w małej, kiepskiej chińskiej knajpce. Z kolei Doo Chil Seong jest właścicielem budynku i byłym członkiem gangu, który spędził pięć lat w więzieniu. Pewnego dnia tych dwóch mężczyzn spotyka na swojej drodze Dan Sae Woo – kobietę, która żyje dostatnio dzięki 300 milionom wonów, które podarował jej ojciec. Dlatego też Dan Sae Woo może pozwolić sobie na uprawianie jazdy konnej i szermierki, nie przejmując się trudami życia. Pewnego dnia o losie kobiety zadecyduje miska jajangmyun, która zmusi ją do przejścia zmiany i rozpoczęcia nowego życia.

[Głosów:13    Średnia:4.5/5]

Aktorzy idole: W dramie gra Lee Jun Ho, członek zespołu 2PM.

Odcinek 1         

Odcinek 2         

Odcinek 3         

Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Odcinek 5         

Informacje

Gatunki: komedia romantyczna, kulinarny
Liczba odcinków: 40 (każdy trwa 35 minut)
Nadawca: SBS
Emisja: 07.05.2018 – 10.07.2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Linnet
Korekta: Ańko
Upload: marit95

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

14 Komentarze
 1. MiauMiau
  MiauMiau says:

  Już sama obsada tej dramy gwarantuje, że to ciekawy tytuł i trzeba ją obejrzeć.
  Nie lubię tylko tej ostatniej mody koreańskich stacji na dzielenie odcinka przerwą reklamową. Nie mogę się przyzwyczaić do odcinków, które mają mniej niż godzinę. 🙂

 2. MiauMiau
  MiauMiau says:

  Nie lubię dram, w których występują idole, bo zwykle opierają się na popularności jakiegoś nazwiska, a nie historii, scenariuszu i grze aktorskiej i zwykle są strasznie nuuuuuudne.
  W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Jun Ho już od kilku tytułów walczy o miejsce na mojej liście ulubionych aktorów. Naprawdę potrafi grać – udało mu się dotrzymać kroku Nam Goong Minowi w “Cheif Kim”, a teraz wcale nie ustępuje pola Jang Hyukowi i Jung Ryeo Won.
  I ma bardzo dobre wyczucie co do wyboru dram (on albo jego agent): poza wspomnianym wcześniej “Cheif Kim”, było jeszcze znakomite “Mamory” i “Just Between Lovers” (które jest jedną z moich ulubionych dram, a to uwaga! melodramat). Brawo.

  Co do samej dramy, jest nieco inna i troszkę dziwna – pierwsze dwa odcinki naprawdę się dziwnie ogląda, ale warta uwagi i cudna. Może nie tyle samą tylko historią, ale postaciami i aktorami. To właśnie przykład dramy, w której scenarzyści mają jakąś historię do opowiedzenia, a aktorzy pięknie ją wygrywają tworząc ze swoich bohaterów barwne i nietuzinkowe postaci. Mogliby nawet nic nie robić przez całą dramę, tylko siedzieć w kuchni lub przez restauracją, a i tak chciałoby się to oglądać. Obsada to strzał w dziesiątkę.
  I tak troszkę spoilerowo, ale nie bardzo: nie mam pojęcia jak zakończy się relacja bohaterki z bohaterami, ale bromance to też romans 🙂

Dodaj komentarz

Lubisz kulinarne?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.