Info

 • Tytuł oryginalny: ズキラー
 • Tytuł (latynizacja): Kirazu
 • Tytuł (alternatywny): Killers
 • Gatunek: horror, akcja, psychologiczny
 • Czas trwania: 137 min.
 • Produkcja: Japonia
 • Emisja: 1 luty 2014
 • Projekt grupy: AzjaFilm
 • Tłumaczenie: #12jojko
 • Korekta: Goku193
 • Upload: Oczoko, Monikay

Opis

Nomura jest seryjnym mordercą, który postrzega ludzi jako cele do zabicia. Mężczyzna zabija w pokoju kobietę, a całą swoją zbrodnię nagrywa i umieszcza w internecie.  Bayu pracuje jako dziennikarz w Dżakarcie. Mężczyzna pewnego dnia ogląda zamieszczone przez Nomurę nagranie zabójstwa i dostrzega piękno owej zbrodni. Bayu zostaje zaatakowany przez złodzieja, dlatego zaczyna się bronić aż w końcu zabija mężczyznę. Wtedy to też Bayu nagrywa śmierć złodzieja i umieszcza nagranie w internecie. Niedługo potem dostrzega je Nomura i zaczyna sympatyzować z Bayu. Wtedy rozpoczyna się rywalizacja.  

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:25    Średnia:4.4/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

6 Komentarze
 1. Witkowska
  Witkowska says:

  Słuchajcie, słuchajcie ( czytajcie ? ). FILM KILLERS TO NIE JEST FILM DLA MŁODEGO WIDZA TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA WIDZA DOROSŁEGO. Polecam tym wszystkim, którym podobał się film Monster. Podobna tematyka. Z tym, że w Killers jest więcej mordederców i postaci są bardziej skomplikowane. Jednak,dobrze przedstawione. Film jest bardzo mroczny, kiedy pierwszy raz go obejrzałam – byłam w szoku. Horror najmroczniejszy z najmroczniejszych. Jednak kiedy drugi raz zabrałam się za ten film, jako dramat psychologiczny, to jednego z bohaterów nawet polubiłam ( w tej części, gdzie pokazywał pozytywną stronę swej osobowości – mężczyznę spokojnego, pogodnego, delikatnego, trochę nieśmiałego i zagubionego) Dopatrzyłam się nawet kilku scen, które można zaliczyć do czarnego humoru. Żeby jednak mój wpis nie był odczytany jako pochwała złego. To podkreślam: ZŁA NIE POCHWALAŁAM, NIE POCHWALAM I NIE BĘDĘ POCHWALAĆ. Patrzyłam na film od strony- jaka była przyczyna i skutek. Coś tak jak w realu, po złapaniu sprawcy budują jego wizerunek.To i ja sobie tak wnikliwie obejrzałam i co nieco zbudowałam. Pozdrawiam. ( teraz dała bym mu nawet wyższą ocenę niż film dobry ).

 2. Witkowska
  Witkowska says:

  PS. Zapomniałam podziękować całemu zespołowi za pracę przy tym filmie. Niniejszym DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. Po obejrzeniu tego horroru, wszystkie inne horrory nie wydają się być strasznymi. A ja stałam się fanką jednego z aktorów grających w tym filmie i teraz śledzę jego karierę od pierwszego do ostatniego filmu. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 3. gosiaf2011
  gosiaf2011 says:

  Zaczęłam oglądać i powiem szczerze wytrzymałam 5 min. Film okrutny. Powodował u mnie niesmak. Jestem osobą dorosłą i uważam że takich filmów nie powinno się pokazywać. Przykro mi ale dla mnie taki rodzaj gatunku jest nie do przyjęcia. Agresja i przemoc to nie moje klimaty.

 4. Kroliczek....
  Kroliczek.... says:

  Stanę w obronie tego filmu. To nie jest zwykły horror typu chlastu, prastu, nie mam rączek jedenastu i koniec horroru. Owszem jest okrutny, nawet bardzo, ale ma swoje przesłanie. Przed skutkiem zawsze jest przyczyna. Gdyby wyeliminować przyczyny, to bohaterowie tego filmu nie staliby się okrutnikami. Obaj byli chorzy i w chory sposób przystosowali się do otaczającego ich świata. Oczywiście zbrodnia jest zbrodnią i można ją tylko potępić, ale sam film jest dobry.Tak uważam.

 5. monia1421
  monia1421 says:

  Może nie powiedziałabym, że film ten jest zły, ale nie zliczyłabym go również to tych dobrych. Niektóre sceny były przejaskrawione i aż prosiły się o skrytykowanie

  Spoiler Pokaż

  Po filmie pozostają same znaki zapytania. Początek filmu zapowiadał się jeszcze interesująco, potem jednak coś chyba nie pykło.

Dodaj komentarz