Info

  • Tytuł oryginalny: 내사랑 싸가지
  • Tytuł (latynizacja): Naesarang Ssagaji
  • Gatunek: komedia romantyczna
  • Czas trwania: 95 min.
  • Produkcja: Korea
  • Emisja: 16 styczeń 2004
  • Projekt grupy: DramaQueen
  • Tłumaczenie: madzioba
  • Korekta: bama
  • Upload: Chou, gosiaf2011, Monikay

Opis

W dziewięćdziesiątym dziewiątym dniu znajomości, chłopak Kang Ha Young zrywa z nią, dziewczyna wraca do domu w kiepskim nastroju, ze złości kopie puszkę, która ląduje kierowcy przed nosem, czego skutkiem jest rysa na samochodzie. Kierowca lexusa żąda rekompensaty za szkodę, ponieważ Ha Young nie jest w stanie mu zapłacić żądanej sumy, pod groźbami zgadza się na zawarcie kontraktu niewolniczego z Ahn Hyung Joonem na okres 100 dni. Hyung Joon wykorzystuje ją do różnych czynności, od sprzątania
do zakupów, aż do dnia, gdy Ha Young odkrywa, że chłopak ją oszukał żądając niewiarygodnie dużej sumy za szkodę i postanawia się zemścić. Co z tego wyniknie?

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[wp_ulike]

Film w słabej jakości!

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

51
Dodaj komentarz

Please Login to comment
50 Liczba wątków
1 Liczba odpowiedzi na wątki
3 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
51 Ilość autorów komentarzy
kojot123BrylantOrinocoBemyoppa9090Agnieszka.M. Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Azja_M
Użytkownik
Azja_M

Film ciekawy i zabawny, już dawno tak się nie uśmiałam :). Są momenty rzeczywiście obrzydliwe, ale pomijając to cała reszta ok. Końcówka filmu mnie osobiście do gustu nie przypadła, nieco rozczarowująca. Pomimo to cieszę się że mogłam obejrzeć ten film ze względu na Ha Ji Won, którą uwielbiam. Podziękowania dla tłumaczy :).

Carmen Sandiego
Użytkownik
Carmen Sandiego

mogła być taka komedyjka.

NattAlone
Użytkownik
NattAlone

Kocham takie lekkie stare dramy uwu

patyczak
Użytkownik
patyczak

Lekkie zabawne dobre na poprawę humoru.

oliVka
Użytkownik
oliVka

lekki i przyjemny
dziekuje za literki 🙂

Agnieszka.M.
Użytkownik
Agnieszka.M.

Scena pod murem ach jakże romantyczna, gdyby nie…. Scena sprzątania bojowa- chciałabym mieć taki zapał. Scena w windzie powaliła mnie na kolana. Publiczna kąpiel z masażem spowodowała u mnie słowotwórcze zachłyśnięcie się. Troszkę też bzdur w mojej głowie czemu to ja nie miałam tak w liceum. Ale, ale ja mam swoje piękne wspomnienia. Wyjątkowo dobrze oglądało mi się ten film. Fajnie ta 2-ka uzupełniała siebie w scenach. Dzięki za dodanie i tłumaczenie.

Bemyoppa9090
Użytkownik
Bemyoppa9090

Uwielbiam ten film ! Śmiałam się na nim do łez. Mimo to byłam w lekko mówiąc szoku gdy okazało się że taki bogaty i przystojny mężczyzna nigdy się nie całował. Nie dziwię się że zakochał się w tej dziewczynie – młodsza śliczna i zabawna. Dzięki jego kłamstwu dostała się na studia , chociaż było to trochę oszukane skoro korepetytorka uczyła ja rzeczy które miały być na egzaminie. Zawiodłam się postawą Ha Young gdy powiedziała że nie pójdzie na studia tylko będzie żona ( koniec koncow wyszło na lepiej bo mężczyzna przynajmniej miał inteligentniejsza dziewczynę) . Powiem to jeszcze raz : UWIELBIAM TEN FILM!

Orinoco
Użytkownik
Orinoco

Film jest całkiem ok. ale widać ze ma już 15 lat. Tak jak u nas, w korei zmieniło się dużo. polecam jako odstresowanie na wieczór, aaaaalllleeee nie przy jedzeniu czy piciu, na poczatku smary i chary leja się strumieniami 🙂

Brylant
Użytkownik
Brylant

Ekipo DQ, wielkie dzięki za ten film:) Nie ma to jak starsze klimaty:) A Ha Ji Won rzecz jasna ..Niezawodna:)
Fajny relaks i odmiana po długich i poważnych dramach:)
I nie wiem czemu jest ostrzeżenie o słabej jakości?
U mnie kilka razy faktycznie zatrzymanie, ale to nie ujęło niczego tej komedii:)
Bardzo miło upłynął mi czas:)
Ukłony za Waszą pracę, Ekipo DQ.

kojot123
Użytkownik
kojot123

Polecam, jak bym mógł porównać do innego filmu, to najbliżej mu do Sex Is Zero, uśmiałem się zacnie, naprawdę dobry film, jedna z lepszych komedii koreańskich.