Love+Sling

레슬러 / Leseulleo / Love Sling / Wrestler

Film opowiada historię Gwi Bo’a oraz jego syna Sung Woonga, których wspólną pasją są zapasy. Przed laty Gwi Bo był obiecującym sportowcem, jednak obecnie poświęcił się wychowywaniu syna oraz trenowaniu go w tej dyscyplinie. Spokojne dni ojca zmieniają się, gdy najlepsza przyjaciółka Sung Woonga oświadcza mu, że zakochała się w jego ojcu. Komplikacje między synem a ojcem narastają, gdy okazuje się, że tuż przed ważnymi zawodami chłopak zaczyna się buntować.

[Liczba głosów: 47 Ocena: 4.3]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: dramat, komedia, sport, obyczajowy
Czas trwania: 110 min.
Produkcja: Korea Południowa
Emisja: 9 maja 2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Hari
Korekta: Scandalous84
Upload: Valentina67
Reupload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

13 komentarzy:
 1. Sonyeon says:

  Film niezły, bo porusza ważny problem życia cudzym życiem. Częste wśród rodziców, którzy przez dzieci realizują swoje marzenia. Ale temat ten został tu tylko „liźnięty”. Film jest raczej z tych pogodnych, lekko zabawnych, z obowiązkowym happy endem. Można obejrzeć, ale liczyłem na coś więcej.

 2. OolusiaA-19 says:

  Ósmy film z okazji ”Jesiennych Seansów Filmowych” obejrzany!
  Widziałam Kim Min Jae w dramie Great Seducer, a Kim Min Jae jakiego w tym filmie zobaczyłam.. Te dwie postacie jakie grał się różnią i to masakrycznie, ale za to ten film przypadł mi do gustu~ ♥ Dziękuję za przetłumaczenie!

 3. Milka0001
  Milka0001 says:

  Super film , poprawiłam sobie humor po cięzkim dniu w szkole 😀 Film dał wiele radości i uśmiechu. Świetna gra aktorska głównych bohaterów a w szczególności Kim Min Jae ( ogladałam go w dramie Great Seducer ,gdzie mocno mi się spodobał i teraz w tym filmie oczywiście nie zawiódł , jego gesty i charakter świetny. Ciekawa komedia , fajnie było też obejrzeć sceny sporowe oraz kłótnie rodziny 😀 Ocena to 5 , polecam film każdemu! Dzięki za tłumaczenie. Jutro zabieram się za kolejne filmy z jesiennych seansów oraz za dramy 😀

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz komedie?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.