Info

 • Tytuł oryginalny: ちはやふる 下の句
 • Tytuł (latynizacja): Chihayafuru Shimo no Ku
 • Tytuł (alternatywny): Chihayafuru Part II
 • Gatunek: romans, szkolny, młodzieżowy, sport, ekranizacja mangi
 • Czas trwania: 102 min.
 • Produkcja: Japonia
 • Emisja: 29 kwiecień 2016
 • Projekt grupy: DramaQueen
 • Tłumaczenie:  Linnet
 • Korekta: Ańko
 • Upload: marit95

Opis

Lokalne rozgrywki dobiegły końca i wkrótce drużyna dowodzona przez Ayase Chihayę stanie do walki w państwowych rozgrywkach karuty. Tym razem bohaterce przyjdzie zmierzyć się z Wakamiyą Shinobu, która dzierży tytuł Królowej karuty. Czy Arata wróci do gry, a Chihaya sprosta zadaniu i pomoże swojej drużynie znaleźć się w glorii chwały? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziemy w drugiej części filmów z serii Chihayafuru.

Film jest drugą z trzech części ekranizacji mangi autorstwa Yuki Suetsugu pt. “Chihayafuru”.

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:37    Średnia:4.6/5]

Film         

17 Komentarze
 1. hope_less says:

  Ojejku! ❤ Zastanawiałam się, czy druga część pojawi się na stronie. Taka niespodzianka! Dziękuję Wam! ❤

 2. OolusiaA-19 says:

  Jejciu druga część w końcu się pojawiła! Kocham pierwszą część i bardzo czekam na drugą! Dziękuję. ♥♥

 3. Madness
  Madness says:

  Super,że zajmujecie się tym filmem 😀 Jestem wielką fanką mangi i anime ,więc na pewno obejrzę – najpierw 1 część ,a potem tą 😀 Tak jakoś nie mogłam się zabrać do 1 części,bo pierwowzór jest taki dobry ,ale skoro 2 część się lada chwila pojawi na stronie to czuję się zmotywowana 😀

 4. dagyx
  dagyx says:

  nie wierzę własnym oczom! super, że ktoś się za to zabrał bo 1 część mega mi się podobała c: nie mogę się doczekać, dzięki za ciężką prace!

 5. mpiwowski
  mpiwowski says:

  No to lecimy z oglądaniem. Dzięki wielkie za tłumaczenie. Teraz zostaje tylko 3 część za pół roku jak wyjdą angielskie z DVD. 😀

 6. OolusiaA-19 says:

  Druga część bardzo ekscytująca, nie mogę się doczekać trzeciej części. ♥

 7. MiauMiau
  MiauMiau says:

  I pierwsza i druga Chihajafuru to prawdziwa perełka.
  Złożyło się tak, że w odstępie dnia obejrzałam dwie aktorskie adaptacje znanych mi anime (ja nie mangowa, ale jestem świadoma, że manga to materiał wyjściowy). Jedną z nich była Chihaja, a drugą Fullmetal Alchemist. Obie adaptacje mają bardzo dobry casting, są ładnie sfilmowane i ogólnie przyjemne dla oka. Ale Chihaja wymiata jeśli chodzi o emocje i zaangażowanie w losy bohaterów, które przecież już dobrze znałam. Dobre aktorstwo i przede wszystkim dobra reżyseria to zaleta tego filmu. No i ten casting – doskonały. Jak już wspomniałam wcześniej film jest piękny wizualnie, więc jeśli nawet kogoś nudzi karuta to warto i pierwszej i następnym częściom dać szanse – przynajmniej obejrzy się naprawdę ładny film. 😛

 8. Ewik
  Ewik says:

  Film lekki, raczej dla młodego widza.
  Dziękuję bardzo za Waszą pracę i udostępnienie.

 9. skeleney
  skeleney says:

  Chihayafuru to jedne z moich ukochanych anime, zazwyczaj adaptacje nie przypadają mi do gustu, ale ta jest naprawdę w porządku. Świetnie dobrani aktorzy <3. Bardzo polecam!

 10. KinLas
  KinLas says:

  Bardzo dziękuję za 2 część filmu, mam pytanie kiedy pojawi się 3 część w/w filmu , w tym roku czy w przyszłym…? Dziękuję za ciężką pracę dla tłumaczy, korektora, i za upload. Pozdrawiam i życzę wam słonecznego dnia.

 11. Linnet says:

  @KinLas 3 część weszła do kin w Japonii bodajże 17 marca, a żeby pojawiły się napisy angielskie, trzeba poczekać aż film ukaże się na Blu-ray. Może w tym roku będę mogła zabrać się za tłumaczenie 3 części. Poczekamy, zobaczymy 🙂 Pozdrawiam!

 12. mys
  mys says:

  Jakiż miły, ładny, mądry i ciekawy film 🙂 Teraz wiem, co to karuta, jakie emocje i wysiłek z nią się wiążą. Obejrzałam z przyjemnością. Dzięki za Wasza pracę.

Dodaj komentarz