Sadako 3D 2

貞子3D2 / Sadako 3D: Zokuhen

Fuko Ando jest 24-letnią absolwentką psychologii. Dziewczyna ma za zadanie opiekować się swoją swoją 4-letnią siostrzenicą. Wkrótce, wokół jej siostrzenicy zaczynają dziać się tajemnicze zdarzenia. Po pewnym czasie Fuoko dowiaduje się o incydencie z przeklętym wideem, który miał miejsce 5 lat temu. Okazuje się, że dziewczyna ma jakiś związek z tym wideem.

[wp_ulike]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: horror
Czas trwania: 96 min.
Produkcja: Japonia
Emisja: 30 sierpnia 2013
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: #12jojko
Korekta: nestio aka hardstyle_lover
Upload: nerenka, Chou

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Frytka
Frytka
4 lat temu

niby 3D, ale okularków nie trzeba. znakomita jakość 🙂 dzięki za ten film!

KkaMminaRi
KkaMminaRi
4 lat temu

Spodziewałam się czegoś lepszego po tylu reklamach,ale cóż. Jakieś fajne momenty były,ale koniec mnie zawiódł takie nie wiadomo co to miało być. Ale dzięki za dodanie ,bo już od dawna chciałam go obejrzeć.

jacekB87
jacekB87
2 lat temu

1. Witam

Bardzo doceniam za możliwość : spotkania się z Sadako o której filmy ( a dokładniej The Ring wersja japońska) oglądałem jako nastolatek (wtedy jeszcze nie pojmowałem jak ważne to było i jak Sadako jest kultową i ważną postacią w moim życiu) 🙂

Będąc starszym i mając trochę wolnego czasu (i łep na karku) odnalazłem moje „filmy dzieciństwa” dotarłem też do książki The Ring na której powstał film (wersji angielskiej i polskiej, łatwo zgadnąć którą wybrałem :D).

Ostatnio przypatrywałem się nowym filmow z Sadako, głośnemu (i fajnemu wg mnie Sadako vs Kayako) oraz właśnie Sadako 3 D. Bardzo mi się podoba, że Sadako ewoluuje i teraz „wpuszcza” swoje wideo do internetu (może nie dosłownie ona ale ludzie lecz wychodzi na to samo). Kiedyś musiała niestety radzić sobie na kasecie wideo.

Nie rozumiiem tylko jak niektórzy ludzie narzekają, że nowe filmy (np. o Sadako lub w ogóle kontynuacje filmów które były kiedyś) są już takie złe. Oczywiście, że nie są to czasu lat 90 i w pewien sposób zmieniła się mentalnośc, technologia (to na plus) i podejście do filmowania.
Mnie one bawią tak samo jak i stare, a można poznać (i zakochać się ) w nowych aktorach czy aktorkach (których inaczej w ogóle by się nie spotkało). To na plus.

Nie wiem jak państwo ale ja nie stoję w miejscu i też nie oczekuję, że będę tak samo przeżywał KAŻDY nowy film jaki się ukaże. Doceniajmy to co jest reraz bo do przeszłości i tak nie ma po co wracać. Plus jeszcze raz, że Sadako „wpuściła się” do internetu, sam by takie coś wymyślił jakby nikt tego wcześniej nie zfilmował, to wręcz było logiczne 😀

Przy okazji : tak samo dobrze bawiłem się na Oszukać Przeznaczenie, każdym kolejnym filmie, każby był nowy i też wiele nowego wnosił 🙂

Dużo zdrowia życzę i dla tłumaczących i ogólnie dla państwa 🙂
Jacek B.

Panda321
Panda321
9 miesięcy temu

Obejrzałam. Może być, w miarę ciekawy, no ale miał trochę niespójności (nie chodzi mi o to, że przez to, że 1 części nie widziałam, bo wydarzenia, jakie miały tam miejsce są poniekąd tutaj wspomniane). Bardziej chodzi mi o to, że niektóre rzeczy nie były logiczne, albo nie do końca przemyślane. No ale po gatunku jakim jest horror tego raczej nie warto się doszukiwać, bo trudno to znaleźć, co jest wiadome z jakich to powodów. Początkowo myślałam, że się wynudzę, bo włączyłam to do obejrzenia z siostrą, ale jak się później okazało było to w miarę dobre. Miało maleńkie nawiązania do The ring. A ten dziewczynka to jest psychopatyczna, wystarczy pokazać tylko na jej spojrzenie i na uśmieszki. Dziękuję za dodanie, napisy tego filmu

Lubisz horrory?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

0 0 votes
Article Rating