Always

오직 그대만 / Only You

Cheol Min to były bokser z kryminalną przeszłością próbujący na nowo ułożyć sobie życie. Przypadkiem poznaje niewidomą Jeong Hwa, która straciła wzrok w wypadku kilka lat wcześniej. Razem starają się uporać ze swoimi traumami, poznają się coraz lepiej i zakochują się w sobie. Sprawy komplikują się, gdy on odkrywa, że miał związek z jej wypadkiem, a ona otrzymuje bardzo kosztowną szansę na odzyskanie wzroku?

[Liczba głosów: 609 Ocena: 4.7]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: dramat, romans, okruchy życia, melodramat
Czas trwania: 108 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 20 październik 2011
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Hungrymoon
Korekta: Ifi
Upload: Feitan, shyly96
Reupload: gosiaf2011, Monikay, marit95

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

140 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. izaa21
  izaa21 says:

  Uwielbiam ten film. Dużo ciepła i wzruszeń, pomimo też smutnego wątku. A jeżeli chodzi o główna parę, która w nim zagrała, to widziałam kilka produkcji z udziałem Han Hyo Joo, to dobra aktorka i całkiem umiejętnie wciela się w rolę. Natomiast So Ji Sub jest zdecydowanie moim ulubionym aktorem, Uwielbiam jego spokój, dystans, ale przede wszystkim mimikę twarzy. Pomijam już, że jest mega przystojny i bardzo dobrze zbudowany. Kręcił też jedną z dram w Warszawie, z udziałem polskiego aktora – TERIUS – też polecam. Generalnie każda jego rola jest perełeczką – przynajmniej dla mnie.
  A film Always polecam, bo to dobra produkcja, warta obejrzenie.

 2. witerka67
  witerka67 says:

  Bardzo dobry film dobra gra aktorska, smutny, wzruszający ale na szczęście zakończenie jest ok. Polecam i dziękuję za tłumaczenie. Jestem ciekawa wersji Japońskiej widziałam zwiastun, piosenkę i czekam może kiedyś pojawi się tutaj :).

 3. kasandra
  kasandra says:

  Świetny film taki życiowy. Mamy szansę zagłębić się w historię bohaterów oraz poznać ich uczucia. Historia bardzo interesująca, pomimo że nie jest ona może bardzo intensywna to nie mogłam się oderwać od ekranu. Bardzo dziękuję za tłuczenie!!!

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz dramaty?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.