Killers

キラーズ / Kirazu

Nomura jest seryjnym mordercą, który postrzega ludzi jako cele do zabicia. Mężczyzna zabija w pokoju kobietę, a całą swoją zbrodnię nagrywa i umieszcza w internecie.  Bayu pracuje jako dziennikarz w Dżakarcie. Mężczyzna pewnego dnia ogląda zamieszczone przez Nomurę nagranie zabójstwa i dostrzega piękno owej zbrodni. Bayu zostaje zaatakowany przez złodzieja, dlatego zaczyna się bronić aż w końcu zabija mężczyznę. Wtedy to też Bayu nagrywa śmierć złodzieja i umieszcza nagranie w internecie. Niedługo potem dostrzega je Nomura i zaczyna sympatyzować z Bayu. Wtedy rozpoczyna się rywalizacja.  

[wp_ulike]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: akcja, horror, kryminał, psychologiczny
Czas trwania: 137 min.
Produkcja: Japonia
Emisja: 01.02.2014
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: #12jojko
Korekta: Goku193
Upload: Oczoko, Monikay, shiyorin

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Witkowska
Witkowska
5 lat temu

Słuchajcie, słuchajcie ( czytajcie ? ). FILM KILLERS TO NIE JEST FILM DLA MŁODEGO WIDZA TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA WIDZA DOROSŁEGO. Polecam tym wszystkim, którym podobał się film Monster. Podobna tematyka. Z tym, że w Killers jest więcej mordederców i postaci są bardziej skomplikowane. Jednak,dobrze przedstawione. Film jest bardzo mroczny, kiedy pierwszy raz go obejrzałam – byłam w szoku. Horror najmroczniejszy z najmroczniejszych. Jednak kiedy drugi raz zabrałam się za ten film, jako dramat psychologiczny, to jednego z bohaterów nawet polubiłam ( w tej części, gdzie pokazywał pozytywną stronę swej osobowości – mężczyznę spokojnego, pogodnego, delikatnego, trochę nieśmiałego i zagubionego) Dopatrzyłam się nawet kilku scen, które można zaliczyć do czarnego humoru. Żeby jednak mój wpis nie był odczytany jako pochwała złego. To podkreślam: ZŁA NIE POCHWALAŁAM, NIE POCHWALAM I NIE BĘDĘ POCHWALAĆ. Patrzyłam na film od strony- jaka była przyczyna i skutek. Coś tak jak w realu, po złapaniu sprawcy budują jego wizerunek.To i ja sobie tak wnikliwie obejrzałam i co nieco zbudowałam. Pozdrawiam. ( teraz dała bym mu nawet wyższą ocenę niż film dobry ).

misskurczak
4 lat temu

Świetny film ! <3 Koniec i same morderstwa zajebioza po prostu *_*

Witkowska
Witkowska
4 lat temu

PS. Zapomniałam podziękować całemu zespołowi za pracę przy tym filmie. Niniejszym DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. Po obejrzeniu tego horroru, wszystkie inne horrory nie wydają się być strasznymi. A ja stałam się fanką jednego z aktorów grających w tym filmie i teraz śledzę jego karierę od pierwszego do ostatniego filmu. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

gosiaf2011
gosiaf2011
4 lat temu

Zaczęłam oglądać i powiem szczerze wytrzymałam 5 min. Film okrutny. Powodował u mnie niesmak. Jestem osobą dorosłą i uważam że takich filmów nie powinno się pokazywać. Przykro mi ale dla mnie taki rodzaj gatunku jest nie do przyjęcia. Agresja i przemoc to nie moje klimaty.

Kroliczek....
Kroliczek....
4 lat temu

Stanę w obronie tego filmu. To nie jest zwykły horror typu chlastu, prastu, nie mam rączek jedenastu i koniec horroru. Owszem jest okrutny, nawet bardzo, ale ma swoje przesłanie. Przed skutkiem zawsze jest przyczyna. Gdyby wyeliminować przyczyny, to bohaterowie tego filmu nie staliby się okrutnikami. Obaj byli chorzy i w chory sposób przystosowali się do otaczającego ich świata. Oczywiście zbrodnia jest zbrodnią i można ją tylko potępić, ale sam film jest dobry.Tak uważam.

monia1421
monia1421
3 lat temu

Może nie powiedziałabym, że film ten jest zły, ale nie zliczyłabym go również to tych dobrych. Niektóre sceny były przejaskrawione i aż prosiły się o skrytykowanie

Spoiler Pokaż

Po filmie pozostają same znaki zapytania. Początek filmu zapowiadał się jeszcze interesująco, potem jednak coś chyba nie pykło.

freezy
freezy
2 lat temu

Świetny film. Bardzo długo szukałem czegoś takiego. Horror.. Czy to horror to raczej nie nazwałbym tak tego może przez moje wygórowane standardy aczkolwiek świetny thriller można powiedzieć. Szkoda że najciekawsze wątki został w tym filmie pominięte

Spoiler Pokaż

Film trzyma w napięciu cały czas i zaskakuje w niektórych momentach

Spoiler Pokaż

Brutalny owszem nie jest dla młodszej lub wrażliwszej widowni, jednak dla mnie to wciąż za mało. Może dzięki temu że tego było mało nie był jakoś przesadzony i realistyczny i miło się oglądało. Ciekawe było to połączenie różnych kultur. Choć nie zakończył się tak jak chciałem to przyjemny był seans.
Szczerze polecam go dla ludzi co poszukują brutalnego, psychologicznego ale nie zakręconego jak karuzela filmu.
Dla adminów
Lepiej by było dodać ostrzeżenie o drastycznych scenach +18 🙂 Taka tylko mała uwaga 😛
Dziękuję za pełen emocji piątkowy wieczór :3 😛

PSYCHO
PSYCHO
2 lat temu

Film był świetny. Kocham go. Lubie takie klimaty. Sceny moim zdaniem były cudownie nagrane. Lepszy nastrój jak się ogląda w nocy.

Milkers
Milkers
1 rok temu

Koncepcja filmu jest dosyć ciekawa, natomiast całość jest nudna i przewidywalna, morderstwa mogłyby być dokładniejsze i pokazujące strach ofiary natomiast tutaj tego zabrakło a przynajmniej takie są moje odczucia. Pomimo tego iż po 30 minutach byłam już tak znudzona że chciałam wyłączyć uważam że warto obejrzeć film chociażby dla samej końcówki. Dziękuję całemu zaspołowi za tłumaczenie

Jungagata
Jungagata
10 miesięcy temu

Film naprawdę dobry. Wspaniała gra aktorska i bardzo ciekawe postacie. Pierwsze 20 minut filmu były dla mnie nudne i już myślałam że no po prostu ten film mnie nie kupi ale jednak takie mroczne klimaty jak najbardziej mi odpwiajadają. Niektóre sceny jednak były bardzo źle nakręcony kamerzysta chyba miał jakiś napad, bo naprawdę, scena w taxi była fatalna i wsumie końcowa scena mnie bardzo rozbawiała bo też fatalnie nakręcona, no ale cóż. Po za tym wszystko mi się podobało.

Mirad74
Mirad74
8 miesięcy temu

Znakomity film. Ale zdecydowanie dla tych, którym nie przeszkadza krwawe, brutalne kino

Lubisz akcję?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

5 1 vote
Article Rating