Along With the Gods: The Two Worlds zakończona

신과함께-죄와 벌 / Singwa Hamgge / With God

Zgodnie z panującymi w zaświatach zasadami, każda dusza po śmierci musi przejść przez siedem prób w ciągu 49 dni. Reinkarnacji mogą dostąpić tylko te dusze, które przejdą pomyślnie wszelkie próby. Pewnego dnia do zaświatów trafia dusza Kim Ja Honga – strażaka, który zmarł na służbie. Zgodnie z zasadami otrzymuje on trzech opiekunów, którzy będą go bronić i pomagać mu podczas prób. Jeśli opiekuni skutecznie obronią 49 dusz, sami dostaną szansę na reinkarnację. W przypadku Kim Ja Honga mają duże szanse, gdyż jego żywot w zaświatach został okrzyknięty wzorem doskonałości. Ale czy na pewno? 

Film jest adaptacją komiksu internetowego pt. “Singwa Hamgge”, autorstwa Joo Ho Mina.

[Głosów:82    Średnia:4.5/5]

Aktorzy idole:  W filmie gra D.O, członek zespołu EXO.

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: fantasy, akcja, dramatadaptacja komiksu
Czas trwania:  139 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 20 grudzień 2017
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Anusia
Korekta: Chou
Upload: Chou

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

69 Komentarze
« Older Comments
 1. Martinaza
  Martinaza says:

  Przyznam szczerze, że film mnie zaskoczył, ponieważ po trailerach nie spodziewałam się niczego dobrego (nawet nie potrafię wyjaśnić czemu, po prostu nie przypadły mi do gustu), a okazał się całkiem niezły. Najbardziej spodobało mi się to, jak oryginalny był świat przedstawiony – efekty specjalne nie były może na poziomie hollywoodzkich superprodukcji, ale patrzenie na nie bolało. Polubiłam trójkę żniwiarzy, szczególnie ich “szefa” 😀 Jednakże produkcja nie jest bez wad – miałam problem z głównym bohaterem, Kim Ja Hongiem, brakowało mu charyzmy i czegoś, co sprawiłoby, że bym mu kibicowała. Może o to chodziło, nie wiem, ale nie przypadł mi do gustu. Na szczęście druga część będzie opowiadała o innym bohaterze, którego tu poznajemy i którego od razu polubiłam, dlatego bardzo mocno na nią czekam. 🙂
  Oczywiście dziękuję za świetne tłumaczenie, korektę i wstawienie dramy – jesteście świetni! 😀
  PS To chyba jakiś wymóg czy coś, ale Żniwiarze zawsze są świetnie ubrani 😀 Zarówno tu, jak i w Goblinie 😀

 2. NiebieskaStokrotka
  NiebieskaStokrotka says:

  Od czasów Blacka fascynuje mnie postać Ponurego Żniwiarza. A jeśli mieć do czynienia z zaświatami? Fabularnie film bardzo mi się podobał, nawet uroniłam kilka łez, ale efekty nie bardzo mnie do siebie przekonały. Nie sądzę, że są źle czy że jest ich za dużo, chyba po prostu za bardzo chciano pójść w fantastykę. Niemniej z serca polecam i nie mogę się doczekać drugiej części. Młodziutką Kim Hyang Go oglądałam ostatnio (i nadal oglądam) w “Revenge Note”; po tych dwóch tytułach widzę, że musiała zrobić karierę od dziecka, bo u mnie grać i nie wypada sztucznie. Joo Ji Hoon powalił mnie swoją ekspresją i mimiką, jego postać była chyba najbarwniejsza. Z pewnością dla niego warto obejrzeć tę produkcję.
  Dziewczyny, dziękuję bardzo za Waszą wspaniałą pracę. 🙂

« Older Comments

Dodaj komentarz

Lubisz fantasy?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.