Info

 • Tytuł oryginalny: 좋은 친구들
 • Tytuł (latynizacja): Joeun Chingoodeul
 • Tytuł (alternatywny): Confession
 • Gatunek: kryminał, dramat, suspense
 • Czas trwania: 114 min.
 • Produkcja: Korea Południowa
 • Emisja: 10 lipiec 2014
 • Projekt grupy: AzjaFilm
 • Tłumaczenie: 12jojko
 • Korekta: Danuve
 • Upload: Nigasia

Opis

Hyun Tae, In Chul i Min Soo są najlepszymi przyjaciółmi z czasów dzieciństwa. Hyun Tae jest sanitariuszem i ma córkę, która uczęszcza do przedszkola. In Chul jest oszustem, który pracuje w firmie ubezpieczeniowej, z kolei Min Soo prowadzi mały biznes. Matka Hyun Tae’a jest właścicielką nielegalnego pasażu gier hazardowych. Pewnego dnia kobieta prosi In Chula, aby ten zrabował jeden z jej pasaży i załatwił jej wypłatę z polisy ubezpieczeniowej. Mężczyzna godzi się, a w następstwie całej tej akcji dochodzi do  tragicznego zabójstwa. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. 

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:23    Średnia:4.4/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

13 Komentarze
 1. Aniak
  Aniak says:

  Kochani, ostatnio dodajecie filmy w takim tempie , że ja tracę oddech:) Ale ciesze sie jak głupia bo mam co oglądać w oczekiwaniu na przetłumaczenie kolejnych odcinków seriali, które oglądam. Wiadomo jest , że niczego nie przegapię z moimi ulubieńcami a do nich zalicza sie oczywiści Ji Sung. Bardzo dziękuje za dodanie tego filmu na stronie DQ.

 2. Domowisko
  Domowisko says:

  Ja też zachwycam się wszystkimi nowościami! Za każdym razem, gdy zaglądam na stronę są nowe filmy i to właśnie te, które chciałam obejrzeć. Cieszę się, że zobaczę Ji Sung. Zastanawiam się tylko jak wydłużyć dobę? Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie cudowne chwile.:)

 3. Antoni Pikachu
  Antoni Pikachu says:

  Film może nie powala ,aie polecam wszystkim sympatykom Ji Sunga. Uwielbiam tego aktora.DQ dziękuję za dodanie tego filmu.

 4. tomasia
  tomasia says:

  Oszalałam ze szczęścia 😉
  Właśnie się zastanawiałam, co by tu sobie obejrzeć, a tu Ji Sung w filmie, który od dawna jest na mojej liście “must have”.
  Dziękuję za tłumaczenie i udostępnienie.

 5. meggi382
  meggi382 says:

  Dziękuję za tłumaczenie! Film nie jest super wybitny, ale warty obejrzenia. Bardzo dobra obsada, smutny.

 6. Grazynak
  Grazynak says:

  O kurcze to było naprawdę dobre gra wszystkich aktorów,których dobrze zmam naprade … w punkt…!!Polecam

 7. ewzyta
  ewzyta says:

  Bardzo dziękuje za tłumaczenie i udostępnienie.Trafny wybór bo film warty obejrzenia.Polecam.

 8. Domowisko
  Domowisko says:

  Bardzo dobry film, z tych, które przez jakiś czas “chodzą za człowiekiem”. Aktorzy genialni. Bardzo dziękuję i polecam niezdecydowanym. 🙂

 9. Izii
  Izii says:

  Mnie się ten film bardzo podobał trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Daje dużo do myślenia i na pewno zostanie w moim sercu na długo. Świetny film ! i gra aktorska

 10. morwass says:

  Czekałam na ten film ze względu na Ji Sunga.. Fabuła nie jest może zaskakująca, ale gra aktorów i reżyseria to dobre rzemiosło. Nie była to na pewno strata czasu. Polecam i dziękuję za tłumaczenie.

Dodaj komentarz