Info

  • Tytuł oryginalny: 검사외전
  • Tytuł (latynizacja): Geomsawejeon
  • Gatunek: kryminał, komedia, na podstawie manhwy, suspense, detektywistyczny
  • Czas trwania: 82 min.
  • Produkcja: Korea
  • Emisja: 3 marzec 2016
  • Projekt grupy: AzjaFilm
  • Tłumaczenie: jojko12
  • Korekta: Altair87
  • Upload: Chou, Monikay

Opis

Byun Jae Wook jest porywczym prokuratorem, który robi wszystko, aby dojść do prawdy. 11 lat zajęło mu, aby spełnić swoje marzenie – zostanie prokuratorem.
Byun Jae Wook przesłuchuje podejrzanego o napaść na policjanta, którego dzień później znajdują martwego. Prokurator zostaje wrobiony w morderstwo i dostaje wyrok na 15 lat. Podczas pobytu w więzieniu, po pięciu latach, spotyka przystojnego oszusta, Chi Wona. Byun Jae Wok, widząc w nim jedyną nadzieję na wznowienie rozprawy sądowej, postanawia mu pomóc załatwić uniewinnienie. W zamian ten musi spełnić jego prośbę, aby móc zemścić się na sprawcy, który wrobił prokuratora.

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Liczba głosów: 73 Ocena: 4.5]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

25
Dodaj komentarz

Please Login to comment
25 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
2 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
25 Ilość autorów komentarzy
AsatoriAnita1970 Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Anita1970
Użytkownik
Anita1970

Polecam!!! Świetny film.

Użytkownik
ulredo

Dobry chillkowy film.. 8,5/10 ;D Może nawet 9/10.

Użytkownik
buola

Powiem tak, gdyby nie obsada prawdopodobnie ten film nie osiągnąłby takiego sukcesu. Hwang Jung-Min jako prokurator, a potem król więzienia sprawdził się w 100%, tylko potwierdził, że jest najlepszy z najlepszych. Kang Dong-Won genialnie wcielił się w rolę charyzmatycznego oszusta, a Park Sung-Woong urzekł mnie po raz kolejny, najpierw jako groźny szef gangu w “For the Emperor”, a później w dramie “Man to Man” – obydwie produkcję polecam jeśli zainteresował was ten aktor. Brak jakichkolwiek zwrotów akcji czyni z tego kryminału dość przyjemną komedyjkę na bad mood. Mimo wszystko polecam ją każdemu ze względu na ww. rewelacyjną pracę aktorów.

Użytkownik
Yukido

UWIELBIAM klimaty sądu i gdy główna postać jest taka inteligentna. Każda postać miała swój charakter, nie nudziłam się 🙂 Dziękuję za tłumaczenie i GORĄCO polecam! \(^o^)/

Asatori
Użytkownik
Asatori

Sposób przedstawienia więzienia, osób tam osadzonych, przebiegu procesu sądowego oraz łatwości w zdobywaniu dowodów przeciwko wpływowym osobom, które tutaj nie potrafią najwyraźniej dobrze wrobić jednego człowieka w jedno, logiczne zabójstwo, sposób tego przedstawienia jest bardziej niż nierealny, ale nie o realność tu chodzi, tylko o przedstawienie tego, co już widzieliśmy w porywających filmach o tematyce prawniczej i więziennej w powierzchowny, rozrywkowy sposób. Mianem głównej zalety określiłabym sposób wykreowania postaci przystojnego oszusta oraz pasującego do niego aktora. Moja ocena to nie więcej niż 3 gwiazdki na 5 możliwych.