Info

 • Tytuł oryginalny: 그놈이다
 • Tytuł (latynizacja): Geu Nomida
 • Tytuł (alternatywny): That Man Is the One
 • Gatunek: thriller, fantasy, detektywistyczny
 • Czas trwania: 109 min.
 • Produkcja: Korea Południowa
 • Emisja: 25 październik 2015
 • Projekt grupy: AzjaFilm
 • Tłumaczenie: 12jojko
 • Korekta: Gallegher
 • Upload: Meris

Opis

Jang Woo i Eun Ji to osierocone rodzeństwo mieszkające w małym nadmorskim miasteczku. Po śmierci rodziców mają tylko siebie, więc są sobie bliscy i wspierają się nawzajem. Jang Woo oszczędza na wyprowadzkę do większego miasta, aby jego siostra miała szansę na edukację po ukończeniu liceum. Jednakże pewnego dnia Eun Ji znika, a po trzech dniach zostaje odnaleziona martwa. Nie ma żadnych świadków ani dowodów. Pewnego dnia Jang Woo zauważa podejrzanego człowieka i traktuje to jako wskazówkę, aby zbadać sprawę śmierci siostry. Wtedy mężczyznę odwiedza Shi Eun – kobieta, która ma zdolność przewidywania śmierci. Oboje rozpoczynają śledztwo.

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:30    Średnia:4.6/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

21 Komentarze
 1. Domowisko
  Domowisko says:

  Myślałam ostatnio,że fajnie by było obejrzeć jakiś film z Joo Won. I proszę- życzenia spełnia DQ. Dziękuję i zachęcam wszystkich, film bardzo dobry.

 2. Historia says:

  bardzo dobrze się go oglądało. dzięki za przetłumaczenie. lubię takie filmy! 😉

 3. KIO
  KIO says:

  Koreańskie filmy są niezwykłe, zaskakujące. Dziękuję za możliwość obejrzenia tej produkcji.

 4. KowalikKowalik says:

  W filmach widzimy inny niż zazwyczaj w dramach świat. Ten ukazany w Fatal Intuition jest bardzo mroczny, ubogi i obskurny. Dobrze od czasu do czasu oglądając taką pozycję zweryfikować wygładzony i przypudrowany w serialach wizerunek koreańskiej rzeczywistości. Dziękuję za pracę nad tłumaczeniem i wstawieniem tego filmu na stronę DQ. Pozdrawiam Wszystkich.

 5. ela RACINOWSKA
  ela RACINOWSKA says:

  Trudny film – brutalny pełen scen chciwości krwawej jatki a jednocześnie ukazujący miłość i oddanie braterskie ja osobiście wolę upudrowane filmy- rzeczywistość jest przerażająca jeżeli mam polecić ten film to jak najbardziej chociażby dla głównego bohatera warto schylić się

 6. Aniak
  Aniak says:

  Mroczny film o…braterskiej miłości. Przerażające umierające miasteczko, czyli koreańska prowincja, której nie zobaczymy raczej w aktualnie emitowanych serialach. Dziękuję za możliwość obejrzenia. Niezdecydowanym polecam nie tylko z uwagi na Joo Won’a.

 7. Ewik
  Ewik says:

  Film wart obejrzenia, świetnie zagrany, obraz samego miasteczka już mnie przerażał. Opowiada trudną, bolesną historię, naprawdę polecam fanom gatunku. Grupie AzjaFilm (głównie:12jojko, Gallegher, Meris) i DQ wielkie podziękowania za poświęcony czas. Dziękuję Wam.

 8. Izii
  Izii says:

  Bardzo dobry film, pokazuje jak policja i prawo traktuje ludzi. Często niby na pozór ktoś wydaje nam się anielsko dobry a tak nie jest. Tyle wspaniałych filmów dodajecie

Dodaj komentarz