Meteor Garden zakończona

流星花园 / Liu Xing Hua Yuan / Meteor Garden 2018

Shan Cai jest młodą i nieustraszoną dziewczyną, która zaczyna studiować dietetykę na renomowanym uniwersytecie. Niedługo potem dziewczyna wpada w kłopoty i staje na drodze popularnym, bogatym, przystojnym i inteligentnym chłopakom z F4, których liderem jest arogancki Dao Ming Si. Shan Cai nie pochwala ich niegrzecznego zachowania i jako jedyna postanawia się im postawić. To z kolei prowokuje bieg niespodziewanych zdarzeń, których konsekwencją będą zawirowania miłosne. Jak poradzi sobie z nimi Shan Cai? 

Drama jest remakiem chińskiej dramy “Let’s Go Watch Meteor Shower” na podstawie mangi Yoko Kamio pt. „Boys Over Flowers”.

[Głosów:267    Średnia:4.4/5]
Tłumaczenie odc. 9
0%

   Odcinek 1         

   Odcinek 2         

   Odcinek 3         

   Odcinek 4         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

   Odcinek 5         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

   Odcinek 6         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

   Odcinek 7         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

   Odcinek 8         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

   Odcinek 9         

Informacje

Gatunki: komedia romantyczna, szkolny, młodzieżowy, ekranizacja mangi
Liczba odcinków: 50
Nadawca: Hunan TV
Emisja: 09.07.2018 – 28.08.2018
Produkcja: Chiny
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Linnet & Choppusama
Korekta: Scandalous84
Upload: Nigasia

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone z powodu nieustannego pytania o kolejne odcinki. Kontynuowanie tego procederu tylko w innym miejscu będzie grozić banem na zawsze.

Powiadom o
Wiolola
Użytkownik
Wiolola

Spokojnie czekam na tłumaczenie. Bardzo mi się podoba. Troszkę jestem załamana, ze jest tyle odcinków, ale ze względu na tłumaczenia a nie oglądanie. Dziękuję

sarenka123
Użytkownik
sarenka123

Kiedy będzie 7 odcinek?
Drama mega, dziękuję za tłumaczenie

Sonyeon
Ekipa DQ
Sonyeon

Będzie, jak zostanie przetłumaczony i sprawdzony 🙂

Użytkownik
roksana09

Z nieciepliwością czekam na nowe tłumaczenie!!! Zakochałam się w tej dramie na amenn. Nie wiem dlaczego nie ma 7 odcinka skoro pisze ze tlumaczenie 7 odcinka 100%…….

Dlatego nie ma, bo go nie sprawdziłam jeszcze po tłumaczeniu. Przyjdzie pora, to się pojawi na DramaQueen.

Okioki
Użytkownik
Okioki

Kiedy będzie 7 odcinek 🤨🙁

Ekipa DQ
Scandalous84

Jak się zrobi.

Okioki
Użytkownik
Okioki

A kiedy się zrobi??

Ekipa DQ
Scandalous84

Jak się zrobi.

choppusama
Ekipa DQ
choppusama

kiedy przestaniecie nas popędzać 🙂

Okioki
Użytkownik
Okioki

Poczekam ale nie mogę się doczekać 😃

Zuzanna
Użytkownik
Zuzanna

Cudowny serial, jestem w nim zakochana. Pragnę by został wyprodukowany drugi sezon <3

MallaDRAMY
Użytkownik
MallaDRAMY

Jeszcze pierwszy się nie skończył 😀

TARANTULAA
Użytkownik
TARANTULAA

Uwielbiam ten drama nie mogę się doczekać co bedzie sie dzialo 😍
Dziękuję ze ktoś bierze sie za tlumaczeniem.👍👍👍👍

Nelsonekv
Użytkownik
Nelsonekv

Moge oglądać te 6 odcinkow bez konca czekajac na 7 💕💕😂
I zna ktos dramy podobne do tej lub w takim stylu ?

