Days of Wrath

응징자 / The Punisher

Jeszcze za czasów liceum Joon Seok był nękany przez Chang Shika. Właśnie przez to licealne lata Joon Seoka były istnym koszmarem. Ten proceder miał na chłopaka wielki wpływ i teraz, gdy jest już dorosły, nie potrafi wieść normalnego życia. W tym samym czasie jego oprawca Chang Shik żyje szczęśliwie i ma ożenić się niebawem z Ji Hee. Rozgoryczony tym faktem Joon Seok postanawia odpłacić mu za te wszystkie lata upokorzeń. 

[Liczba głosów: 51 Ocena: 3.9]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: akcja, thriller, dramat
Czas trwania: 93 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 31 październik 2013
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: adsonx
Korekta: Ańko
Upload: Czarny
Reupload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

18 komentarzy:
 1. Zaczytana122
  Zaczytana122 says:

  Szczerze to się zawiodłam na filmie…

  Spoiler Pokaż
 2. Azile says:

  Nie ma dymu bez ognia tak i w tym filmie nie ma skutku bez przyczyny. Tragiczna historia oparta na wiarygodnych wydarzeniach . Zakończenie tej historii mówi samo za siebie, główny bohater odnalazł spokój, ale poniósł konsekwencje swojego czynu…polecam film i dzięki za tłumaczenie 😃

 3. Aniak says:

  Brutalny ale dobry. Zawsze kiedy pokazana jest przemoc w szkole zastanawiam się gdzie są nauczyciele. Trudno uwierzyć że cała klasa stoi i sie przygląda jak grupka nastolatków znęca sie nad jedną, czasami kilkoma osobami. Nikt nie zgłosił takiego faktu do nauczycieli? Bali sie zemsty a chcieli skończyć szkołę?
  Zakończenie filmu nie mogło być inne i mnie się podobało.
  Dziękuję całej ekipie za możliwość obejrzenia.

 4. Anita1970
  Anita1970 says:

  Mocny film który sprawił że myślałam iż od minuty10 do 20 skończę oglądać,niemoge ścierpieć przemocy wobec kobiet w najokrótniejszy sposób.Ale obejrzałam,film do końca i muszę ,dodać że dopóki będzie przyzwolenie na przemoc ,w szkole,pracy czy innych sytuacjach dopóty takie zachowania będą miały miejsce.I aż trudno uwierzyć że takie zachowania mają miejsce .Ofiarom takiego znęcania ciężko jest gdy inni boją się pomóc ,tylko się przyglądają ,a oprawcy uwarzają że wszystko im wolno .Co trzeba mieć w głowie żeby tak postępować brutalnie !!!Zakończenie smutne nietak sobie wyobrażałam.Polecam ,dziękuję za tłumaczenie wstawienie filmu i pozdrawiam.

 5. freezy
  freezy says:

  Myślałem że film będzie lepszy. Uwielbiam tematyke zemsty ale to co on zrobił w porównaniu do tego co jego prześladowca to nie można nazwać zemstą… Szkoda że takie zakończenie, ja bym zrobił zupełnie inaczej 😛 Ale no cóż ja to ja, to co on zrobił było jego wyborem. Ale nie żałuje jakoś specjalnie czasu poświęconego na ten film. W każdym bądź razie dziękuję tłumaczą za te 93 minuty seansu 🙂

 6. Asatori
  Asatori says:

  Okrucieństwo ludzkie nie zna granic. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci – nie ważne, czy osoba sądzi, że otrzymała dobre, czy złe wychowanie od rodziców. Wychowywanie dziecka to duża odpowiedzialność, nie wystarczy dawać mu w życiu luksusów, bo chociaż dziecko będzie zadowolone, to wyrośnie na jednego z oprawców, jakich widzimy w tym filmie. Gdy się zacznie oglądać ten film, nie ma się już zamiaru go wyłączyć. Dlaczego? Ponieważ nie chcemy, by koszmar, który przedstawia historia, zakończył się jak najszybciej, w innym wypadku, jeśli wyłączymy film, dramat pozostaje ciągle w toku w naszej głowie. Znęcanie się nad kimś to nie zabawa, chociaż jak wiadomo, najokrutniejsze są dzieci. To niszczenie i przekształcanie psychiki drugiego człowieka. W miarę oglądania spodziewałam się takiego zakończenia, cała żałość zostaje zabita po to, by jej dalej bez sensu nie przedłużać, a tragizm postaci pozostaje niezauważony, bo nieznany, a jednak obserwujemy go my, odbiorcy filmu. Takie odczucia pozostawiło u mnie to dzieło, dziękuję całej ekipie, która nad nim pracowała. Nie mam również zastrzeżeń co do gry aktorskiej, oceniłabym całość na 3-4 gwiazdki z 5.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz akcje?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.