Hit and Run Squad

뺑반 / Hit-and-run Investigation Team / Hit and Run

W wyniku nieudanego śledztwa sierżant Eun Si Yeon zostaje przeniesiona z Wydziału Spraw Wewnętrznych do Wydziału Ucieczek z Miejsc Wypadków Zachodniej Dzielnicy Transportu. Nieoficjalnie jest tam, by zdobyć dowód na przyjmowanie łapówek przez wysokich urzędników policji. Jej nowym partnerem zostaje ekscentryczny oficer Suh Min Jae. W przeszłości należał do gangu, w którym zajmował się szmuglowaniem narkotyków. Dzięki pomocy ojca wyszedł na prostą i został policjantem. W wyniku pewnych zdarzeń okazuje się, że śledztwa prowadzone przez Eun Si Yeon i Suh Min Jae’a są ze sobą powiązane.

[Liczba głosów: 78 Ocena: 4.6]

 

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: akcja, policyjny, tajemnice
Czas trwania: 133 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 30 stycznia 2019
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: faworek
Korekta: mys
Upload: Sadykaa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

19 komentarzy:
 1. Azja_M says:

  Świetny! Trzyma w napięciu. Ciekawa fabuła z korupcją w tle, szybkimi samochodami i dwójką policjantów, którzy nie poddają się tak łatwo. Aby dorwać Jung Jae Chula nie cofną się przed niczym. Swoją drogą często bywa że takim kasiastym oprychom wiele uchodzi na sucho. Wart obejrzenia. Dziękuję za wybór filmu i pracę nad nim.

 2. ZF
  ZF says:

  Oczywiście czekam na kolejne części, bo pewnie będą. Koreańskie połączenie „Szybkich i wściekłych” oraz trochę motywów muzycznych z „Mission impossible”. Sensacja warta obejrzenia, zwłaszcza jak ktoś lubi szybkie samochody i sprawnych kierowców, dobrych policjantów. Niezła gra aktorska. Jo Jung Suk jako szalony rajdowiec sprawdził się dobrze. Całkiem dobrze zagrał też rolę szefa kuchni w „Oh My Ghost”, ale tu był lepszy. Polecam i dziękuję ekipie za wybór filmu – jesteście niezawodne.

 3. Anita19701970
  Anita19701970 says:

  Film rewelacyjny ze świetnym Jo Jung Suk , dodać Ryu Joon Yeola i Gong Hyo Jin, i mamy przepis na dobry film akcji. Ze świetnymi ujęciami i rewelacyjną muzyką.

  Spoiler Pokaż

  Dziękuję @faworek , @mys, @Sadykaa, za świetny seans.

 4. szymki says:

  @faworek, Ekipo zrobiłaś mi nockę, choć dopiero teraz odpisuję moje wrażenia :). Naprawdę, film godny uwagi i uważnego patrzenia. Kto zwrócił uwagę na

  Spoiler Pokaż

  I na koniec aktorstwo… o MATKO JEŻA dlaczego NIKT nie napisał, że w filmie ma rólkę Key z Shinee ??? no wtedy Shawole zwaliliby się stadem 🙂 – choć może teraz się zbiegną @_@
  Gong Hyo Jin moja ulubiona spirytystka (Master’s Sun) w jakże innej roli…. podoba mi się… no i ulubiony prokurator (też inny niż wszyscy) Son Seok Koo widziałam go w filmie amerykańskim i tam pokazał …… oj pokazał……

  @faworek, rozumiem, że to Twój wybór…. przyznam TRAFNY… mi się bardzo podobał 🙂 Dziękuję….

 5. reiaoki
  reiaoki says:

  Co to jest magia kina?

  spojlerek Pokaż

  W moim przypadku to były jedyne emocje, jakie wywołał powyższy film. O czym piszę ze smutkiem, jako że zawsze z radością witam kino koreańskie, a tu jeszcze dano intrygującą obsadę. Tyle, że znani i popularni aktorzy nie mieli co grać.
  Role były sztampowe, fabuła schematyczna – no po prostu nic oryginalnego.
  Nie wiem, czy oni w Korei te blockbustery kręcą z myślą o rynku chińskim i dlatego są one takie wyprane z tego, z czego koreańskie kino zasłynęło – odwagi i łamania schematów.
  Oczywiście to dalej kino koreańskie i pod względem technicznym niczego nie można mu zarzucić. Da się obejrzeć. I zapomnieć.
  A – powtórzę – szkoda,bo z tej historii o skorumpowanej drogówce kinematografia znad rzeki Han spokojnie mogłaby wycisnąć naprawdę dużo, dużo więcej…

 6. Yon 1
  Yon 1 says:

  Witam,

  Akcja była wow…… super! Aktorzy super!Kolejny film z udziałem Jo Jung Suk jako Jung Jae Chul 🙂 Super :)Postać tym razem jako czarny charakter i kierowca. Ryu Joon Yeol jakoSeo Min Jae ,bohater mega fajny. Mądry i odważny oraz uczciwy. Super drift 🙂 Gong Hyo Jin jako Eun Shi Yun jest postacią odważną i sprawiedliwą. Nieustraszona 🙂 Łatwo nie odpuszcza przestępcom! Łapie ich wszystkich. Podsumując dwójka policjantów razem duet znakomity !
  Podoba mi się ten film 🙂 Polecam
  Film podobny do Szybcy i wściekli. Mój ulubiony film 🙂

  Dziękuje DQ za ten film 🙂 Serdecznie pozdrawiam papa )

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz akcje?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.