A Single Rider

싱글라이더 / Singkeul Laideo

Kang Jae Hoon jest na skraju rozpaczy po bankructwie firmy, w której pracował. Decyduje się na spontaniczny wyjazd do Australii, by odwiedzić swoją żonę i syna. Jednak na miejscu okazuje się, że wiodą szczęśliwe życie bez niego, a jego żona, Soo Jin, jest w uczuciowej relacji ze swoim sąsiadem, Krisem. Zniechęcony zastałą sytuacją, Jae Hoon postanawia obserwować ich z dystansu i stawia czoło szokującej prawdzie.

[Głosów:31    Średnia:4.3/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: dramat
Czas trwania: 97 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 22 luty 2017
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: 12jojko
Korekta: Lovia
Upload: marit95

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

15 Komentarze
  1. biblioteka11
    biblioteka11 says:

    W pewnym momencie czułam się strasznie sfrustrowana tym filmem, jednak jak już emocje opadły zrozumiałam motywy głównego bohatera i choć nie mogę się pogodzić z jego decyzją to uważam, że film ma naprawdę głębokie przesłanie. Warto obejrzeć w skupieniu i otwartością umysłu. Bo to co często uważamy za banalne lub źle podejmowane decyzje i mam może się przytrafić.
    Dziękuję za tłumaczenie.

  2. buola says:

    Zacznę od tego, że dziękuję za tłumaczenie, Przeciągałam obejrzenie tego filmu bardzo długo, bo trochę nie miałam ochoty na rodzinny dramat. Już prawie o nim zapomniałam, gdyby nie to, że dodaliście go na DQ. Film zdecydowanie warto zobaczyć dla aktorów i nie mówię tylko o Lee Byun-hun, który oczywiście nie zaskoczył wspaniałą grą, ale cała ekipa (Kong Hyo-jin wow) naprawdę dała radę. Fabuła jest w porządku, aczkolwiek spodziewałam się trochę więcej. Nie powiem, że sam film jakoś bardzo mną wtrząsnął, ale tak jak mówię, warto obejrzeć.

Dodaj komentarz

Lubisz dramaty?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.