Gabi16
Użytkownik
Gabi16

tak jest też tego wersja koreańska i japońska

Foams
Użytkownik
Foams

Super drama. Lepsza od koreańskie. Czekam na kolejny odcinek

VWika
Użytkownik
VWika

No nie.. w takim momencie kończy się 6 odc…
Będę starać się czekać cierpliwie, ale proszę też postarajcie się to tłumaczyć

Vanessa22
Użytkownik
Vanessa22

Serial super. 6 odcinków poszło w 6h. I czekam na 7.. Najlepsza strona tłumaczy dram i super seriale. Wiem, że łamie regulamin, ale kiedy będzie 7 odcinek? Jest już jakiś dzień lub coś wyznaczone? Przepraszam, za to..

Caticorn
Użytkownik
Caticorn

Co ile pojawiają się nowe odcinki ???

Yuki21
Użytkownik
Yuki21

Kopia japońskiej dramy ale mimo to bardzo fajna ^^

martyan18
Użytkownik
martyan18

Powoli mię to tłumaczenie i korekta denerwuje rozumiem że macie również inne sprawy na głowach ale na to tłumaczenie tej dramy czekam już od wakacji i nie mogę się doczekać. Tak wgl dziękuje za przetłumaczone już odcinki tej dramy są naprawdę extra i nie mogę się już doczekać na dalsze odc. Dziękuje całemu zespołowi za tą dramę i mimo tak mało przetłumaczonych odcinków dziękuje za wasz czas. PS liczę jak na jak najszybsze opublikowane odcinki tej wspaniałej dramy.

Okioki
Użytkownik
Okioki

Też czekam od wakacji i nie mogę się do czekać

Ekipa DQ
Linnet

Skoro tak bardzo nie możesz się doczekać kolejnych odcinków i denerwuje cię tempo w jakim wydawane są odcinki, nikt na siłę cię tu nie trzyma. Uprzedzałyśmy z Choppusamą, że tę dramę będziemy tłumaczyć wolniej, więc niestety nie masz co liczyć na jak najszybsze opublikowanie odcinków tej dramy. Zapewniam cię, że nie zaczną pojawiać się szybciej, po jakże miłym twym komentarzu. Pozdrawiam!

oliwiaxd
Użytkownik
oliwiaxd

Denerwuje mnie to, że osoby tłumaczące tą drame naskakują z niewiadomo jakimi wyrzutami na osoby, które normalnie się zapytają o jakieś informacje związane z dramą. Rozumiem, że nie macie obowiązku tego robić, jak i również to, że każdy z osobna ma swoje prywatne życie, ale jeżeli zapowiedziałyście, że ta drama będzie wolniej tłumaczona, to na pewno nikt nie spodziewał się tak dużej rozbieżności czasowej między dodawanymi odcinkami. Ta drama obejmuje 50 odcinków, gdzie dopiero zostało przetłumaczonych 6 odcinków. Widoczne jest to, że osoby, które zobowiązały się to przetłumaczyć nie potrafią rozplanować sobie odpowiednio planu tworzenia tłumaczeń takiej dramy, jeżeli w ogóle owy istnieje. Proszę się też nie obrażać, bo to moim zdaniem najobiektywniejsza opinia jaką mogłam się z Wami podzielić. Napąkne również, że nie jestem jakąś gorliwą fanką, lecz wypowiadam się w ogole wszystkich osób.

choppusama
Ekipa DQ
choppusama

Tu nie chodzi o zwykłe pytania, kiedy kolejny odcinek, bo takie pojawiają się nawet przy “szybko” tłumaczonych seriach. Problem stanowi ton wypowiedzi widzów. Podjęłyśmy się tłumaczenia, więc je skończymy. Nie trzeba pierdyliard razy pisać :”matko jak wolno tłumaczycie”, “ile można czekać”, “po co podejmowałyście się tłumaczenia, skoro nie tłumaczycie” itd. Rozumiem, że drama jest popularna i chcielibyście ją szybko obejrzeć, ale naprawdę takie popędzanie nas niczego nie zmienia, bo nie wyskoczymy nagle z kilkoma godzinami dodatkowego czasu na tłumaczenie tego, a jedynie nas irytują. A komentarz wyżej, jakoby czekały od wakacji jest stekiem bzdur, bo odcinek 6 pojawił się na stronie w PAŹDZIERNIKU, czyli nawet nie miesiąc temu. Na samym początku było zaznaczone, że drama będzie tłumaczona wolno, bo to jest tytuł, który tłumaczymy nie mając nic innego to tłumaczenia. Obecnie, zarówno ja jak i Linnet zajmujemy się wydawaniem dram na bieżąco i kończeniem innych tytułów, które są dla nas większym priorytetem niż ta drama. Jak zmniejszy nam się ilość innych odcinków to może te będą szybciej tłumaczone, ale pisanie do nas komentarzy z pretensjami naprawdę nie działa na waszą korzyść. I koniec tematu.

