Facebookowa grupa DramaQueens z okazji 50 000 użytkowników.

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że 30 lipca na DramaQueen zarejestrował się 50 000 użytkownik. Co więcej, liczba rośnie i to w bardzo szybkim tempie. Można śmiało powiedzieć, że zrzeszamy największą ilość polskich fanów dram. Chcielibyśmy podziękować dramomaniakom, którzy rejestrują się na naszej stronie, aktywnie ją odwiedzają, komentują i doceniają jakość napisów, którą zawsze staramy się utrzymać na najwyższym poziomie, a także wszystkim ochotnikom, którzy w myśl od fana dla fana pomagają współtworzyć tę stronę.

Jako że 50 000 to taka przełomowa liczba, postanowiliśmy przygotować pewną niespodziankę dla widzów DramaQueen.
Stworzyliśmy na Facebooku grupę dla fanów strony DramaQueen.pl, która to nazywa się “DramaQueens”. Za jej pośrednictwem będziecie mogli poznać ekipę, dowiedzieć się co nieco o działaniu DramaQueen, porozmawiać na luzie o dramach, muzyce i wszystkim, co tak naprawdę jest związane z Azją i DramaQueen. Jeśli będziecie mieć jakieś pytania do nas, oczywiście zgodne z regulaminem grupy, to chętnie na każde odpowiemy.
Także grupa DramaQueen jest takim kącikiem dla fanów strony i ekipy, w którym można sobie podyskutować.

Jeśli chcecie dołączyć, to kliknijcie poniżej:
Grupa DramaQueens

Serdecznie zapraszamy! Mam nadzieję, że przyjdzie mi jeszcze pisać taki post ogłaszający 100 000 zarejestrowanych użytkowników.

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
2 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
2 Ilość autorów komentarzy
Katherinejacekpl Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
jacekpl
Użytkownik
jacekpl

niedawno było 30000 , a na czacie tyko czasami 200 dusz i tylko kilka aktywnych ,
http://dramaqueenpl.chatango.com/?flash
http://chatwing.com/dramaqueenpl#

Katherine
Użytkownik
Katherine

Przez myśl mi nie przeszło, żeby sprawdzić czy prowadzicie facebook’a 😀 Musicie mieć naprawdę dużo pracy przy tej stronce, a teraz jeszcze zakładacie grupę – nic tylko chwalić pasję i pracowitość 😀 Dziękuję Wam bardzo za Waszą ciężką pracę i pisanie artykułów – zawsze jest fajnie się czegoś nowego dowiedzieć 😉