I Can Speak

아이 캔 스피크 / Ai Kaen Seupikeu

Urzędnik państwowy Park Min Jae zostaje przeniesiony do innej dzielnicy Seulu. Jest młodym i pracowitym człowiekiem z zasadami. Pracując już w nowym rewirze, mężczyzna zostaje zasypany skargami cywilnymi od pewnej starszej i zrzędliwej mieszkanki Na Ok Boom. Park Min Jae próbuje jakoś załagodzić sprawę. Tymczasem starsza pani oprócz pracy w zakładzie krawieckim i składania skarg, ma jeszcze inne zajęcie – uczy się angielskiego. Gdy Na Ok Boom odkrywa, że Park Min Jae mówi płynnie po angielsku, prosi go, aby nauczył ją tego języka. Staruszka ma swoje powody, dla których chce poznać ten język, ale nikomu ich nie wyjawia. O co takiego chodzi? 

[Liczba głosów: 136 Ocena: 4.9]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: dramat, komedia
Czas trwania: 119 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 21 wrzesień 2017
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Hari
Korekta: gajah
Upload: HanRays
Reupload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Subskrybuj
Powiadom o
77 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
moniakompot
moniakompot
11 miesięcy temu

Polecam ten film każdemu!!! Pierwsza połowa jest trochę nudna, lecz druga jest naprawdę poruszająca. Film porusza niezwykle ważną kwestię. Lecz wszystko okazało się niespodziewanie. Na pewno zainteresuje się bardziej tą historią. Każdy powinien to obejrzeć. Dziękuję za przetłumaczenie.

kicia
kicia
11 miesięcy temu

bardzo przyjemny film, poczatek zapowiada sie zabawnie ale druga połowa…. nie spodziewałam się takiego zakończenia.

Pr
Pr
10 miesięcy temu

Polecam wszystkim ten film bo porusza ważna kwestię w naszym życiu. Mamy dużo wspólnej historii. My Polacy byliśmy ciemiężeni przez Niemców, a Koreańczycy przez Japończyków nie tylko podczas II Wojny Światowej ale też dużo, dużo wcześniej. Dlatego warto przekazywać takie historie młodszym pokoleniom, by nie zapomnieć co zrobiły nam kraje ościenne.

Kyriumman
10 miesięcy temu

Uroczy film. Dla wszystkich, którzy lubią filmy obyczajowe.
Trafny casting.
Zdecydowanie polecam.

EllaK
EllaK
9 miesięcy temu

Polecam ten film. Historia okropności wojny przeżywana na innym kontynencie dla nas mało znana. Jak mało wiemy o powodach postępowania innego człowieka. Jak możemy się pomylić i skrzywdzić człowieka opierając się tylko na tym co tu i teraz, bez poznania jego historii życia. Dla mnie 5 gwiazdek.

NiebieskaStokrotka
NiebieskaStokrotka
9 miesięcy temu

Przymierzałam się jakiś czas do tego filmu (głównie przez Lee Je Hoona), sądząc, że będzie to dobry film na przyjemny wieczór.

Spoiler Pokaż

Serdecznie dziękuję za Waszą pracę!

MartaJ88
MartaJ88
8 miesięcy temu

Piękny film

GolA
GolA
5 miesięcy temu

Piękny film. Wart poświęconego czasu. Polecam.

Elzunia123
Elzunia123
5 miesięcy temu

Piękna i wzruszająca a na dodatek prawdziwa historia warta każdej minuty jej oglądania :)Problem niechęci narodu Chińskiego czy Koreańskiego do Japonii jest tam nadal widoczny i obecny będąc 3 lata temu właśnie w Chinach nasza przewodniczka przydzielona nam z ramienia partii kiedy tylko ktoś z nas mówił że warto by jeszcze zobaczyć Japonię odpowiadała po co ? widzicie Chiny to Japonia nie jest ani taka piękna nie ma tam nic ciekawego i tak było na każdym kroku 🙁 No cóż każdy kraj ma swoje demony z którymi musi się mierzyć tak jak nasz kraj i ciągłe spory z Rosją 🙁 A tak naprawdę to przydałoby się jeszcze Koreę zwiedzić i porównać świat dram z rzeczywistością :):) Trzeba mieć marzenia i wierzyć że pandemia w końcu się skończy 🙁 Film polecam naprawdę warto:)

Joanna
Joanna
1 miesiąc temu

Naprawdę wart obejrzenia .To nie będzie zmarnowany czas .

Lubisz dramaty?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

0 0 votes
Article Rating