oliwiaxd
Użytkownik
oliwiaxd

A i jeszcze, niech osoby tłumaczące tą drame, nie piszą tekstów typu “Za twój jakże miły komentarz, nie pojawią się szybciej” itp. Nie macie prawa sugerując się komentarzami opóźniać tłumaczenia dramy. Z takim podejściem nie rozumiem czemu w ogóle się tym zajmujecie. 😉

Użytkownik
arynka

OLIWIAXD nikt nie każe oglądać tutaj, zwłaszcza że za to nie płacisz, a stawiasz żądania. Dziewczyny się zadeklarowały, że przetłumaczą, nie było mowy kiedy to zrobią, bo nie ma norm czasowych. I mają prawo zmienić zdanie, a nawet zablokować oglądanie niektórym osobom, bo to inni korzystają z ich pracy.
Jeśli masz takie oczekiwania i przedstawiasz je bez szacunku dla pracy innych, to zmień stronę, zapłać i oglądaj do woli gdzie indziej…😡 Albo skup się na nauce angielskiego.

Rany boskie, co wy kochane dziewczyny DQ musicie znosić?…😱 masakra….

oliwiaxd
Użytkownik
oliwiaxd

Czy ja napisałam to bez szacunku, normalna wypowiedź. Każdy ma zresztą prawo do napisania swojego zdania. Więc raczej nie powinno Cię ono interesować. ;*

Użytkownik
arynka

Nie wiem ile masz lat, ale czytanie regulaminu ze zrozumieniem jest istotne. Zatwierdziłaś ten regulamin rejestrując się na DQ. A skoro go nie przestrzegasz – to przypominam:
§2. Zasady ogólne
Punkt 4. Administracja ma prawo usunąć wypowiedź niezgodną z tematem.
a. Zaliczają się do tego pytania o odcinki i wypowiedzi odnośnie tempa tłumaczenia.

A więc nie masz prawa do pisania wszystkiego, co chcesz na stronie DQ, tylko tego, na co pozwala Ci regulamin. I można wystąpić z wnioskiem do administratorów o usunięcie konta za złamanie zapisów regulaminu.

Użytkownik
paula.n

To już nudne czytanie takich komentarzy użytkowników, którzy (mam takie wrażenie) uważają się za pępek świata. Tyle razy ekipa DQ pisała, że woli komentarze dotyczące fabuły danej dramy, a nie dyskusje w jakim tempie jest tłumaczona, bo przecież mają swoje obowiązki, rodziny, pracę… Dorośnijcie w końcu. Takie komentarze są pisane BEZ SZACUNKU dla czasu tłumaczy i korektorów. Nie chcecie czekać? To zgłoście się do ekipy.

makino271
Użytkownik
makino271

A ja zaczekam na ta drame nawet i rok. Dobra robota dziewczyny!

lucylucyna
Użytkownik
lucylucyna

Drodzy cierpliwości,każdy się doczekać nie może
To nie jest pewnie jedyne zajęcie dziewczyn.Macie w tym czasie tyle nowości do oglądania.

lu 110
Użytkownik
lu 110

ale fajnie że 50odc ale pewnie minie 19 lat zanim to przetłumaczą i jeszcze ta korekta

choppusama
Ekipa DQ
choppusama

Może przynajmniej za 19 lat dojrzejesz do normalnego komentowania 🙂

Kiranesa
Użytkownik
Kiranesa

Dziękuje za tłumaczenie 🙂

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.