Info

 • Tytuł oryginalny: 늑대소년
 • Tytuł (latynizacja): Neukdae Sonyeon
 • Gatunek: romans, fantasy
 • Czas trwania: 125 min
 • Produkcja: Korea
 • Emisja: 31 październik 2012
 • Projekt grupy: DramaQueen
 • Tłumaczenie: madzioba
 • Korekta: Seol
 • Upload: aalistair67, gosiaf2011, Monikay
 • Reupload: karlikowa_xp

Opis

Matka przeprowadza się wraz z dwiema córkami do dużego domu na wsi z powodu choroby płuc Suni. Na miejscu wita ich Ji Tae – syn biznesmena, który pracował wraz z jej zmarłym mężem. Pewnego dnia Suni dokonuje niesamowitego odkrycia. Za zamkniętymi drzwiami stodoły znajduje wilkołaka. Rodzina bierze go pod swoją opiekę, ponieważ myślą, że jest sierotą. Z czasem jednak Cheol Su coraz bardziej zaczyna interesować się dziewczyną, tak samo jak Ji Tae.


You need to login or register to bookmark/favorite this content.


[Liczba głosów: 528 Ocena: 4.6]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

152
Dodaj komentarz

Please Login to comment
150 Liczba wątków
2 Liczba odpowiedzi na wątki
19 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
150 Ilość autorów komentarzy
missmariettaMarta SMartynaxwaKan Szi Te Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Niebieskooka04
Użytkownik
Niebieskooka04

Film jest cudowny, przy końcówce płakałam jak dzieciak. Szczerze mówiąc wolałabym inne zakończenie, ale to właśnie ten koniec sprawia, że film jest jeszcze bardziej wzruszający. Jednym słowem – uwielbiam.

Agapi
Użytkownik
Agapi

Cudowny film pełen miłości i nadziei. Piękno zawsze znajduje się we wnętrzu.dziękuję DQ

jagoda53
Użytkownik
jagoda53

Film cudowny.

Gyaruru
Użytkownik
Gyaruru

Pierwsza drama filmowa (w sensie nie, że odcinki tylko jeden cały film) przy której płakałam. Piękny film. Po prostu przepiękny. Na długo pozostanie w mojej pamięci. Pod koniec łzy lały się z moich oczu niemiłosiernie… z całego serduszka polecam, naprawdę. Rzadko coś mnie ściska za serce, ale ten film jest wspaniały…

Użytkownik
wiola81

Film jest super polecam nawet się popłakałam co rzadko się zdarza

Maratonczyk
Użytkownik
Maratonczyk

Pierwszy raz ryczałam na napisach końcowych.

Użytkownik
Obsyder

Tyle osób tak zachwyca się tym filmem, że postanowiłam drugi raz w życiu napisać coś na tej stronie (Oglądam dramy od lat i ten film też widziałam, a dzisiaj sobie do niego wróciłam)

Spoiler Pokaż

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcają swój czas, abyśmy mogli oglądać tutaj zarówno dramy jak i filmy~

Kan Szi Te
Użytkownik
Kan Szi Te

Zgadzam się, dokladnie to samo rozczarowało mnie w tym filmie. Zakończenie i uprzedmiotowienie bohatera to kompletna pomyłka. Nie wiem jaką wizję mieli producenci ale zakończenie pozostawia pustkę emocjonalo uczuciową, albo wręcz budzi złość. Końcowa scena lepienia balwana w samotności jeszcze bardziej frustruje. Film budował relację miłości na całe życie, o czym bylo wspomniane, ze wilki wiążą się z jedną wilczycą, potem gdzies w wyznaniach babci było, że takie uczucie spotyka się raz w życiu. Mimo to nigdy do niego nie wróciła? Jedyny wniosek jaki się nasuwa, to że on, z cechami zwierzęcia, kocha bardziej i jest wierniejszy niż człowiek.

Martynaxwa
Użytkownik
Martynaxwa

co to za zakończenie hmmm?!

Marta S
Użytkownik
Marta S

Film chwytający za serce. Nasuwa mi się analogia. Po pierwsze – chłopak to po części wilk, zatem przejawia cechy psowatych – miłość, wierność, bezgraniczne oddanie. Nawet jak człowiek go krzywdzi nadal przy nim pozostaje. Po drugie – młoda , niedoświadczona dziewczyna najpierw go oswaja, a potem zostawia. Czy wielu właścicieli nie robi tego samego ze swoimi psami? Widzieliście kiedyś oczy porzuconego psa? Pies nie pyta dlaczego, czeka. Po trzecie – czy człowiek na prawdę zastanawia się nad tym jak jego zachowanie wpłynie na dalsze losy psa. Jak jest dobrze to jest dobrze, jak nam coś nie pasuje (bo wymaga trochę opieki i wysiłku) to się go pozbywamy. Poza tym. Wątek miłosny – piękna historia Pięknej i Bestii. Zakończenie – jej cynizm wynikał z miłości. To jest ten film, do którego wraca się kilka razy. Dziękuję, że mogłam go zobaczyć.

missmarietta
Użytkownik
missmarietta

film powinien skończyć się w momencie, gdy Suni zasypiała w czasie gdy On czytał na głos jej książkę…

1 6 7 8