Method zakończona

메소드 / Mesodeu

Doświadczony aktor Jae Ha oraz rozpoznawalny idol Yeong Woo zostają wybrani do zagrania głównych ról w nadchodzącej sztuce o niebezpiecznej miłości. Na początku mężczyźni nie obdarzają siebie miłymi komentarzami, jednakże z każdą kolejną próbą zmniejszają wobec siebie dzielący ich dystans i wchodzą w intrygującą relację, która w pewnej chwili zaczyna balansować na granicy jawy a fikcji.

[Głosów:131    Średnia:4.7/5]

W filmie występuje wątek homoseksualny.

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: psychologiczny, romans, dramat
Czas trwania: 82 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 13 października 2017
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Specific-person
Korekta: Utta Gi
Upload: Nim98

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

65 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. mys says:

  Co za niesamowity film! Ciary od początku do końca.
  Po zastanowieniu i ochłonięciu, zgadzam się z tym, że film jest krytyką metody aktorskiej, gdzie aktor ma stać się graną postacią.
  @Utta Gi, dziękuję za wyjaśnienia <3

  Spoiler Pokaż

  Park Sung Woonga od dawna cenię jako świetnego aktora. Zadziwił mnie Oh Seung Hoon. Nie mogłam sobie przypomnieć, skąd znam tego aktora. Okazało się, że grał w dramie Defendant. Widzę go teraz w obsadzie dramy Item, tym chętniej tę dramę obejrzę.

  • susana
   susana says:

   Ja niestety ujrzałam tutaj, że obaj przekroczyli pewną cienką linię i dali się zaplątać w niespodziewane uczucie, a końcówka filmu tylko utwierdziła mnie w tym jak bardzo wzajemnie się zranili. Metoda metodą, jednak doszło tytaj do czegoś.

     • mys says:

      Bardzo polecam przeczytać wpis @Utta Gi na poprzedniej stronie komentarzy. Tam jest dokładnie opisane, o co chodzi z tą metodą 🙂

      Spoiler Pokaż

      Ale co ja tam wiem, aktorką nie jestem 😉

 2. susana
  susana says:

  Bardzo ciekawy film z prostym morałem: ” nie baw się uczuciami, bo możesz gorzko tego pożałować”, nawet jeżeli dla wyższych celów (tutaj dla autentyczności sztuki i solidnie wykonanej pracy) nigdy tego nie rób. Warto obejrzeć.

 3. Hisako says:

  Jestem w szoku. Głębia tego filmu mną wstrząsnęła. Gra aktorska jest niesamowita, wczułam się totalnie, a potem taki kop w …
  Dziękuję tłumaczom i wszystkim osobom dzięki którym mogłam zobaczyć to cudeńko.
  Polecam.

 4. Jurajil Pwark
  Jurajil Pwark says:

  Szczerze? Spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Jednak nie zawiodłam się. Ba! Film nawet przerósł moje oczekiwania i to jak bardzo! Gra aktorska jest na tak wysokim poziomie, że momentami nie dało się powiedzieć, iż film jest fikcją. Muzyka tylko pomagała we wciągnięciu się w akcję. Koniec mnie zszokował, a całe Method powoduje dreszcze i wstrząsa myślami. Polecam serdecznie! Powinno znaleźć się na listach “do obejrzenia” każdego, jako obowiązkowy punkt!

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz psychologiczne?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.