Info

 • Tytuł oryginalny: ズキラー
 • Tytuł (latynizacja): Kirazu
 • Tytuł (alternatywny): Killers
 • Gatunek: horror, akcja, psychologiczny
 • Czas trwania: 137 min.
 • Produkcja: Japonia
 • Emisja: 1 luty 2014
 • Projekt grupy: AzjaFilm
 • Tłumaczenie: #12jojko
 • Korekta: Goku193
 • Upload: Oczoko, Monikay

Opis

Nomura jest seryjnym mordercą, który postrzega ludzi jako cele do zabicia. Mężczyzna zabija w pokoju kobietę, a całą swoją zbrodnię nagrywa i umieszcza w internecie.  Bayu pracuje jako dziennikarz w Dżakarcie. Mężczyzna pewnego dnia ogląda zamieszczone przez Nomurę nagranie zabójstwa i dostrzega piękno owej zbrodni. Bayu zostaje zaatakowany przez złodzieja, dlatego zaczyna się bronić aż w końcu zabija mężczyznę. Wtedy to też Bayu nagrywa śmierć złodzieja i umieszcza nagranie w internecie. Niedługo potem dostrzega je Nomura i zaczyna sympatyzować z Bayu. Wtedy rozpoczyna się rywalizacja.  

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Liczba głosów: 27 Ocena: 4.4]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

8
Dodaj komentarz

Please Login to comment
8 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
7 Ilość autorów komentarzy
PSYCHOfreezymonia1421Kroliczek....gosiaf2011 Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Witkowska
Użytkownik
Witkowska

Słuchajcie, słuchajcie ( czytajcie ? ). FILM KILLERS TO NIE JEST FILM DLA MŁODEGO WIDZA TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA WIDZA DOROSŁEGO. Polecam tym wszystkim, którym podobał się film Monster. Podobna tematyka. Z tym, że w Killers jest więcej mordederców i postaci są bardziej skomplikowane. Jednak,dobrze przedstawione. Film jest bardzo mroczny, kiedy pierwszy raz go obejrzałam – byłam w szoku. Horror najmroczniejszy z najmroczniejszych. Jednak kiedy drugi raz zabrałam się za ten film, jako dramat psychologiczny, to jednego z bohaterów nawet polubiłam ( w tej części, gdzie pokazywał pozytywną stronę swej osobowości – mężczyznę spokojnego, pogodnego, delikatnego, trochę nieśmiałego i zagubionego) Dopatrzyłam się nawet kilku scen, które można zaliczyć do czarnego humoru. Żeby jednak mój wpis nie był odczytany jako pochwała złego. To podkreślam: ZŁA NIE POCHWALAŁAM, NIE POCHWALAM I NIE BĘDĘ POCHWALAĆ. Patrzyłam na film od strony- jaka była przyczyna i skutek. Coś tak jak w realu, po złapaniu sprawcy budują jego wizerunek.To i ja sobie tak wnikliwie obejrzałam i co nieco zbudowałam. Pozdrawiam. ( teraz dała bym mu nawet wyższą ocenę niż film dobry ).

Użytkownik
misskurczak

Świetny film ! <3 Koniec i same morderstwa zajebioza po prostu *_*

Witkowska
Użytkownik
Witkowska

PS. Zapomniałam podziękować całemu zespołowi za pracę przy tym filmie. Niniejszym DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. Po obejrzeniu tego horroru, wszystkie inne horrory nie wydają się być strasznymi. A ja stałam się fanką jednego z aktorów grających w tym filmie i teraz śledzę jego karierę od pierwszego do ostatniego filmu. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

gosiaf2011
Użytkownik
gosiaf2011

Zaczęłam oglądać i powiem szczerze wytrzymałam 5 min. Film okrutny. Powodował u mnie niesmak. Jestem osobą dorosłą i uważam że takich filmów nie powinno się pokazywać. Przykro mi ale dla mnie taki rodzaj gatunku jest nie do przyjęcia. Agresja i przemoc to nie moje klimaty.

Kroliczek....
Użytkownik
Kroliczek....

Stanę w obronie tego filmu. To nie jest zwykły horror typu chlastu, prastu, nie mam rączek jedenastu i koniec horroru. Owszem jest okrutny, nawet bardzo, ale ma swoje przesłanie. Przed skutkiem zawsze jest przyczyna. Gdyby wyeliminować przyczyny, to bohaterowie tego filmu nie staliby się okrutnikami. Obaj byli chorzy i w chory sposób przystosowali się do otaczającego ich świata. Oczywiście zbrodnia jest zbrodnią i można ją tylko potępić, ale sam film jest dobry.Tak uważam.

monia1421
Użytkownik
monia1421

Może nie powiedziałabym, że film ten jest zły, ale nie zliczyłabym go również to tych dobrych. Niektóre sceny były przejaskrawione i aż prosiły się o skrytykowanie

Spoiler Pokaż

Po filmie pozostają same znaki zapytania. Początek filmu zapowiadał się jeszcze interesująco, potem jednak coś chyba nie pykło.

freezy
Użytkownik
freezy

Świetny film. Bardzo długo szukałem czegoś takiego. Horror.. Czy to horror to raczej nie nazwałbym tak tego może przez moje wygórowane standardy aczkolwiek świetny thriller można powiedzieć. Szkoda że najciekawsze wątki został w tym filmie pominięte

Spoiler Pokaż

Film trzyma w napięciu cały czas i zaskakuje w niektórych momentach

Spoiler Pokaż

Brutalny owszem nie jest dla młodszej lub wrażliwszej widowni, jednak dla mnie to wciąż za mało. Może dzięki temu że tego było mało nie był jakoś przesadzony i realistyczny i miło się oglądało. Ciekawe było to połączenie różnych kultur. Choć nie zakończył się tak jak chciałem to przyjemny był seans.
Szczerze polecam go dla ludzi co poszukują brutalnego, psychologicznego ale nie zakręconego jak karuzela filmu.
Dla adminów
Lepiej by było dodać ostrzeżenie o drastycznych scenach +18 🙂 Taka tylko mała uwaga 😛
Dziękuję za pełen emocji piątkowy wieczór :3 😛

PSYCHO
Użytkownik
PSYCHO

Film był świetny. Kocham go. Lubie takie klimaty. Sceny moim zdaniem były cudownie nagrane. Lepszy nastrój jak się ogląda w nocy.