Yuki no Hana

雪の華 / Snow Flower

Miyuki Hirai była słabego zdrowia już od najmłodszych lat. Dziewczyna otrzymuje mrożącą krew diagnozę, że jest śmiertelnie chora i wkrótce umrze. Ostatnim marzeniem dziewczyny jest podróż do Finlandii, by ujrzeć zorzę polarną. Pewnego dnia Miyuki pada ofiarą rabunku. Świadkiem zdarzenia jest Yusuke Watabiki, skromny i szczery chłopak, którego marzeniem jest tworzyć w szkle. Ich spotkanie na zawsze odmienia ich życia.

Film inspirowany utworem Nakashimy Miki pt. „Yuki no Hana”.

[Liczba głosów: 77 Ocena: 4.7]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: romans, okruchy życia, dramat
Czas trwania: 125 min.
Produkcja: Japonia
Emisja: 1 lutego 2019
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Linnet
Korekta: Sonyeon
Upload: Sadyka

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

29 komentarzy:
Nowsze komentarze »
  1. Azja_M says:

    Genialny film! Jeden z lepszych japońskich jakie widziałam. Od pierwszej do ostatniej minuty wciąga widza w historię miłości dwojga obcych sobie ludzi, których los przypadkiem zetknął. Do tego przepiękne krajobrazy i klimatyczna muzyka. Bardzo mi się podobało😍. Dziękuję za dodanie tego filmu do jesiennych seansów.

  2. ZF
    ZF says:

    Ekipo tłumaczy – jesteście naj-najlepsi! Film wizualnie i emocjonalnie bardzo dobry. Pretekstem do jego stworzenia stała się tytułowa piosenka, która od pierwszych minut zdominowała fabułę. Aktorzy perfekcyjnie dobrani. Każdy kadr kolorystycznie nawiązuje do zorzy i kolorów szkła, które wytapiał bohater. Mimo że to dramat, emocje – wcale nie jak w japońskim filmie – stonowane. Jeszcze raz dzięki za wybór filmu z dobrą ścieżką dźwiękową, przemyślanym kadrowaniem, a przede wszystkim pięknymi bohaterami. „Mów głośno, co czujesz” .

Nowsze komentarze »

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.