Days of Wrath

응징자 / The Punisher

Jeszcze za czasów liceum Joon Seok był nękany przez Chang Shika. Właśnie przez to licealne lata Joon Seoka były istnym koszmarem. Ten proceder miał na chłopaka wielki wpływ i teraz, gdy jest już dorosły, nie potrafi wieść normalnego życia. W tym samym czasie jego oprawca Chang Shik żyje szczęśliwie i ma ożenić się niebawem z Ji Hee. Rozgoryczony tym faktem Joon Seok postanawia odpłacić mu za te wszystkie lata upokorzeń. 

[Liczba głosów: 50 Ocena: 3.9]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: akcja, thriller, dramat
Czas trwania: 93 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 31 październik 2013
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: adsonx
Korekta: Ańko
Upload: Czarny
Reupload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
akumuu
3 lat temu

Ogólnie to film spoko. Zakończenie nie do końca mi podpasowało, ale może być.

pol
pol
3 lat temu

Świetny film, dziękuję DQ 🙂

Ewa_Ki
Ewa_Ki
3 lat temu

Dziękuję za film. Samo życie- 2 się …, a 3 …

Zaczytana122
Zaczytana122
3 lat temu

Szczerze to się zawiodłam na filmie…

Spoiler Pokaż
solpop
2 lat temu
Reply to  Zaczytana122
Spoiler Pokaż
tootsy
tootsy
3 lat temu
Reply to  Zaczytana122

Bo to frajer byłxd

halinka
halinka
3 lat temu

Tragiczna historia,ale film wart obejrzenia.Dziękuję i pozdrawiam tłumaczy.

dziulfix
3 lat temu

film średnio mi się podobał. ale przynajmniej umilił wieczór i pozostawił złych wrażeń. dziękuję

DejziR
DejziR
3 lat temu

Jak dla mnie jest za bardzo brutalny , oglądałam go dla Joo Sang wooka . Dziękuję za tłumaczenie .

Azile
Azile
3 lat temu

Nie ma dymu bez ognia tak i w tym filmie nie ma skutku bez przyczyny. Tragiczna historia oparta na wiarygodnych wydarzeniach . Zakończenie tej historii mówi samo za siebie, główny bohater odnalazł spokój, ale poniósł konsekwencje swojego czynu…polecam film i dzięki za tłumaczenie 😃

Ewik
Ewik
3 lat temu

Film bardzo mi się podobał chociaż trudny temat poruszony. Dziękuję bardzo za Waszą pracę.

malierza
3 lat temu

Dziękuję ekipie za ciężką prace 😉
* Życzę miłego dnia 😉

Aniak
Aniak
2 lat temu

Brutalny ale dobry. Zawsze kiedy pokazana jest przemoc w szkole zastanawiam się gdzie są nauczyciele. Trudno uwierzyć że cała klasa stoi i sie przygląda jak grupka nastolatków znęca sie nad jedną, czasami kilkoma osobami. Nikt nie zgłosił takiego faktu do nauczycieli? Bali sie zemsty a chcieli skończyć szkołę?
Zakończenie filmu nie mogło być inne i mnie się podobało.
Dziękuję całej ekipie za możliwość obejrzenia.

freezy
freezy
2 lat temu
Reply to  Aniak

Tak to jest w Azji. Totalna znieczulica. Nawet dorośli milczą w takich sytuacjach byle mieli spokój. Obejrzyj Han Gong Ju. Ludzie dbają tylko o siebie i nic ich nie obchodzi czyjaś krzywda.

Anita1970
Anita1970
2 lat temu

Mocny film który sprawił że myślałam iż od minuty10 do 20 skończę oglądać,niemoge ścierpieć przemocy wobec kobiet w najokrótniejszy sposób.Ale obejrzałam,film do końca i muszę ,dodać że dopóki będzie przyzwolenie na przemoc ,w szkole,pracy czy innych sytuacjach dopóty takie zachowania będą miały miejsce.I aż trudno uwierzyć że takie zachowania mają miejsce .Ofiarom takiego znęcania ciężko jest gdy inni boją się pomóc ,tylko się przyglądają ,a oprawcy uwarzają że wszystko im wolno .Co trzeba mieć w głowie żeby tak postępować brutalnie !!!Zakończenie smutne nietak sobie wyobrażałam.Polecam ,dziękuję za tłumaczenie wstawienie filmu i pozdrawiam.

Carmen Sandiego
Carmen Sandiego
2 lat temu
Spoiler Pokaż
freezy
freezy
2 lat temu

Myślałem że film będzie lepszy. Uwielbiam tematyke zemsty ale to co on zrobił w porównaniu do tego co jego prześladowca to nie można nazwać zemstą… Szkoda że takie zakończenie, ja bym zrobił zupełnie inaczej 😛 Ale no cóż ja to ja, to co on zrobił było jego wyborem. Ale nie żałuje jakoś specjalnie czasu poświęconego na ten film. W każdym bądź razie dziękuję tłumaczą za te 93 minuty seansu 🙂

Asatori
Asatori
2 lat temu

Okrucieństwo ludzkie nie zna granic. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci – nie ważne, czy osoba sądzi, że otrzymała dobre, czy złe wychowanie od rodziców. Wychowywanie dziecka to duża odpowiedzialność, nie wystarczy dawać mu w życiu luksusów, bo chociaż dziecko będzie zadowolone, to wyrośnie na jednego z oprawców, jakich widzimy w tym filmie. Gdy się zacznie oglądać ten film, nie ma się już zamiaru go wyłączyć. Dlaczego? Ponieważ nie chcemy, by koszmar, który przedstawia historia, zakończył się jak najszybciej, w innym wypadku, jeśli wyłączymy film, dramat pozostaje ciągle w toku w naszej głowie. Znęcanie się nad kimś to nie zabawa, chociaż jak wiadomo, najokrutniejsze są dzieci. To niszczenie i przekształcanie psychiki drugiego człowieka. W miarę oglądania spodziewałam się takiego zakończenia, cała żałość zostaje zabita po to, by jej dalej bez sensu nie przedłużać, a tragizm postaci pozostaje niezauważony, bo nieznany, a jednak obserwujemy go my, odbiorcy filmu. Takie odczucia pozostawiło u mnie to dzieło, dziękuję całej ekipie, która nad nim pracowała. Nie mam również zastrzeżeń co do gry aktorskiej, oceniłabym całość na 3-4 gwiazdki z 5.

Lubisz akcje?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

0 0 votes
Article Rating