Men’s Manual

남자 사용설명서 / How to Use Guys with Secret Tips

Ze względu na swoją nieśmiałość asystentka dyrektora reklamy, Choi Bo Na, jest obarczana najcięższymi zadaniami. Nadmierna ilość godzin, które spędza w pracy powodują, że kobieta nie dba o wygląd, przez co od lat nie była na randce. Bo Na przypadkowo trafia na stragan, gdzie kupuje film o intrygującym tytule „Instrukcja obsługi mężczyzn” i zaczyna postępować zgodnie z radami zawartymi na taśmach. Dzięki temu większość mężczyzn nie jest w stanie oderwać od niej wzroku, a nawet słynny aktor, Lee Seung Jae, ulega jej wdziękom.

[Liczba głosów: 186 Ocena: 3.8]

 

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: komedia, romans, komedia romantyczna
Czas trwania: 106 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 14 luty 2013
Projekt grupy: ADPsubs
Tłumaczenie: Nuncho88
Korekta: aicyd
Upload: Faforek, gosiaf2011, Monikay, shyly96

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

2 komentarzy:
  1. katie3213 says:

    Początek mnie nie wciągnął, w pewnym momencie chciałam nawet wyłączyć ten film. Jednak, gdy już przebrnęłam przez pierwsze 20 minut to nie mogłam się już oderwać. Dawno nie śmiałam się tak mocno oglądając koreański film. Obsadzenie w takiej roli Oh Jung Se to czysty geniusz. Polecam każdemu na nudny dzień i dziękuję ekipie za tłumaczenie ^^.

  2. bblackcanary
    bblackcanary says:

    Idealny film na poprawę humoru po ciężkim dniu. 🙂 Dużo zabawnych momentów i dosyć wciągająca fabuła sprawiają, że uśmiech sam pojawia się na twarzy. Dodanie czegoś na kształt efektów specjalnych i dość nietypowe usadowienie niektórych sytuacji/rzeczy tylko potęgują ten efekt. 😉 Polecam bardzo i dziękuję za tłumaczenie! 🙂

Komentarze wyłączone

Lubisz romanse?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.